iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
Wiem, że się nie znam, ale jak to jest, że gupie urządzenia od MI działają przez miesiąc (mam mibanda 4) a nadal nie możemy się doczekać normalnego smartwatcha który trzymał by choćby połowę tego.
Starego 6S Plus nie ładuję codziennie wiec niech nikt nie probuje mi wmówić, że to jest norma.
O dblokowywanie też na szczęście mam na odcisk palca jak zwierzę, a nie na fejsa - co z maseczkami robi problem.
Poza tym jak ktoś wspomniał funkcje monitorowania snu w zegarku który jest na ładowarce hmm może spać z ręką w kontakcie :) albo owinąć matę indukcyjną na noc wokół nadgarstka, tylko że mogę się wtedy nie wyspać.
Telefon odblokowuję zegarkiem, a czym odblokuję zegarek? przecież ten też może mi ktoś ukraść. :D już wiem trzeba sobie wszczepić immobilizer zegarek/telefonn włączy autodestrukcję gdy znajdzie się 20 metrów od właściciela... oh wait zapomnialem telefonu w taksówce..... kaboooom

Tak, poruszyłem ze 3 tematy które nie są rozwiązane od początku wprowadzenia mądrych budzików.

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
[Drę łacha] Yhmy, czyli zamiast odblokowywac zegarek kodem by odblokowany kodem zegarek mogl odblokować telefon, prosciej jest odblokować kodem telefon gdyż wówczas tylko jedno urzadzenie zaplanowane jako smart, stupid human bedzie musiał odblokować.
Coś pięknego [/Drę łacha]

A teraz na poważnie. Naprawdę chciałem nawet jeszcze kilka dni temu kupić apple watch, ale pierwsze na co spojrzałem, to czas pracy który się nie zmienił od momentu wynalezienia potrzeby noszenia smartwatcha. (Podobno coś kminią z ogniwami w bransolecie). Dlatego z urządzeń smart pozostaję wierny mibandowi, który zachowując większość smart funkcji daje mi miesiąc pracy na ładowaniu.
Funkcje z których korzystam to powiadomienia, smsy (telefon mam zawsze wyciszony) Mierzenie kroków i sporadycznie sterowanie muzyką podczas koszenia trawnika.
To czego mi brakuje w tym badziewiu za 100zl to platnosci zbliżeniowe, ale comon to jest MIESIĄC na ładowaniu. A nie jeden dzień i ręka na ładowarce indukcyjnej w nocy :)

DarkStar

Xbot
Yhmy, czyli zamiast odblokowywac zegarek kodem by odblokowany kodem zegarek mogl odblokować telefon, prosciej jest odblokować kodem telefon gdyż wówczas tylko jedno urzadzenie zaplanowane jako smart, stupid human bedzie musiał odblokować.
Coś pięknego
Zegarek się odblokowuje tylko raz i dopóki masz go na ręce to pozostaje odblokowany, tym samym też iPhone, Mac, itd.

Hun19

Stały bywalec
Ja tylko napiszę, że w piątek po raz trzeci w ciągu 7 miesięcy wysłałem mojego IP11 na gwarancję z powodu awarii ekranu - nagle, bez żadnej wyraźnej przyczyny przestaje działać w jednym punkcie i potem w ciągu jednego - dwóch dni duża część ekranu przestaje reagować na dotyk.
Ciekawe czy się zmitygują i wymienią telefon czy dalej będą dłubać.

olas

Badass
Ktos sie szykuje na iPhone 13? Ja jako ze moj XS Max juz ma swoje lata planuje przeskoczyc na 13 Pro Max. Malzonka ma 12 i mega zadowolona - kamera to juz mega przeskok w porownaniu z moim

Juz ma byc premiera za pare tygodni:

Fajnei jakby byl czytnik palca pod ekranem (chociaz watpie) plus usb C zamiast lightning (chociaz tez watpie). Ma byc wieksza bateria i lepsza (tradycyjnie kamera)

Pozdr

Muzi

Prezes
hmmm..notch wciąż irytuje, ale z 120hz mają moją uwagę - może w przyszłym roku przejdę z mojej Xperii 5 ii..lub poczekam na 14 pro, bo są plotki że ma mieć touch id ( gdzieś czytałem, ale nie cytujcie )

jako posiadacz Ipada Pro przesiadka na Iphona z telefonu na androidzie ma sens dla mnie

czytałem również plotki, że wszystkie iphony 14 mają mieć 120hz - to by było coś co by mi oszczędziło trochę kasy, bo wziąłbym mini ( 120hz to mistrzostwo świata - z tego dla mnie nie ma powrotu do 60hz )

Muzi

Prezes
( 120hz to mistrzostwo świata - z tego dla mnie nie ma powrotu do 60hz )
Może na iPhonach jest inaczej, ale mam 120 Hz w telefonie, poużywałem dwa dni i wyłączyłem. Nie wiem jaka jest różnica w działaniu baterii, bo telefon i tak działa długo, ale nawet jakby to było 15 minut, to 120 Hz w takim urządzeniu absolutnie nie jest dla mnie tego warte.
spoko, nie dla każdego

na telefonie ja widzę różnicę, ale mam znajomych co nie widzą lub do not care (y)

• Popieram
Reactions: Belkaenes