iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
To ktore kuce są taniodobre?
Bo zamowilem z aliexpress jakies Xiaomi i wiecie na jakim etapie zaginęły? "Wydano do doręczenia".
A najlepsze że gówno mogę zrobić, bo szkodę zgłasza nadawca :LOL: Już widzę jak chińczyk z ali pisze reklamację do poczty polskiej.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Myslisz że nie próbowałem? Ali nie rozumie pojęcia "poczta polska zgubiła, tylko nadawca może zgłosić reklamację".Wg chujowego trackingu poczty paczka od miesiąca jest "w doręczeniu" więc każą mi czekać do końca listopada bo moze jeszcze dojdzie.
Nie dojdzie, bo listonosz zgubił/ukradł.

blazej

Stały bywalec
Ktoś się orientuje w cenach starszych modeli?
Ile mniej więcej teraz będzie wynosić "dobra cena" za iPhona X?

Ja śledzę i dla mnie są kosmiczne. X model sprzed dwóch? Lat normalnie koło 3000, czyli kusi, żeby dołożyć 500 i wziąć 11, bo jednak procesor dwie generacje do przodu. Można wtedy dołożyć ewnrualnie jeszcze 500 i za 4000 masz zeszłorocznego XS, ale to znowu 4000. To może coś tańszego, ale dalej szybkiego, czyli IPhone 8 Plus, ale 2500 za za telefon z takimi grubymi ramkami,...dopłacasz 500 i masz Iphone X, ale kusi, żeby dołożyć 500 i wziąć 11, bo jednak procesor dwie generacje do przodu. Można wtedy dołożyć ewnrualnie jeszcze 500 i za 4000 masz zeszłorocznego XS, ale to znowu 4000...

Last edited:

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Wyrosłem z kupowania telefonów, bo to co dostarcza mi iP6 zdecydowanie mi wystarcza i więcej nie potrzebuje, ale popsuł mi się ten cyngwajs do wyciszania dźwięku i się zacząłem rozglądać sądząc, że starsze modele będą sporo tańsze. Chyba będzie trzeba jakoś naprawić cyngwajs :/

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
I nie zapominajmy o w końcu sensownej baterii :) X przez baterie jest imo do skreślenia.
Przy moim użytkowaniu (+ cały czas BT z AppleWatchem i jakieś 2h dziennie słuchawki po BT) od rana do wieczora trzyma na luzie. Wychodzi pewnie z 4-5h na ekranie. Telefon podłączam i tak zawsze na noc do ładowania. Telefon kupiłem w maju kwietniu zeszłego roku.