Grysław - czyli audycja, w której sławi się gry

Ryslaw

Padawan
Czołem wszystkim,

Jakby ktoś tęsknił za Grysławem, to daję znać, że żyję i nagrywam cały czas, ale dopiero teraz tworzę wątek na forum, żeby i tu dawać znać o nowych odcinkach.
Tak dla przypomnienia, Grysław nadawany jest co sobotę o 18:00 w radiu rockserwis.fm, ale jest też na iTunes, na Spotify oraz u mnie na stronie.

Wlaśnie nagraliśmy z Damianem odcinek 132, który będzie mieć premierę w najbliższą sobotę. Jest też fajny konkurs, więc zachęcam do słuchania! :)

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Dobra, dobra... piszecie tak jakby Dahmana można było wrzucić do tego samego złego worka polskich podcastow...
Grysław w subskrypcji, słuchany zawsze ale raczej czekam na dłuższe podróże - dobrze wchodzi na trasie dłuższej delegacji po Polsce ;)
Fantasmageria też mi się pojawia w podróży, miło posłuchać choć styl trochę inny niż Gryslaw.

Ryslaw

Padawan
Zapraszam na kolejny odcinek, ktorego gościem jest Arek Kamiński z arhn.eu

abc

Stały bywalec
Zapraszam na kolejny odcinek, ktorego gościem jest Arek Kamiński z arhn.eu

Fajnie się słuchało. Lubię obu chłopów. Ciekawa rozmowa.

philipo

Padawan
Fajny odcinek, ale za to hejtowanie Switcha Lite duzy minus!
To kwestia podejscia - jak ktos kupuje Lite to swiadomie decyduje sie na konsole przenosna. Mi ani razu nie brakowalo mozliwosci podpiecia tego do TV, wlasnie w tym najwiekszy urok tego urzadzenia, ze sluzy do grania nie na TV ;)
Mam identyczne odczucia, Lita kupiłem bo chciałem typowego heandhelda.

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

Ryslaw

Padawan
Czołem,

Zapraszam na nowy odcinek, w którym rozmowa z Jackiem Brzezińskim. Rozmawiamy o pracy Jacka w Magii i Mieczu, Metropolis, oczywiście także o Wiedźminie, poźniejszej pracy w Techlandzie i IO Interactive, a na koniec o Wandrlust, czyli najnowszym projekcie Jacka i Different Tales. Całość okraszana mnóstwem anegdot. Moim zdaniem wyszło naprawdę nieźle. Zapraszam :)

• Popieram
Reactions: MikeL

Ryslaw

Padawan
Czołem,

Zapraszam na nowy odcinek, który pojawił się także na YT. Jak format się przyjmie, to będę wrzucać sukcesywnie nowe i starsze odcinki. Oczywiście audycja pozoztanie także na iTunes, Spotify i u mnie na stronie. Wiem jednak, ze sporo osób preferuje słuchanie na YT, więc czemu nie :)

Ryslaw

Padawan
I kolejny odcinek, w którym wraz z Adamem Flammą rozmawiamy o polskim dubbingu i lokalizacjach

• Popieram
Reactions: Sialala and philipo

Ryslaw

Padawan
Tym razem zapraszam na odcinek solowy i chyba najdłuższy, jaki nagrałem (bez przerywników)