iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
@olas Widzę jednak, że problem kropki dla Ciebie nie istnieje. Twój telefon wstawia nawet jak nie potrzeba. Mój android tak nie ma :/
;)
A zebys wiedzial hehe

Ale serio, na kiblu pisalem to wiekszy margines bledu mam chociaz pewnie mozna jakos ustawic

Dla mnie liczy sie plynnosc i tak Android zawsze pieknie dzialal przez pierwsze tygodnie/ miesiace to potem zaczyanl sie zawsze jebac. Z iphonem zawsze trybi i nic nie przymula

Mam to samo z windowsem,konsolami itd: komputr do pracy i to nie windows bo sie ciagle jebie, konsola do grania i iphone jako telefon/kamera/streaming

Pozdr

Muzi

Stały bywalec
Plotki mówią, że 12 będzie większą zmianą. Oby pozbyli się tego okropnego notcha.

Ja posiadam Note 9 od 8 miesięcy i wiem, że nie kupię nigdy telefonu z notchem i z innym ekranem niż oledowy. Note 9 z bardziej pancernym etui jest nieco za duży, ale bez jest super. Fantastyczny telefon.

Czekam do przyszłego roku na wszystkie premiery i zdecyduję czy brać iphone 12, Note 11/S11 czy One plus 8 pro.

mataman

Aktywny forumowicz
Dlatego osobiście uważam, że zmieniłem tel w idealnym momencie. Mój samsung S8 zaczął wariować, była premiera X to zmieniłem. Teraz śmiało mogę trzymać ten telefon do premiery 12, która mam nadzieje już przemodelowanie (jak nie to wezmę Pixela). Mój X działa lepiej po około 18 miesiącach niż mój S8 działał po 8.
A to ciekawe bo ja zmieniłem iP6S na Galaxy S8 i po 2 latach nadal działa wyśmienicie. Nigdy już nie wrócę do japka, następny tel to będzie oneplus i jego 90hz.

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Dlatego osobiście uważam, że zmieniłem tel w idealnym momencie. Mój samsung S8 zaczął wariować, była premiera X to zmieniłem. Teraz śmiało mogę trzymać ten telefon do premiery 12, która mam nadzieje już przemodelowanie (jak nie to wezmę Pixela). Mój X działa lepiej po około 18 miesiącach niż mój S8 działał po 8.
A to ciekawe bo ja zmieniłem iP6S na Galaxy S8 i po 2 latach nadal działa wyśmienicie. Nigdy już nie wrócę do japka, następny tel to będzie oneplus i jego 90hz.
Ciężko mi uwierzyć w to „działa wyśmienicie”. W towarzystwie mam z 10 osób z S8 i mówią, że to już telefon, który należy wymienić.

Mój zaczął logować po pół roku, a po 8 miesiącach bateria dostała pierdolca. Taki sam czas na ekranie, dwa różne dni. Odpięty od ładowarki o 6 rano raz dawał radę do 22, 23, 16, 18. Myślałem, że to coś softowo się zrypało, ale po twardym resecie, przywróceniu ustawień fabrycznych etc, krótko potem poleciał do wymiany.

blazej

Stały bywalec
Byłem dzisiaj w MM pomacać elektronikę, zwrócił mija uwagę Oppo Reno, bardzo ładny telefon szczególnie, że nie lubię zakrzywionych ekranów, czyli 3/4 androidów na rynku. Po Reno podbiegłem do IPhone XR/11 i mimo, że podoba mi się prosty design IPhonów to jednak trochę klockowato przy Reno wyglądają.

hadxmen

Mieszkaniec forum
Reno jest śliczny, jeden z najładniejszych smartfonów na rynku. iPhone 11 wygląda jak kloc totalny w porównaniu do niego.
Gdyby OnePlus 7 Pro nie miał zakrzywionych krawędzi to pewnie bym go kupił. Oppo niestety ma z niewiadomych względów gorszą wydajność od innych smartfonów na tych samych podzespołach i to znacząco. Nie rozumiem z czego wynika.

DarkStar

Mieszkaniec forum
Już nie będzie wodoszczelny, prawda? Nie ma się gwarancji na to.

Bateria w moim S9 była słaba od samego początku (może mam wadliwy egzemplarz i o tym nie wiedziałem - ale skoro na Reddicie potrzebny był cotygodniowy wątek o baterii, to coś jest na rzeczy), a teraz ledwo żyje. Po półtora roku telefon pod kątem baterii jest prawie do śmieci. Np. 40% to tak naprawdę blisko 0%, nie mogę mu ufać, bo już wielokrotnie mi się wyłączył. Dlatego kolejny producent trafia na moją czarną listę "nie kupować".

W tej chwili najbardziej bym tego Hujweja P30 Pro chciał, ale nie wchodzę w ten ślepy zaułek. ;) Poczekam jeszcze kilka miesięcy z zakupem jakiegoś nowego smartfona.

knur

Moderator globalny
Między pokrywą a korpusem jest silikonowa uszczelka, tylko to chroni przed ewentualnym zalaniem. Jak się wszystko zrobi właściwie, to będzie tak jak fabrycznie.
Bez opalarki, narzędzi i doświadczenia przy majsterkowaniu, to nie polecam się za takie coś zabierać.

scooby666

Stały bywalec
Dlatego ja polecam zapłacić w autoryzowanym serwisie. Samemu to można w jakimś starym rupieciu zrobić, tak to szkoda telefonu. To nie są niestety czasy telefonów nawet w aluminiowej obudowie, gdzie wystarczyło odkręcić śrubki czy wypiac z zatrzaskow. Za dużo zachodu, a mała oszczędność albo żadna (potrzeba narzędzi).

Puchacz

Aktywny forumowicz
Już nie będzie wodoszczelny, prawda? Nie ma się gwarancji na to.

Bateria w moim S9 była słaba od samego początku (może mam wadliwy egzemplarz i o tym nie wiedziałem - ale skoro na Reddicie potrzebny był cotygodniowy wątek o baterii, to coś jest na rzeczy), a teraz ledwo żyje. Po półtora roku telefon pod kątem baterii jest prawie do śmieci. Np. 40% to tak naprawdę blisko 0%, nie mogę mu ufać, bo już wielokrotnie mi się wyłączył. Dlatego kolejny producent trafia na moją czarną listę "nie kupować".

W tej chwili najbardziej bym tego Hujweja P30 Pro chciał, ale nie wchodzę w ten ślepy zaułek. ;) Poczekam jeszcze kilka miesięcy z zakupem jakiegoś nowego smartfona.
Ja mam podobnie (odpinam telefon rano, a o 10 mam 50%) + mi się trochę ekran wypalił od nawigacji (używam raz na miesiąc, pewnie stało się to podczas jednej dłuższej trasy - jakieś 8h jazdy). Szkoda, że wszystkie oledy robi Samsung.

Generalnie czasami mam wrażenie że poczta odbiera się z opóźnieniem. Przykładowo e-MEiL wysłany o 17 odbierany jest 30 minut później ;)
Teraz pytanie z innej beczki. Jest możliwość ustawienia dźwięków samego budzika nie zmieniając poziomu dźwięków całego telefonu ? Przyznam się ze jak budzik zadzwoni to sąsiad piętro niżej też wstaje :)

blazej

Stały bywalec
Thunderbird?
Sorry, nie spojrzałem jaki to temat. Czemu systemowy klient pozostawia wiele do życzenia?

Chciałbym korzystać z systemowego mail, ale Spark (i airmail) mają zajebisty ficzer, że jak telefon leży na biurku i przychodzi mail to dostaje powiadomienie od razu po przyjściu (to się chyba push nazywa). W mail push mogłem ustawić tylko na konto iCloud. Gmail i skrzynka z domeny nie ma takiej opcji :-(