Halo Infinite

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
Ale gameplay 10/10 można sobie bronie zmieniać jak w call of duty, pełno zmian akcji, jazda tym autkiem otwarta mapa jest klimat destiny dla mnie miód malina

Pistak

Badass
Jun 27, 2019
1,463
1,480
DBL
EdokbNSWAAk7XhI

Next gen!

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
tam wszystko co było siedzi w xbox one
to co bedzie lepiej na xsx to możliwy RT i inne upiększacze

MS chyba źle robi że nie przeskakuje od razu na nexgena

chociaż moim zdaniem XSX poradzi sobie lepiej niz xbox one na premierę

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
Halo nie moja broszka, nie trawię tej serii i grałem bo musiałem- ale fani chyba czegoś takiego chyba się spodziewali właśnie.
mi sie też tak wydaje, jest szybko, jest bardzo wielowątkowy gameplay jest duża ogromna swoboda wali fps

ale prawdą jest że do tej gry nie potrzebujesz XSX zagrasz fajnie też na xbox one x:)

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
Ta twarz tego orka na koniec zwiastuna, przez chwilę myslałem że jakośc streama mi spadła do 144p, ale potem obejrzałem ponownie i to faktycznie jest 5 lat pracy 343. Dla tego studia nie ma ratunku...

12 teraflopów jak psu w budę...

Bolton

Stały bywalec
Jun 30, 2019
311
276
Przecież Spencer wielokrotnie podkreślał że konieczność optymalizowania gry pod słabsze konsole nie jest żadną przeszkodą, więc nie wiem o co wam chodzi. :)

• Popieram
Reactions: angh

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Czekam na analizę Digital Foundry tego pokazu. :D Oprócz ogólnego wyglądu mejscami pop-in był wręcz żałosny.

I nie powinno, bo pewnie są sami sobie winni, ale trochę nawet mi szkoda 343. Taka presja na nich skierowana, największa nadzieja Microsoftu, a spieprzyli to najbardziej jak można cokolwiek spieprzyć. Te memy będą ich prześladować latami.

Ale gra i tak może być dobra. Tylko mocno nie podobał mi się wykańczający cios z bliska, biedna jedna animacja, bleh. Niech w Dooma zagrają i zobaczą jak się to dzisiaj robi.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,690
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
  • Popieram
Reactions: TurboGad

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Slabej prezentacji Valhalli nie przeorali i ludzie im nawrzucali w komentarzach więc jak nie chcą stracić wiarygodności to lepiej żeby rzetelnie podeszli do sprawy.
Ale pewnie na pełną szczerość nie mogą sobie pozwolić, bo wtedy już nie będą mieli takich dobrych stosunków z firmami, ktoś może już nie udostępniać im gry przed premierą, szczegółowych informacji itd. A szkoda, bo chciałbym to widzieć. :)

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,538
1,029
Halo skończyło się na Kill'em All! :LOL:

Ale serio, Halo to się autentycznie skończyło wtedy kiedy Bungie z nim skończyło. 4 było jeszcze OK, a później... "coś się...coś się popsuło".

Grafika bieda, ale OK - wczesna wersja, ma działać na XO, duże przestrzenie. ALE GAMEPLAY też nie jest zbyt okazały. Przecież to jest to samo co w 2007, a moze nawet gorzej, bo H3 zapamiętałem jako bardziej dynamiczne.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Nigdy nie rozumiałem fenomenu Halo. Poza tym wygląda na to że Najpotężniejsza Konsola Świata, nie napracuje się przy tym tytule startowym :)

Ja też, próbowałem kilku części, 5-kę tylko ukończyłem, ale jakoś szału nie było.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,690
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Crosspost z system wars:

Obejrzałem tę znikającą trawę w Infinite w 4K. Wygląda to jak popsuty "culling" czyli usuwanie obiektów które są poza polem widzenia kamery - bo trawa znika przed samą kamerą, a powinna za. Może uda się naprawić w ciągu kilku miesięcy po premierze ;)

Tutaj to widać:

Jeśli na PC będzie taki popup to... anuluję preordernie zainstaluję wersji z passa!

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
W 60 klatkach na XSX będzie wyglądać dobrze, ale do kupna konsoli day 1 mnie to nie zachęciło. Nie wiem czy będę się gibal na lince Szefuniem w tym roku, z graniem chyba lepiej się wstrzymać do wydania pacza RT.

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
a ja bede i juz sie doczekać nie mogę
nie lubie serii bo gameplay starych cześci to zawsze było żonglowanie dwoma podstawowymi bronmi, jedną ściaga tarcze druga wykańcza

A tu widze call of duty czy destiny co jest mega dla mnie
broni od kopa wszędzie i to różnych jak w cod-ach