iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

arczi79

Badass
PIP działa w FaceTime i TV app, wiec pewnie premium jest wymagane w yt.

@arczi79 problemem jest brak custmizacji czy nieznajomość iOS?
Mamy z żoną premium na youtubie... a co iOS to kiedyś moja żona miała iPhona... później namówiłem ją do przesiadki na Androida (i miała ze 3 telefony z Androidem) i teraz ponownie zachciało się jej spróbować iOS'a - więc myślę górę wzięły przyzwyczajenia z Androida.

Jak

Badass
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Jak się kupuje aplikacje muzykę, filmy itp to takie skakanie pomiędzy systemami nie ma sensu.

Przesiadłem się z andka 5 na iOS, mam teraz z pracy andka10 i na nowo uczę się systemu (tylko dzwonię, e-mail i kilka biznesowych aplikacji, reszty nie dotykam ;)).

DarkStar

Badass
  • Popieram
Reactions: salata

arczi79

Badass
Mały update ode mnie: żona pobawiłą się tym iPhonem i jednak zostanie przy nim. Ale brak swipe'a w klawiaturze innej niż angielska, barak PIP w youtube oraz żenująco wolne ładowanie przez MagSafe wciąż trochę ją denerwują. Ale bateria za to trzyma dwa dni co jest niezłą sprawą (no i oczywiście dla każdej kobiety/dziewczyny - ilość dostępnych case'ów ma również duże znaczenie).

Mexiss

Prezes
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
A ja mam problem. Spory.

FaceID mi siadło. Może nie tyle co FaceID, a sensor True Depth. Odblokowywanie iPhone X za pomocą kodu jest okropne. Trzeba przeciągnąć ekran do góry, wtedy ten się zatrzęsie (jakby wystąpił błąd z odczytem ryjca) i dopiero teraz można wpisać kod. Jakieś 3s za dlugo.

Bylem w iSpotcie i podczas diagnostyki rzeczywiście potwierdziło się to co sam zauważyłem - nie mogłem ustawić nowego ryjca, a przedni aparat strzela mi flarami na lewo i prawo. Obstawiam, że miałem to samo co ekspedientka iSpotu z którą rozmawiałem. Też niedawno padł jej iPhone X, też po 2 latach użytkowania i miała sporo wilgoci, która uszkodziła jej sensor. W moim przypadku trzymanie telefonu w łazience podczas prysznicu raczej nie pomogło (cholernie gorący, cała łazienka jest zaparkowaną). Trochę to brzmi jak powtarzanie produktu, któremu pewnie z lekka pomogłem.

Wyślę na „niezgodność towaru z umową”, ale zaczynam nastawiać się, że trzeba będzie rozglądać się za 12 Pro.

DarkStar

Badass
Mały update ode mnie: żona pobawiłą się tym iPhonem i jednak zostanie przy nim. Ale brak swipe'a w klawiaturze innej niż angielska, barak PIP w youtube oraz żenująco wolne ładowanie przez MagSafe wciąż trochę ją denerwują. Ale bateria za to trzyma dwa dni co jest niezłą sprawą (no i oczywiście dla każdej kobiety/dziewczyny - ilość dostępnych case'ów ma również duże znaczenie).
Swipe jest np. w Swift Keyboard, również w języku polskim.

• Popieram
Reactions: arczi79

Szozi

Mieszkaniec forum
Może ktoś pomoże... Ipad air 2019. Korzystam z apki Gmail. Generalnie nie mogę otwierać pdf, które są załączone do maili. Co jest mega probleme , bo tak otrzymuje większość dokumentów. Instalowałem czytacze pdf z innym firm i to samo. Jak już wrzucę załącznik z telefonu na dropboxa, to pomaga, tylko że to bez sensu i na około. Mam tylko czarny ekran z komunikatem jak na foto. Please help