Gry VR - okazje

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
W ogóle jakieś kuriozum z tą grą. Jest wersja na Questa, ale nie ma wersji na Rifta. Ale jest na steama (i nie obsługuje Indexa i Vive :D) z ocenami "Mixed".

• Popieram
Reactions: amzuk

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
XBL
Robert de Clair
Steam
Robert de Clair
Z tego co mi wiadomo Zbierają zapisy na Pinball FX3 VR więc ja wstrzymuję konie do tego czasu.
Poczekam, jeśli będzie transfer stołów z 2->3 będzie super. Niestety już raz mnie przewieźli gdzie mając kupione stoły na jednej wersji nie mogłem ich użyć na drugiej.

Polecam zainteresować się połączeniem projektów emulacji:
http://www.pinsimdb.org/ - stoły do ww projektów
Część z tych stołów naprawdę dobrze działa w VR a stołów są setki.

• Popieram
Reactions: amzuk and arczi79

Robert de Clair

Aktywny forumowicz
XBL
Robert de Clair
Steam
Robert de Clair
Rez na promocji ~ 58PLN

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Grałem chwilę w Warcade, całkiem fajna gierka ale momentami mi przycinała na 3080 :D Jak się dużo działo na ekranie. No i grafika trochę niedzisiejsza :)

amzuk

Mieszkaniec forum

Bardzo polecam. Świetna gra logiczna z trybem pojedynczego gracza oraz wieloosobowym. Rozgrywka polega na takim tworzeniu trasy ( jednocześnie psując trasę przeciwnika), którą porusza się kamyk gracza, żeby jak najdłużej nie wypaść poza planszę. Wygrywa kamyk, który zostanie na planszy jako ostatni. Bardzo przyjemna grafika i dźwięk.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: arczi79

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt

Bardzo polecam. Świetna gra logiczna z trybem pojedynczego gracza oraz wieloosobowym. Rozgrywka polega na takim tworzeniu trasy ( jednocześnie psując trasę przeciwnika), którą porusza się kamyk gracza, żeby jak najdłużej nie wypaść poza planszę. Wygrywa kamyk, który zostanie na planszy jako ostatni. Bardzo przyjemna grafika i dźwięk.
Ta grå zyskuje cokolwiek w VR? Bo wygląda, jakby równie dobrze mógł to być naleśnik.
Sterowanie gałkami?

amzuk

Mieszkaniec forum

Ta grå zyskuje cokolwiek w VR? Bo wygląda, jakby równie dobrze mógł to być naleśnik.
Sterowanie gałkami?
Tak, ogólna kwestia, czy jakakolwiek gra planszowa lub logiczna zyskuje poprzez bycie VR. Ta akurat gra dostarcza większej immersji, gdyż plansza jest wielkości połowy boiska piłki siatkowej, można nawet teleportować się na samą planszę.

• Popieram
Reactions: LaggyLuke

arczi79

Prezes

Ta grå zyskuje cokolwiek w VR?
Tak, ogólna kwestia, czy jakakolwiek gra planszowa lub logiczna zyskuje poprzez bycie VR.
Z tego co zauważyłem to Demeo właśnie udowadnia że gra planszowa może sporo zyskać w VR - animowane postacie, czary i efekty działania kart (czy też inne elementy rozgrywki jak automatyczne liczenie punktów) to właśnie te elementy których nie ma i raczej nie będzie przy fizycznej planszówce.

• Popieram
Reactions: Simplex

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Nie no figurkowe gry zdecydowanie zyskują względem płaskich adaptacji - jakby tak wypuścili Battletecha albo bitewniak Warhammera, to bym się chyba zmoczył :)
Pytałem jak to z Tsuro, bo w wersji płaskiej raczej bym nawet po to nie sięgnął i skoro VR nie jest w tym przypadku gejmczendżerem, to spasuję.

amzuk

Mieszkaniec forum
Nie no figurkowe gry zdecydowanie zyskują względem płaskich adaptacji - jakby tak wypuścili Battletecha albo bitewniak Warhammera, to bym się chyba zmoczył :)
Pytałem jak to z Tsuro, bo w wersji płaskiej raczej bym nawet po to nie sięgnął i skoro VR nie jest w tym przypadku gejmczendżerem, to spasuję.
Cała oprawa sprawia, że gra się przyjemnie. Bardzo przyjemny jest na przykład dźwięk przesuwających się po planszy kamieni. Interfejs również jest bardzo intuicyjny. W tej cenie jak najbardziej polecam, włączam to raz na jakiś czas, rozgrywka wciąga.
A co do VR, to chyba tylko i aż obecność na planszy dodaje atrakcyjności. Tak czy inaczej gra sama w sobie w tej cenie warta uwagi, czy pod VR, czy nie.

Last edited:

amzuk

Mieszkaniec forum
Kolejne już moje bezcelowe polecanie ( bo chyba jeszcze nikogo na nic nie namówiłem), no ale co mi tam.

Dzisiaj polecam grę wieloosobową podobną do zabawy w zbijanego tylko pociski wystrzeliwane z różnego rodzaju pistoletów lecą w zwolnionym tempie i obie strony muszą robić uniki. Naprawdę świetna gra, jest nawet tryb gry z botami. Potrzeba do tego co prawda trochę miejsca w pokoju, ale myślę, że 2x2m w zupełności wystarczy.

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Robert de Clair

amzuk

Mieszkaniec forum

Duża przecena na Racoon Lagoon. Bardzo przyjemna gra z lekkim craftingiem, wykopywaniem surowców i trybem kooperacji. Gra dosyć długa bo nawet na około 10 godzin. Jak zwykle - naprawdę polecam.

• Popieram
Reactions: arczi79

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Te gry są tak popularne że przeceny są bardzo rzadkie, na superhot dopiero co była, na Beat Sabera chyba nigdy nie było :D

arczi79

Prezes
Promocja jest na Creed Rise to glory przez 24 godziny. Zamiast 29.99 $można wyrwać za 19.99$. Pozdrawiam.
Kiepski ten boks... sugeruję raczej polować na to:

• Popieram
Reactions: amzuk and LaggyLuke