iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

Daggett

Stały bywalec
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Tak jeszcze w temacie zmiany na kabelek z USB C. Od momentu wprowadzenia do Maków wejścia C, żadnego z iPhonów nie można było podpiąć do komputera kablem z pudełka. Potrzeba było przejściówki. Teraz jak się da, to znów problem, bo nikt nie ma ładowarki z wejściem C. ¯\_(ツ)_/¯

scooby666

Badass
Cena za mini 12 jest taka sama jak cena za 11 standard. Czy to mniej czy więcej ciężko powiedzieć, bo 12 dodaje 5G oraz OLED względem 11 minus rozmiar i ładowarka oraz słuchawki.
No to duży przeskok jak na Apple, pierwszy raz od dobrych paru lat najtańszy model nie jest bardzo poobcinany, jest ekran, procesor i 5g.
A jak ramki, wszędzie stal czy alu w nie pro ?
W nie pro jest Alu.

Puchacz

Mieszkaniec forum
No ja ładowarki z wejściem USB C nie mam żadnej (i pewnie większość ludzi na świecie takiej nie ma). Mam takie ze zwykłym USB, ale do takiej nie dają kabla. Przecież to jest komiczne. Tak samo komiczne jest pieprzenie, że robią to z troski o środowisko.
Słuchawki były fatalne. Ale były. Zawsze się prędzej czy później przydawała.
Ja słuchawek dodawanych do telefonu nigdy nie używałem (wyjątek AKG dodawane do Galaxy s8). Do iPhona dokupiłem szybką ładowarkę i standardowa leży w pudełku. Zainwestowałem też w słuchawki bezprzewodowe i do kablowych nigdy nie planuję wracać. Może i Apple jest pazerne na kasę ale mój przykład pokazuje, że jednak ich działanie ma trochę sensu (zawsze mniej plastiku w obrocie).

• Popieram
Reactions: Varamir and Daggett

gseed

Prezes
Ale co ma powiedzieć klient co kupił swoje pierwsze urządzenie od Apple? My mamy tego po kilka sztuk, ale co z ludźmi co postanowili przy iP12 przesiąść się z Androida? Dla mnie dick move to dick move. Nie ważne jak bardzo pokryjesz go lukrem, zawsze pozostaje niesmak.
Co za różnica czy ktoś przesiadł się z iP 11 czy z Andorida. Tak czy inaczej nie ma ładowarki z wejściem USB C :)

Mexiss

Prezes
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ale co ma powiedzieć klient co kupił swoje pierwsze urządzenie od Apple? My mamy tego po kilka sztuk, ale co z ludźmi co postanowili przy iP12 przesiąść się z Androida? Dla mnie dick move to dick move. Nie ważne jak bardzo pokryjesz go lukrem, zawsze pozostaje niesmak.
Co za różnica czy ktoś przesiadł się z iP 11 czy z Andorida. Tak czy inaczej nie ma ładowarki z wejściem USB C :)
Ja mam od Maca 2020, to znaczy wydaje mi się, że ona jest odpowiednia :D

Swoją drogą - 2021 najprawdopodobniej będziemy z żona zmieniali telefony (miało być teraz, ale #jeszczedobry). Dwa telefony bez ładowarki to już spory problem.

Varamir

Prezes
Czy ktoś ma sprawdzony sposób na Face ID w maseczce? Milicja znów wścieku dostała, nie chcę by jakiś nadgorliwy towarzysz posterunkowy Paproch wlepił mi mandat bo na sekundę odsłoniłem twarz by telefon załapał.

Wiem, mogę użyć kodu, ale do tego muszę nałożyć okulary więc nie jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie :)

• Popieram
Reactions: Kosmos

Dziki Kaczor

Badass
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Pytanko, migrował ktoś ostatnio z Androida na iOS? Zastanawiam się jak bardzo problematyczne to będzie. Co np. z google authenticatorem? Czy to w ogóle istnieje jako appka na jabłko?

No i generalnie z jakimi problemami będę się musiał uporać w razie zmiany?

Mam niezłą okazję na X, ale trochę boję się tego pieprzenia przy migracji. Że nagle nie będę miał dostępu do jakichś rzeczy, o których nawet w tej chwili nie jestem w stanie pomyśleć.

Torin

Badass
PSN
Toriniasty
XBL
Toriniasty
Steam
Toriniasty
Pytanko, migrował ktoś ostatnio z Androida na iOS? Zastanawiam się jak bardzo problematyczne to będzie. Co np. z google authenticatorem? Czy to w ogóle istnieje jako appka na jabłko?

Mam niezłą okazję na X, ale trochę boję się tego pieprzenia przy migracji. Że nagle nie będę miał dostępu do jakichś rzeczy, o których nawet w tej chwili nie jestem w stanie pomyśleć.
Google authenticator ssie palke bo nie robi backupow i musisz robic wszystkie kody od nowa. Polecam Authy.

• Popieram
Reactions: DarkStar

Puchacz

Mieszkaniec forum

Ja się przesiadłem z prywatnego telefonu rok temu. Wszystko, moim zdaniem, bezboleśnie. Nadal używam dysku Google i gmaila.

Różne gry maja współdzielone save (obecnie w nic nie gram) między android a iOS. Nawet nawigacja NaviExpert z płatnym abonamentem dała się przenieść (łącznie z subskrypcją).

• Popieram
Reactions: Dziki Kaczor

hesus

Mieszkaniec forum
duzi gracze (google, MS) działają bez problemu, i zazwyczaj lepiej na iOS :) To jest zabawne ze taki Gmail czy Maps swego czasu dostawaly najpierw nowe ficzury na iOS. Natomiast sprawdz lepiej za wczasu, czy nie uzywasz jakichs niszowych apek, bo czesto moze sie okazać ze ich nie ma na iOS (albo jest tylko wersja płatna).

• Popieram
Reactions: Dziki Kaczor