Gry VR - okazje

amzuk

Mieszkaniec forum
Hi, jak tam Gorn ? Całkiem zabawnie to wygląda, a 10% drogą nie chodzi 😂👌💁
W wersji PCVR z jakiegoś powodu gra nie podobała mi się. W wersję na Questa2 gra mi się świetnie, może przez brak kabla, może przez większą zawartość ( gra była długo czas w etapie wczesnego dostępu). 8/10

Inne gry z walką bronią białą na Questa:
- Swords of Gargantua - ciekawa rozgrywka polegająca na unikach poprzez wyginanie ciała do tyłu albo w boki celem odskoku, fizyka bardzo dobra, jest kolizja broni. Areny są bardzo podobne do siebie i nie najwyższa rozdzielczość ( twórcy wstrzymują się z podniesieniem rozdzielczości, gdyż były przypadki przegrzewania hełmu). Niestety gra działa wyłącznie przy aktywnym podłączeniu do internetu, nawet w trybie dla jednego gracza. 7/10
- Gladius - do kupienia na AppLab, walką gladiatorów na arenach, są kolizje broni, jest obcinanie członków, sporo broni do odblokowania włącznie z łukiem. Grafika na Questa2 bardzo ładna z wysoką rozdzielczością. 7/10
- Until You Fall - kolorowy i dynamiczny tytuł Roguelike, walką to taki specyficzny QTE, na ekranie pojawia się na chwilę kreska która trzeba podążyć bronią, celem ataku lub obrony. Sporo rzeczy do odblokowania. 8/10
- Ninja Legends - dosyć stary już tytuł, nie ma kolizji broni a walką bronią białą to szybkie machanie. Jeżeli ktoś lubi rozgrywkę z łukami to polecam. 6/10
- Ironlights - bardzo ciekawy tytuł z oryginalną rozgrywką w spowolnionym tempie, przez co gra wymaga strategii, a nie wyłącznie refleksu. Rozdzielczość bardzo wysoka oraz sporo klas i broni. 8/10
Dzięki za info. Ja nie mam kompa, więc narazie tylko quest. A powiedz proszę czy ten Gorn nie jest monotonny ze względu na małą ilość przeciwników ?
Gorn to tytul raczej na "wyżycie się" na przeciwnikach niż ćwiczenie finezji. Areny są dosyć małe, więc ilość przeciwników jest odpowiednia. Graficznie bardzo ładnie to wygląda zwłaszcza na Queście 2. Sporo jest broni więc i sporo zabawy. Jest też tryb swobodny gdzie można grać z niższą grawitacja, gigantyczną albo miniaturową postacią. Sporo zabawy na wskoczenie, rozwalenie kilku łbów i wyłączenie. Gladius jest bardziej finezyjny, a Ironlights oraz Swords of Gargantua to już czysta mozolna nauka, ale z dużą satysfakcją.

• Popieram
Reactions: Najgorszy77

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Nie mam pojęcia, kiedy się za to wezmę, ale dziś kupiłem:
30% zniżki

Korzystając z okazji chciałbym od sie polecić Phantom: Covert Ops aka symulator kajaku ;)
Obecnie 25% taniej u Oculusa, jest cross-buy (i teoretycznie cross-save ale u mnie nie działą niestety).
Dla mnie super mechaniki, fajne poruszanie i naprawdę dobrze zrobione bronie. Natywnie na Questa jest to poprawna gra, ale uboższa graficznie od PCVR, grzie naprawdę dostaje skrzydeł (obie wersje w cenie).

• Popieram
Reactions: amzuk and Simplex

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
XBL
Robert de Clair
Steam
Robert de Clair
Za tyle to chyba już warto ;) 36,90 (jakby ktoś trafił to za miesiąc i znów była cena 229)XD
I Tak w keyshopach jest za 25 nawet ale to miejsce jest najtansze z "normalnych"

• Popieram
Reactions: arczi79

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
  • Popieram
Reactions: Najgorszy77
Ma ktoś coś z tego? Jak wrażenia? Warto kupić?
Nope.

Podobno bardzo straszny. Horror psychologiczny. Zwrot jak grałeś poniżej 2h.
Ale tylko czas grania wchodzi w grę czy ilość zwrotów np. w miesiącu też ?
Generalnie masz 2h grania/2tyg posiadania na zwrot, przekroczysz któryś z tych warunków i po ptokach.
Ponadto możesz zwrócić ok.5 gier miesięcznie [źródło].
No i to jest konkret 💪 thx

amzuk

Mieszkaniec forum
Błąd cenowy albo duża przecena -90%. Działa, więc brać póki jest.

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Śmieszna sprawa, jakoś prawie rok temu było na promocji, popatrzyłem na video i stwierdziłem, że nawet kijem tego nie ruszę.
Cena spadła do $2 i już się pobiera na headset :unsure:

amzuk

Mieszkaniec forum
Śmieszna sprawa, jakoś prawie rok temu było na promocji, popatrzyłem na video i stwierdziłem, że nawet kijem tego nie ruszę.
Cena spadła do $2 i już się pobiera na headset :unsure:
Czekam więc na wrażenia z rozgrywki. Podobno warto dotrwać do uruchomienia lokomotywy.

• Popieram
Reactions: Robert de Clair

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

amzuk

Mieszkaniec forum
Hey, co powiecie o grze Moss ? Jest na fajnej wyprzedaży i do tego oceny ma wysokie oraz piękną grafikę.
Bardzo polecam, jednak fabuła jest robiona pod kolejne części, o których od dawna cisza. Polecam wersję na Questa, która jest akurat w przecenie ( razem z masą przecen w ramach letniej wyprzedaży w sklepie Questa) a graficznie z grubsza różni się praktycznie tylko brakiem refleksów w wodzie. Dużo dłuższa ( tak 2x dłuższa) i również bardzo dobra i również w przecenie jest gra tego samego gatunku - Trover Saves the Universe - bardzo polecam.

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Nie kojarzę, żeby Moss był kiedykolwiek w większej przecenie na Questa. A jako że zostało mi 8 dolców z 10 podarowanych przez Oculusa (dwa poszły na Cave Digger) to czuję, że to wreszcie ten moment, by spróbować tej legendarnej już gry :D

amzuk

Mieszkaniec forum

Zakupiłem już kilka tytułów
Death Horizon: Reloaded (Quest)
Drop Dead: Dual Strike Edition (Quest & Rift)
Oba to według mnie dobre średniaki. Chyba wolał bym zamiast obu kupić jeden tytuł Walking dead Saints and Sinners, albo Arizona Sunshine, który po aktualizacji do Questa2 wygląda bardzo ładnie.

• Popieram
Reactions: Robert de Clair

drszczeps

Nowy Forumowicz
Hej,
Nie wiem czy widzieliście ale jest mnóstwo przecenionych gier VR na STEAM np:
Half-Life Alyx -40% za 128.99zł
Boneworks -20% za 86.39zł
The Walking Dead: Saints & Sinners -20% za 114.39zł
Pavlov VE -40% za 53.99zł
The Eldel Scrolls V: Skyrim VR -75% za 64.99zł
Pistol Whip -30% za 62.99zł
wszedłem w bestsellery na VR i praktycznie każda, bądź większość jest przeceniona :O

STEAM VR

Last edited: