iPhone (i wszystkie z nim zwiazane nowosci)

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Powinien byc temat zwlaszcza po wczorajszych wiadomosciach:

Ktos kupuje?

Ja chyba poczekam na nastepny rok - mam juz X od 2 lat ale chyba ta zmiana nie jest na tyle drastyczna jak zmiana 2 lata temu. Apple cos chyba tez zaczyna odstawac od reszty (huawei, samsung itd) brak USB C, brak czytnika linii w ekranie) i oprocz kamery wiekszych zmian nie ma

Pozdr

Daggett

Padawan
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Ja idealnie mam umowę w Orange, że dopiero za rok będę wymieniać telefon jak już zrobbią może taki model, który chociaż będzie się różnił wizualnie. Widać też jednak, że Apple nie ma w ogóle już pomysłu na swoje produkty. Wszystko co wprowadzają, konkurencja ma już dawno i to na wiele lepszym poziomie.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Ja idealnie mam umowę w Orange, że dopiero za rok będę wymieniać telefon jak już zrobbią może taki model, który chociaż będzie się różnił wizualnie. Widać też jednak, że Apple nie ma w ogóle już pomysłu na swoje produkty. Wszystko co wprowadzają, konkurencja ma już dawno i to na wiele lepszym poziomie.
Ja z.jednej strony rozumiem ze oni chca.cos zaimplementowac idealnie ale innowacja w applu cos chyba szwankuje. Gdyby nie iOS to bym sie dawno przesiadl pewnie

Chociaz ktory telefon tak.dlugo wytrzyma.jak nie iPhone

Ale masz racje z lidera wyszli na prawie sama koncowe innowacyjnych firm i wlasnie brak pomyslu wychodzi

Pozdr

psxfan

Aktywny forumowicz
no ale co ma więcej telefon robić, ma się zginać lub mieć ukryty wysuwający się aparat.

mam X i w sumie nie mam potrzeby aby jeszcze zmieniać mogę poczekać, o ile prezentacja 11 była dla mnie mech..., to jak pokazywali pro i wyszedł ten koleś ktróry nawijał o procesorze i całym "maszin lerning" no to moje zainteresowanie wzrosło o 100%

ja telefon potrzebuje do internetu i muzyki, czasem dzwonienia:)

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Kolejna głupota.

Udostępnianie czegokolwiek. Za każdym razem muszę dodać do listy messengera. Wiem, że to program firmy zewnętrznej, ale poprzednio tel. Jakimś cudem wiedział, iż wysyłanie zawartości przez WhatsAppa czy FB to dobry pomysł. Teraz trzeba bawić się z ręki.

No i combo iOS13 + WatchOS 6 (Apple Watch 4) przestało działać. Nie dostaje powiadomień z FB/Messengera i innych programów firm trzecich.

PS. Sorry za post pod postem.

DarkStar

Mieszkaniec forum
Jeżeli dawno nie używaliście, to Android się mocno poprawił w ostatnich latach. Miałem iPhone'a w latach 2012-2015, potem kilka smartfonów na Androidzie (w tym obecny) i nie umiem wrócić do Apple właśnie ze względu na walled garden i masę ograniczeń. Nawet jakby mi sprzęt pasował, to iOS po Android Pie jest deal breakerem... Ot - weźmy przeglądarkę internetową. Nie chcę Safari. Chciałbym mieć np. Firefoksa albo Edge'a (całkiem fajny, nawiasem mówiąc). Mogę? Mogę, ale... nie do końca. Bo na iOS to tylko skórka na Safari - silnik renderujący musi być z Safari, bo Apple mówi "bo tak" i tyle. Koniec dyskusji. Na Androidzie mam prawdziwego Firefoksa. Wiele jest takich ograniczeń i dla mnie są nie do przeskoczenia.

olas

Aktywny forumowicz
PSN
olasoneten
Andek już dawno jest spoko i kurczowe trzymanie się Apple nie ma sensu. No chyba, że ktoś jest w ekosystemie i żyć bez niego nie może.
Ja tak mam mniej wiecej

Pare razy uzywalem androida itd plus (wiele wczesniej) i iOS mi najbardziej siedzi

Mam w chuj juz integracji, smart home i inne pierdoly i szczerze mowiac grzebac mi sie nie chce. Tepete moge zmienic ( cxcionke bym.chcial ale nie ma dramatu jak nie moge kij)

Kiedys to moze bym.kombinowal ale iOS po.prostu.dziala i do czasu kupna domu (gdzie ciagle nadganiam finansowo) zmienialem co roku wiec resale value byla zajebista

Teraz.jestem 2 rok na iphone x i zero dramatow: od.jacka sie odzsyczailem (i tak wszystko juz Bluetooth) , ma"wireless" charging

Jedno faine to by bylo troche wiekszy ekran ale nie az tak jak Max, ukryc ten notch i skaner palca w ekranie Jak OnePlus i szafa gra

Ciagle iOS

Pozdr

Mexiss

Mieszkaniec forum
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Dlatego osobiście uważam, że zmieniłem tel w idealnym momencie. Mój samsung S8 zaczął wariować, była premiera X to zmieniłem. Teraz śmiało mogę trzymać ten telefon do premiery 12, która mam nadzieje już przemodelowanie (jak nie to wezmę Pixela). Mój X działa lepiej po około 18 miesiącach niż mój S8 działał po 8.

• Popieram
Reactions: olas