Gry VR - polecanki

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Nie kojarzę, za dużo tych gier ;) , czaję się na Audio Trip. Jest Lady Gaga to musi być dobre ;)

Wczoraj Audica wyszła z EA i zresetowali tablice wyników, dzięki temu grając na poziomie normal jestem w top 50 ;)
Gralem wczoraj do 2. Dodali kilka kawałków (łącznie jest ponad 30), modeli broni i aren, oraz tryb kampanii z modyfikatorami. Gra mnie wprowadza w stan euforyczny bez wspomagania ;) polecam!

Gra wyszła dziś na PSVR, trochę dick muve z utworami na wyłączność ale pewnie prędzej czy później trafią na PC.

Last edited:

Acrid

Prezes
Staff member
Jak będziesz miał okazje to sprawdź Synth Riders. Kupiłem i nie żałuje, zwłaszcza za te ~17$. Jedyny minus w przypadku wersji Questowej to loadingi, wydają mi się trochę przydługawe, ale totalnie do przeżycia. Gra na normalu jest bardzo szybka, wyżej to masakra. Cały czas mam problem ze zdobyciem większej ilości punktów, nie jestem pewny co robię źle, aczkolwiek to może być tylko kwestia dokładności / precyzji. Trzy strefy punktacji.

zwłaszcza to drugie przyjemne, bo mam wrażenie, że kontroler trzymany jest na 'sznurkach'.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
A czy to ma crossbuy z Riftem? Bo jak nie to poczekam na promo na Steamie.
Gra wyszła ponad rok temu ale było kompletnie cicho o niej.

Acrid

Prezes
Staff member
@Simplex jak działa punktacja w Audicy? Rozumiem, że strzelasz i im bliżej środka tym więcej punktów? Synth Riders jest super, ale mam totalny problem z celnością. Wszystko jest znacznie szybsze i trudniejsze niż w przypadku BS. Tam po prostu przecinałeś środek dupnym laserem, tutaj masz kulkę którą musisz umiejscowić w zbliżających się kulach. Margines błędu jest znacznie mniejszy. Dodatkowo nie widać ile punktów zdobywasz, przynajmniej nie widziałem takiej opcji.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
W Audicy musisz trafić w poruszającą się tarczę w konkretnym momencie. Jest pewien margines błędu oraz autoaim. No i widać z wyprzedzeniem gdzie trzeba trafić. Punktowana jest i celność i "timing". Jak nie trafisz to zmniejsza mnożnik combo.
Obejrzyj jakieś filmiki to zobaczysz. Tylko nie oglądaj wariatów grających na expert bo się zniechęcisz :)

Teoria:

Praktyka:

Last edited: