iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

olas

Padawan
PSN
olasoneten
Powinien byc temat zwlaszcza po wczorajszych wiadomosciach:

Ktos kupuje?

Ja chyba poczekam na nastepny rok - mam juz X od 2 lat ale chyba ta zmiana nie jest na tyle drastyczna jak zmiana 2 lata temu. Apple cos chyba tez zaczyna odstawac od reszty (huawei, samsung itd) brak USB C, brak czytnika linii w ekranie) i oprocz kamery wiekszych zmian nie ma

Pozdr

Daggett

Padawan
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Ja idealnie mam umowę w Orange, że dopiero za rok będę wymieniać telefon jak już zrobbią może taki model, który chociaż będzie się różnił wizualnie. Widać też jednak, że Apple nie ma w ogóle już pomysłu na swoje produkty. Wszystko co wprowadzają, konkurencja ma już dawno i to na wiele lepszym poziomie.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Padawan
PSN
olasoneten
Ja idealnie mam umowę w Orange, że dopiero za rok będę wymieniać telefon jak już zrobbią może taki model, który chociaż będzie się różnił wizualnie. Widać też jednak, że Apple nie ma w ogóle już pomysłu na swoje produkty. Wszystko co wprowadzają, konkurencja ma już dawno i to na wiele lepszym poziomie.
Ja z.jednej strony rozumiem ze oni chca.cos zaimplementowac idealnie ale innowacja w applu cos chyba szwankuje. Gdyby nie iOS to bym sie dawno przesiadl pewnie

Chociaz ktory telefon tak.dlugo wytrzyma.jak nie iPhone

Ale masz racje z lidera wyszli na prawie sama koncowe innowacyjnych firm i wlasnie brak pomyslu wychodzi

Pozdr

psxfan

Junior
no ale co ma więcej telefon robić, ma się zginać lub mieć ukryty wysuwający się aparat.

mam X i w sumie nie mam potrzeby aby jeszcze zmieniać mogę poczekać, o ile prezentacja 11 była dla mnie mech..., to jak pokazywali pro i wyszedł ten koleś ktróry nawijał o procesorze i całym "maszin lerning" no to moje zainteresowanie wzrosło o 100%

ja telefon potrzebuje do internetu i muzyki, czasem dzwonienia:)