iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
To ktore kuce są taniodobre?
Bo zamowilem z aliexpress jakies Xiaomi i wiecie na jakim etapie zaginęły? "Wydano do doręczenia".
A najlepsze że gówno mogę zrobić, bo szkodę zgłasza nadawca :LOL: Już widzę jak chińczyk z ali pisze reklamację do poczty polskiej.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Myslisz że nie próbowałem? Ali nie rozumie pojęcia "poczta polska zgubiła, tylko nadawca może zgłosić reklamację".Wg chujowego trackingu poczty paczka od miesiąca jest "w doręczeniu" więc każą mi czekać do końca listopada bo moze jeszcze dojdzie.
Nie dojdzie, bo listonosz zgubił/ukradł.

blazej

Mieszkaniec forum
Ktoś się orientuje w cenach starszych modeli?
Ile mniej więcej teraz będzie wynosić "dobra cena" za iPhona X?

Ja śledzę i dla mnie są kosmiczne. X model sprzed dwóch? Lat normalnie koło 3000, czyli kusi, żeby dołożyć 500 i wziąć 11, bo jednak procesor dwie generacje do przodu. Można wtedy dołożyć ewnrualnie jeszcze 500 i za 4000 masz zeszłorocznego XS, ale to znowu 4000. To może coś tańszego, ale dalej szybkiego, czyli IPhone 8 Plus, ale 2500 za za telefon z takimi grubymi ramkami,...dopłacasz 500 i masz Iphone X, ale kusi, żeby dołożyć 500 i wziąć 11, bo jednak procesor dwie generacje do przodu. Można wtedy dołożyć ewnrualnie jeszcze 500 i za 4000 masz zeszłorocznego XS, ale to znowu 4000...

Last edited:

Bloodergo

Prezes
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Wyrosłem z kupowania telefonów, bo to co dostarcza mi iP6 zdecydowanie mi wystarcza i więcej nie potrzebuje, ale popsuł mi się ten cyngwajs do wyciszania dźwięku i się zacząłem rozglądać sądząc, że starsze modele będą sporo tańsze. Chyba będzie trzeba jakoś naprawić cyngwajs :/

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
I nie zapominajmy o w końcu sensownej baterii :) X przez baterie jest imo do skreślenia.
Przy moim użytkowaniu (+ cały czas BT z AppleWatchem i jakieś 2h dziennie słuchawki po BT) od rana do wieczora trzyma na luzie. Wychodzi pewnie z 4-5h na ekranie. Telefon podłączam i tak zawsze na noc do ładowania. Telefon kupiłem w maju kwietniu zeszłego roku.

Arcybibosz

Prezes
Przygoda z Androidem kończy się szybko i chyba będę wracał do iPhone :(

Ceny mnie zabijają, myślę o 8 ze 128 Gb. Ktoś używał? Coś powinienem wiedzieć? (wcześniej miałem 7)
Ja ostatnio dostałem taki. NoiPhone, jak iPhone - zajebisty. Uwielbiam te materiały z których jest zrobiony. Tylko sobie od razu szkło załóż i jakiegoś kondoma bo lubi z ręki wypadać ;).

Przy okazji - poleci ktoś na tego iphone jakieś szło/ folię ochronną na ekran? Polecia mi tak ostatnio że to cód że tylko się delikatnie zarysował, myślałem że szybka pójdzie...

Last edited:

regisek

Badass
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Dzięki za info! No i zdrowia @Arcybibosz ! Wypuszczą na Święta do domu?

@DarkStar miałem taki dziwny przypadek, że siedziałem z telefonem w ręku na necie. I przychodzi mi sms oraz powiadomienie o nieodebranym połączeniu. Dzwoniła babka do mnie i nie wyświetliło mi się to. Ja coś popieprzyłem w ustawieniach, bo albo mam w 3 dupy reklam i powiadomień których nie chcę albo smsy pochowane itd. Irytuje mnie śledzenie i rozpraszanie Cie przy każdej okazji. Instaluje coś i od razu muszę kopać się z niechcianymi powiadomieniami.

blazej

Mieszkaniec forum
U mnie trochę odwrotnie. Żal mi było pieniędzy wydać na XR to kupiłem do sprawdzenia tani Note 8 i telefonowi nic nie brakuje (może jakbym pouzywal Note 10 inaczej bym mówił) W stosunku do Ipgone 6s to jakby technologicznie go przewyższa, szczególnie rozmiar i jakość ekranu.
I tak. W sumie mógłbym dołożyć do XR tylko po amoledzie tej rozdzielczości ekran XR wydaje się sporo gorszy niż był wcześniej. Z kolei dopłata do XS max to już dopłata 2000.

Jak zostanę z tym Note to rozważałbym też zmianę Macbooka na Microsoft Surface Pro 7, plus, że mega kompaktowy, ale nie wiem czy by się z niego wygodnie korzystało.

Puchacz

Mieszkaniec forum
Mnie się w S8 amoled wypalił. Teraz nie chciałem wiec amoleda od samsunga. Do ekranu w XR nie mam żadnych zastrzeżeń, niczego mi nie brakuje po przesiadce z S8. Zadziwił mnie natomiast aparat - jest dużo lepszy. Bateria trzyma mi 1.5 dnia, a w Samsungu ładowałem 3-4 razy dziennie (no ale telefon miał już dwa lata). Irytuje jedynie inny standard ładowarki (nie mogę już używać jednej do telefonu i Switcha). Zupełnie nie przeszkadza brak wejścia słuchawkowego, bo przesiadłem się na bezprzewodowe.

hesus

Mieszkaniec forum
ja zamieniłem S7 na iPhone11. Też nie czuję żebym jakiś mega krok w dół z ekranem wykonał :) I o ile uważam, że Andek całościowo jest systemem o większej funkcjonalności, to koniec końców mnie wygnała do iOS przewidywalność :) zwłaszcza w temacie baterii - na Andku jedna aktualizacja apki potrafiła rozwalić standardowy cykl i po 1/3 zwyczajowego czasu zabić baterie ;) Fakt, nie bylo to nagminne, ale kilka razy w roku się przytrafiało. Akurat jak jakaś delegacja wypadała czy coś :D No i w końcu jest działający dual-sim.

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Mój prawie dwuletni IP X siedzi na 87% kondycji baterii. Ładuje go (niestety) kilka godzin dziennie podczas snu (6-7h). Szczerze to gdybym nie miał wglądu do tej opcji to nie zauważyłbym różnicy w działaniu telefonu. Niemniej jednak świadomość, że % ubywa irytuje :(