In Death Unchained

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt

A któż to przyszedł? Pan @amzuk, niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci 🤬❌:poop:🧻😬

Nie no, gratki! :)
Ja się uganiam za tą siódmą sierotką dla acziwmentu, myślałem że przy okazji nabije się ten milionik i będę mógł się skupić na innych tytułach a tu BUM!
Weź wbij 2000000, to przestanę się łudzić, że cię dogonię i znajdę inne cele w życiu :)

amzuk

Mieszkaniec forum

A któż to przyszedł? Pan @amzuk, niszczyciel dobrej zabawy pogromca uśmiechów dzieci 🤬❌:poop:🧻😬

Nie no, gratki! :)
Ja się uganiam za tą siódmą sierotką dla acziwmentu, myślałem że przy okazji nabije się ten milionik i będę mógł się skupić na innych tytułach a tu BUM!
Weź wbij 2000000, to przestanę się łudzić, że cię dogonię i znajdę inne cele w życiu :)
Wyzwanie na 2M przyjęte, ale jednak pierwszeństwo ma obecnie Pit Runner Tournament.
Jest ciężko.

Czekam również na wyniki @Pshemsky'ego

• Popieram
Reactions: Pshemsky

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Wyzwanie na 2M przyjęte,
Kurna próbowałem, serio.
3. cykl, odpadłem na Gabrielu. Moja strategia do tej pory zawsze się opierała na wczesnym dmg z przyłożenia i potem, jak odleciał, finisz z tempestu ...na początku paradise lost wziąłem coś innego do kolczanu i musiałem improwizować. Skubany jakimiś żółtymi pociskami we mnie rzucił, uciekłem, ale sie okazało, że one za mną lecą ...zanim się połapałem dostałem w 2 sekundy 5dmg z tych gówien i po grze.
Jedyny pozytyw, to że przy okazji wpadły osiągnięcia za 7 sierotek, 666 headshotów i miliom dmg w jednym życiu, ale to 3 dni grania (plus pół godziny czwartego na ten spektakularny zgon) i jedynie 1.700.000. Pierdolę, o ile mnie nie przegonisz to czekam do trzeciego sezonu z kolejnym podejściem ...ze dwie gierki bym w tym czasie skończył :)

• Popieram
Reactions: Pshemsky and amzuk

amzuk

Mieszkaniec forum
Wyzwanie na 2M przyjęte,
Kurna próbowałem, serio.
3. cykl, odpadłem na Gabrielu. Moja strategia do tej pory zawsze się opierała na wczesnym dmg z przyłożenia i potem, jak odleciał, finisz z tempestu ...na początku paradise lost wziąłem coś innego do kolczanu i musiałem improwizować. Skubany jakimiś żółtymi pociskami we mnie rzucił, uciekłem, ale sie okazało, że one za mną lecą ...zanim się połapałem dostałem w 2 sekundy 5dmg z tych gówien i po grze.
Jedyny pozytyw, to że przy okazji wpadły osiągnięcia za 7 sierotek, 666 headshotów i miliom dmg w jednym życiu, ale to 3 dni grania (plus pół godziny czwartego na ten spektakularny zgon) i jedynie 1.700.000. Pierdolę, o ile mnie nie przegonisz to czekam do trzeciego sezonu z kolejnym podejściem ...ze dwie gierki bym w tym czasie skończył :)
Będzie ciężko Cię przegonić, ale jako że Pit Runner już skończony to biorę się za 2M. Gra uczy cierpliwości, każda nieuwaga na kolejnych iteracjach może się skończyć tragicznie. Ja ciągle nie mam osiągnięcia "milion damage", więc i na to poluję. Do zobaczenia za 3, 4 dni :) Po za tym gdy @Pshemsky wróci z gór z nowymi siłami może być kolejny zawodnik do pokonania.

amzuk

Mieszkaniec forum
Dwa miliony nabite, czwarta iteracja, pełno strzał i energii. Trzy i więcej milionów odpuszczam :) Ostatni Anakin pokonany bez straty energii, ale nie odblokowało się osiągnięcie, protestuję.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: arczi79

Pshemsky

Stały bywalec
Do zobaczenia za 3, 4 dni :) Po za tym gdy @Pshemsky wróci z gór z nowymi siłami może być kolejny zawodnik do pokonania.
Ja pitole to jakieś przegięcie pały. Człowiek się stresuje, wygląda zza każdego rogu jak dupa zza krzaka tyko po to by wpaść w panikę przy kolejnym boss'ie i zginąć przez własną głupotę :D Chyba po prostu muszę więcej osiągnieć zdobyć i więcej rzeczy odblokować zanim realnie zacznę myśleć o punktach. W międzyczasie będę się starał coś powalczyć w SoH - nic mnie nie atakuje, nie wymaga takich nakładów czasu i skupienia a przede wszystkim można sobie na luzie pykać po piwku lub dwóch :sneaky:

Last edited:
  • Popieram
Reactions: amzuk

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Dwa miliony nabite, czwarta iteracja, pełno strzał i energii. Trzy i więcej milionów odpuszczam :) Ostatni Anakin pokonany bez straty energii, ale nie odblokowało się osiągnięcie, protestuję.
Ha! Coś mi nie grało :)
We’re ending Season 2 early, Season 3 will start on April 21st.
Our fantastic community helped us spot some issues in high-level play scoring that we felt needed addressing. We wouldn’t want these issues to affect how the game’s played, so we’re ending Season 2 much sooner than originally planned. Season 3 will start soon with proper adjustments.
Tl,dr: tak oszukałeś na punktach, że ci je zerują 21go :-] /s

Z tym achievementem to chyba nie tak - trzeba przejść Purgatory bez straty HP, a nie samego Anakima.
Choć samo niezaliczanie osiągnięć też mi się przytrafiało - np. kilkukrotnie przelazłem Abyss bez robienia zakupów i 'Abyss on the budget' jakoś mi nadal nie wskoczyło. Nawet próbowałem w ogóle tych relikwiarzy nie wchodzić - to samo. Może to się liczy OD POCZĄTKU GRY? I dlatego tez Ci na 3 czy 4 cyklu nie zaliczyło?
Ja spróbuję zacząć bezp od Abyss i cisnąć do bossa. I tak mi brakuje osiągnięć za szybkie przejście, więc moge takiego quasi spedruna bez zabijania wszystkich i robienia zakupów spróbować.

Ogólnie u mnie pokutuje podejście do wczesnych cykli - szybki kill Anakima i Gabriela już się później nie udaje i trzeba się właśnie nauczyć sobie radzić z takimi niespodziankami jak te świecące kulki które mi 5HP zżarły zanim pomyślałem, że są naprowadzane. Ja muszę wrócić do podstaw i na 1 cyklu na spokojnie obu bossów spróbować zwykłymi strzałami zaciukać. Wtedy będę miał kontrolę ...bo ten ostatni to w sumie pikuś jest. Sam nic nie robi a taki motłoch to sie na mnie po zabiciu każdej sierotki spawnuje :p

Ja pitole to jakieś przegięcie pały. Człowiek się stresuje, wygląda zza każdego rogu jak dupa zza krzaka tyko po to by wpaść w panikę przy kolejnym boss'ie i zginąć przez własną głupotę :D Chyba po prostu muszę więcej osiągnieć zdobyć i więcej rzeczy odblokować zanim realnie zacznę myśleć o punktach.
Nie koniecznie. Z nowymi osiągnięciami wrogowie też się robią lepsi. Lepiej się rozwijać razem z grą - po prostu nie graj statycznie. Snajpuj łuczników, wskakuj na dachy, wywabiaj dziadów z nory strzałami, do piechurów strzejaj 'na wstecznym', używaj tarczy i stosuj strategiczny odwrót jak jest za gorąco ...generalnie musisz być mobilny jak dochodzi do zwarcia. Czyt. zapomnij wszystkiego z SoH poza celnymi strzałami :p

• Popieram
Reactions: Pshemsky and amzuk

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Wczoraj przy czwartym podejściu do Asmodeusa przekoanałem się, że gość faktycznie nie jest taki trudny jak go malują. Jak już dostanie się te dwa achiki za ubijanie czaszek (które wydłużają czas do ich eksplozji) to można je w pierwszej fazie asmodeusa normalnie tarczą odbijać, a potem podwójny unik. Dopóki nie rozbijemy przez przypadek dwóch bąbelków na raz, to nie potrzebujemy na tę fazę żadnych specjalnych strzał.
No ale niestety potem rzuca się na nas sporo przeciwników i trochę HP mi przy tych dwóch falach poleciało. Na końcu okazało się, że jedyne co mi na trzecią fazę zostało to Tempest i nie zgadniecie - z tempesta nie da się rozwalić rogów Asmodeusa. I w ten sposób, zaskoczony swą bezsilnością, dałem się rozwalić. Dziękuję.

• Popieram
Reactions: Szozi and LaggyLuke

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Co tam nowego w trzecim sezonie? Grał już ktoś?
Załatali exploity dające więcej punktów (dlatego zakończyli sezon, pograłem chwilkę i zmian gejmplejowych nie zauważyłem) + dołożyli jedno osiągnięcie (chyba 2 razy trzeba zaciukać Asmodeusa w jednym życiu) i póki co tyle.
Jakiś turniej będzie nieco później ogłoszony.

W sumie to chyba cały changelog się wyświetla przy pierszym odpaleniu po apdejcie, nie? :)

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Co tam nowego w trzecim sezonie? Grał już ktoś?
Załatali exploity dające więcej punktów (dlatego zakończyli sezon, pograłem chwilkę i zmian gejmplejowych nie zauważyłem) + dołożyli jedno osiągnięcie (chyba 2 razy trzeba zaciukać Asmodeusa w jednym życiu) i póki co tyle.
Jakiś turniej będzie nieco później ogłoszony.

W sumie to chyba cały changelog się wyświetla przy pierszym odpaleniu po apdejcie, nie? :)
W sumie tak, ale jeszcze nie miałem okazji.

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Od piątku przez 6 dni turniej.
Trzeba zdobyć jak najwięcej punktów w 15 min w 3 światach.
Dzień 1&3 - purgatory
2&4 - paradise lost
3&6 - abyss

Po zabiciu bossa wskakuje się na ten sam świat tylko wyższy cykl.

Last edited: