Gry VR - okazje

Acrid

Prezes
Staff member

Darknet z 50% zniżką, ma crossbuy z Oculus Questem.

Acrid

Prezes
Staff member
Dzisiaj ostatnia szansa na zakup Audica, od jutra wyższa cena. Dodatkowo jeżeli ktoś kupi na Rifta, jest crossbuy z Questem.

Obecnie 19.99$ poleci do 29.99$.

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

50% na grę Shadow Point (ma crossbuy). Narratorem jest Patrick Stewart.

• Popieram
Reactions: arczi79

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Jak to wygląda z historycznego punktu widzenia? Jest sens czekać na promocję beatsabera na questa, czy to raczej pobożne życzenia?

Żodyn

Junior
W aplikacji Oculus nie ma żadnej promocji na Questa, a na rifta są tylko 3 aplikacje. Albo szykują jakąś bombę z okazji premiery Questa2 albo liczą, że spłukamy się do reszty😂

amzuk

Mieszkaniec forum
Promocja 70 procent z crossbuy na Questa.
Uwaga na dziwną licencję, gdyby ktoś chciał użyć aplikacji do celów komercyjnych, czyli np do swojej gry, wtedy wykupuje subskrypcję za 99usd miesięcznie.

arczi79

Prezes

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Gra super.. a to z linka nie wiem czy warte uwagi (kluczy nie kupuję) - ale może kogoś zainteresuje:
I kolejna - jak ktoś wcześniej się nie załapał:
Warte to uwagi? Mam na myśli samo działanie VR, bo na czym fallout polega wiem.

arczi79

Prezes
Gra super.. a to z linka nie wiem czy warte uwagi (kluczy nie kupuję) - ale może kogoś zainteresuje:
Grałem kilka godzin na CV1 i według mnie rewelacja. Nie próbowałem z Questem.

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Grałem kilka godzin na CV1 i według mnie rewelacja. Nie próbowałem z Questem.
A to za tę cenę chyba się skuszę. Co prawda w komputerze mam tylko GTX1060, ale wkrótce może mały remoncik będzie.

Arturo

Aktywny forumowicz
PSN
ArczeroS
XBL
ArczeroS
Steam
ArczeroS
Ja rozumiem że premiera questa 2. Rozumiem też, że premiera Population One. Ale żeby rezygnować z Halloween Sale i dać jedynie jakąś listę rekomendowanych Halloween Favorites?
Choć jeszcze jest trochę czasu. Może coś nam biedakom rzucą. Jak nie to kupię tylko in death i dam chociaż Polakom zarobić.

• Popieram
Reactions: Simplex and amzuk

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
FB dokłada tyle do Questa 2, że kasy na obniżki gier nie starczyło ;)

Strasznie to słabe, nie wiem czy winić FB, czy developerów, czy jednych i drugich. Moze jak wszystkie inne duże sklepy odpalą jakieś fajne haloweenowe wyprzedaże (o ile) to się FB złamie.

Ekiera

Prezes
PSN
Ekiera
XBL
Ekiera
FB dokłada tyle do Questa 2, że kasy na obniżki gier nie starczyło ;)

Strasznie to słabe, nie wiem czy winić FB, czy developerów, czy jednych i drugich. Moze jak wszystkie inne duże sklepy odpalą jakieś fajne haloweenowe wyprzedaże (o ile) to się FB złamie.
Kupowałem Super Hot na promocji 40% tuż przed premierą Questa 2. Było wtedy info od wydawcy, że to ostatnia promocja na dłuugi czas, czyli od pewnego czasu mieli zaplanowany brak obniżek na Q2. Jeżeli gry się będą sprzedawać (a będą, bo to nowa zabawka dla wielu osób), to obstawiam że się FB nie złamie.

• Popieram
Reactions: amzuk and Simplex

Simplex

Apostoł VR
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Jeśli wierzyc developerom, to gry na Questa 2 sprzedają się jak szalone. Więc tylko głupi by teraz obniżał ceny, żeby mniej zarobić.
Ale za 2 dni rusza wyprzedaż Steamowa (i pewnie inne sklepy też odpalą) i nie wierzę, że Oculus nie zrobi komplenie nic, bo wyleje się wtedy na niego kolejne w ostatnim czasie wiadro pomyj. A po ostatnich fakapach z banowaniem kont FB to pownni próbować obłaskawić i przekupić community. Jak ludzie dostaną super przeceny na gry to zaraz zapomną że Facebook bad ;)

• Popieram
Reactions: amzuk and LaggyLuke