Indiana Jones (by Bethesda)

Pistak

Badass
PSN
Bercik_Heniu
Ma być Single player FPS, strzelania tyle co w uncharted i tomb raiderze plus trochę puzzli.
Na papierze brzmi nudno.
Po co czekać na premierę, już wszystko na temat tej gry wiadomo xD

Weź zrecenzuj w osobnym wątku wszystkie nadchodzące gry tego roku, żebym nie musiał potem czasu tracić.
Pan się nie denerwuje, to tylko gra wideo. Przekazuję ploteczki dalej, żeby temat rozruszać, a Pan się tutaj napina jak plandeka na żuku. Ok, więcej pisał nie będę. :)

• Popieram
Reactions: angh

randydisher

Stały bywalec
Ja się nie denerwuję, tylko śmieszkuję bo część twojego posta ("Na papierze brzmi nudno") mnie autentycznie rozbawiła :)

Chciałbym żeby Indiana Jones był udaną grą, historia MachineGames pokazuje że można na to liczyć (ale tak samo pokazywała historia studiów przed premierą Anthem, CP2077, Fallout76 czy Avengers) więc ciężko coś przewidywać.

I wolałbym jednak grę z widokiem TPP. Jak Playground z wyścigówki przechodzi do robienia gry RPG, to MachineGames też może się poświęcić!

• Popieram
Reactions: olas and MikeL

Muzi

Badass
MachineGames wydali kiedyś grę z perspektywy 3 osoby? Chyba trzeba założyć, że to będzie FPP ze strzelaniem i elementami przygodówkowymi/platformówkowymi. Mnie zastanawia, że w żadnej z zapowiedzi nie napisano, ze to single player, ale to chyba jedyny logiczny kierunek. Może dlatego.
Czasami takie zmiany wychodza grom na dobre - (ja tak samo patrze na muzyczne album gdzie nagle ktos postanawia wydac album drum'n'bass - wychodzi cos swiezego) lub na przyklad taki cyberpunk 2077 - zobacz jak dobrze im poszedl przeskok z TPP na FPP :)

Pozdr
Ja bym tak jednoznacznie nie przekreślał możliwości, ze to jednak będzie FPP :) zresztą przejście z FPP na TPP to nie takie chyba rocket science

Screwball

Prezes
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Ludzie, co jest z wami, co to za boomerstwo? Już za to goniłem @Naarsa w innym wątku, a tu widzę kolejne dziadowanie na całego. Skoro ktoś odkopuje markę Indy Jonesa to myślicie, że robi to z myślą o jakiś gowniakach? O gówniakach, którzy mają Drejka i Larę Croft? No bo mi się jednak wydaje, że przede wszystkim to jest robione z myślą o fanach tej postaci, czyli właśnie o nas. Starszych panach, ale z kasą, konsolami i którzy cały czas są w głębi duszy nerdami. Raz jeszcze - jebać młodzież i to, co ona wie czy myśli. Gra ma być dla nas, mamy wystarczającą siłę nabywczą (dużo większą od kaszojadów), żeby to napędzić.

Ostatnio kumpel mi powiedział przy okazji Mando - to są wreszcie gwiezdne wojny dla fanów gwiezdnych wojen, a nie ta trylogia dla gimbów. I tego będzie coraz więcej, bo twórcy wreszcie widzą, że starsi chcą wracać do swoich światów, a nie oglądać ich chujowe, zdziecinniałe na dzisiejszą modłe wersje.

pozdr

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Ludzie, co jest z wami, co to za boomerstwo? Już za to goniłem @Naarsa w innym wątku, a tu widzę kolejne dziadowanie na całego. Skoro ktoś odkopuje markę Indy Jonesa to myślicie, że robi to z myślą o jakiś gowniakach? O gówniakach, którzy mają Drejka i Larę Croft? No bo mi się jednak wydaje, że przede wszystkim to jest robione z myślą o fanach tej postaci, czyli właśnie o nas. Starszych panach, ale z kasą, konsolami i którzy cały czas są w głębi duszy nerdami. Raz jeszcze - jebać młodzież i to, co ona wie czy myśli. Gra ma być dla nas, mamy wystarczającą siłę nabywczą (dużo większą od kaszojadów), żeby to napędzić.

Ostatnio kumpel mi powiedział przy okazji Mando - to są wreszcie gwiezdne wojny dla fanów gwiezdnych wojen, a nie ta trylogia dla gimbów. I tego będzie coraz więcej, bo twórcy wreszcie widzą, że starsi chcą wracać do swoich światów, a nie oglądać ich chujowe, zdziecinniałe na dzisiejszą modłe wersje.

pozdr
i o to mi chodzi - plus retro jest w modzie teraz. Dodatkowo jest wiecej odjebanych 30 paro-40 paro latkow ktorzy graja (pomijajac rodzicow z klasy mojego syna bo tam to qwa 29/30 ma kij w dupie) wiec baza chyba calkiem duza

Pozdr

• Popieram
Reactions: Screwball

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
W ogóle jakie marudy!

Dobre studio robi grę w porzuconym IP, które rozpalało naszą wyobraźnię za dzieciaka a ci marudzą.

Ewidentnie fanboje Sony co się boją, ze gra bedzie exem! :cool:

Ja tam czekam na więcej info i zdecydowanie jestem zainteresowany, to chyba najciekawsza wiadomość ostatnich tygodni.

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
W ogóle jakie marudy!

Dobre studio robi grę w porzuconym IP, które rozpalało naszą wyobraźnię za dzieciaka a ci marudzą.

Ewidentnie fanboje Sony co się boją, ze gra bedzie exem! :cool:

Ja tam czekam na więcej info i zdecydowanie jestem zainteresowany, to chyba najciekawsza wiadomość ostatnich tygodni.
i o to mi chodzi - plus smieszny zbieg okolicznosci ze ostatnio o tym wlasnie myslalem/wspomnialem - wiec jest wiecej co za tym tesknia. Ja mam tylko PS co nie zmienia faktu ze zycze tytulowi dobrze i mam nadzieje ze bedzie przynajmnej dobry. Moge nawet pozyczyc Xboxa zeby w to zagrac szczerze mowiac

Pozdr

DarkStar

Badass
Garść domysłów na temat miejsca akcji i tego, czego Indy może poszukiwać:

To będzie Wolfenstein w skórce Indiany Jonesa, a strzelać będziemy do włoskich faszystów. Niskim kosztem. 😉 Tak serio, to mam nadzieję, że nie 😀, mimo iż Wolfy mi się bardzo podobają, a dev ma u mnie kredyt zaufania.

Naars

Badass
Już za to goniłem @Naarsa w innym wątku
Wypraszam sobie! Ja nie mówiłem, że #nikogo, tylko że to żaden Mesjasz i hajpu dużego nie nakręci, bo o tym był tamten wątek.

Poza tym obyś miał rację z poniższym:
Skoro ktoś odkopuje markę Indy Jonesa to myślicie, że robi to z myślą o jakiś gowniakach?
Widziałem już zdecydowanie zbyt wiele wskrzeszonych marek, które reaktywowane były tak, żeby podobać się "gówniakom", a nie wiernym fanom. 😢

• Popieram
Reactions: Muzi

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
To by było ciekawe i nawet nie musieli by zmieniać imienia :D Ale nie zrobią tego bo po pierwsze fani by ich rozszarpali, a po drugie żeński Indiana Jones już istnieje.
Ale to jest machine games, więc może Indy będzie innej rasy niż biała :D