Ghost of Tsushima

Ale ja tej zbroi u偶ywam tylko do pojedynk贸w. Poza nimi to str贸j w臋drowca, 艂ucznika, b膮d藕 ronina - tak nawet do otwartych walk, bo stosuj臋 wtedy b膮by dymne dzi臋ki czemu szybko wyka艅czam du偶e grupy przeciwnik贸w.

Ten he艂m przeszkadza, bo zas艂ania zbyt du偶膮 cz臋艣膰 ekranu, ale nadal - imo ten komplet wygl膮da rewelacyjnie. Wielka ma艂pa, na kt贸rej g艂owie siedzi mniejsza 馃グ

angh

I Am Robot
No to jest pierwsz膮 gr膮, w kt贸rej tak cz臋sto po prostu ogl膮dam pejza偶e i wchodz臋 w tryb foto, s艂uchaj wszystkich dialog贸w i naprawd臋 wci膮gam si臋 w questy, oraz gdzie walki s膮 po prostu epickie. Tzn nie zawsze realistyczne, czy te偶 nie zawsze dzia艂a to tak, jak powinno, ale niemal czu膰 jak miecz wbija si臋 w jelita i ca艂o艣膰 po prostu fajnie wci膮ga. Nie jest to demon souls, ale nie jest te偶 ac, i bardzo dobrze.

Ich kolejna gra ma szans臋 by膰 rewelacyjna, je偶eli poprawia wszystkie mniejsze s艂abostki. Z jednym zdj臋ciem czeka艂em, a偶 ruszy si臋 ksi臋偶yc.... I dra艅 si臋 nie rusza;) no niegrywalne po prostu ;p

Wczoraj cieszy艂em si臋 z wbicia 20 poziomu pierwsz膮 postaci膮 a dzi艣 zrobi艂em misje tygodniowe na najtrudniejszym poziomie. I o ile zrobienie misji fabularnej posz艂o w miar臋, jak na najwy偶szy poziom w grze, 艂atwo tak horda to by艂 prawdziwy pokaz tego co w tej grze oznacza poziom koszmarny - gdyby nie jeden gostek, kt贸ry poci膮gn膮艂 gr臋 to znowu bym odpad艂.
Go艣膰 na koniec meczu mia艂 220 zabitych a ja, zajmuj膮c zaszczytne drugie miejsce, ubi艂em raptem 110. Pozostali mieli bodaj po 90 i 70.

Przy okazji jednak wysz艂o, 偶e klasa postaci jak膮 sobie wybra艂em jako domy艣ln膮 jest mocno taka sobie na najtrudniejsze misje. Wydaje mi si臋, 偶e najmocniejsz膮 postaci膮 w grze na powa偶nie jest Ronin, 艁uczniczka a p贸藕niej Samurai. Zab贸jca nie jest z艂y, ale...

Nic to, i tak trzeba wbi膰 ka偶d膮 posta膰 na 20 poziom, wi臋c 馃し

PS
A! Na pocz膮tku gra wyda艂a mi si臋 taka sobie. Nie to, 偶e z艂a, tylko w艂a艣nie jaka艣 taka dziwna. My艣la艂em, 偶e przejd臋 fabu艂臋, wbij臋 przy okazji 偶e dwa, trzy pucharki, pogram chwil臋 z @Varamir i tyle. A tu chwyci艂o 馃槂

• Popieram
Reactions: trenth
Okej. To rzeczywi艣cie mo偶e by膰 trop 馃槈

Skoro ju偶 tu jestem i mi si臋 przypomnia艂o to z kronikarskiego obowi膮zku zaznacz臋, 偶e polska wersja dubbingowa bardzo mi si臋 podoba艂a. Kto艣 czepliwy m贸g艂by wytkn膮膰, 偶e podstawka ma jakie艣 drobne b艂臋dy.
W rozszerzeniu jest niemal tak samo dobrze, ale jedna z postaci po艂o偶y艂a niestety swoj膮, wa偶n膮 fabularnie, rol臋. Rozumiem co aktor chcia艂 zrobi膰, ale raz, 偶e mu to nie wysz艂o a dwa, 偶e reszta dubbingu brzmi na og贸艂 normalnie, polsko, bez japo艅ski艣ci, przez co dodatkowo si臋 wyr贸偶nia艂 pr贸buj膮c bez powodzenia prze艂o偶y膰 na nasz j臋zyk styl niekt贸rych japo艅skich wypowiedzi.

Ale poza tym - bardzo dobry dubbing.

Last edited:

angh

I Am Robot
Nie no, po prostu idzie sie przez las, zmienia sie swiatlo no i nie mozna po prostu isc dalej, trzeba wejsc w foto mode, katy, ustawienia, przeslona, szukanie kadru, zdjecie, zmiana pogody lub czasu, zdjecie, uf, 15 minut poszlo, idziemy dalej, i kolejny piekny widok... Nosz cholera, w tym tempie to co Mongo艂owie jeszcze d艂ugo tu zagoszcz膮;)
Po prostu caly czas z kamera w lapie.
... Znaczy, z aparatem. Ustawienia aparatu mialem na mysli. Btw Jin powinien miec razem z mieczami jakis tr贸jn贸g do aparatu ...
;)

Wiem, 偶e nikogo, ale jakby kto艣 jednak chcia艂 zobaczy膰 jak mniej (mniej, bo na wysokim poziomie trudno艣ci fabu艂a jest ju偶 okrojona) wi臋cej wygl膮da misja "fabularna" w multi to mo偶na np. tu:

Last edited: