Gears Tactics

Krusty

Stały bywalec
XBL
KrustyPL
Steam
Krusty84

lub

Czuje, że będzie dobrze... 28 kwietnia. Na ten moment tylko PC.

Arcybibosz

Prezes
A to Qbor nie burzył się na ostatniej forumogadce że tych gearsów nie będzie na xboxie? Jak nie, będzie jak będą...

Pograłbym, bo wygląda to dużo lepiej od xkoma, a ja lubię taktyczne strzelanie.

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

chaoz2eyez

Stały bywalec
PSN
chaoz2eyez
Qbar ma ostatnio jakieś zwarcia na zwojach. Obruszył się, że Gears Tactics wyjdzie na PC "no jak to tak, przecież Gearsy to seria Xboxowa, skandal jak mogli wydać na PC", potem dziwił się że multi na PS4 wymaga opłaconego PSplusa.

Arcybibosz

Prezes
Xbox nie ma ŻADNEJ ekskluzywnej zawartości, a tu nagle PCta tulą do piersi?

Nie ogarniam ich. Jak chcą exa na PC to mają Age of Empires, które na xo nie bardzo mają jak wydać.

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
A kiedykolwiek było info, że będzie na Xboksie? Od początku tylko słyszałem o PC.
Od początku było mówione, że tylko PC
Pamięć Was zawodzi ;) Od początku było mówione ze "PC first", czyli od początku było wiadomo że wyjdzie na Xboxa, tyle że później.

Czyli pecetowcy będą bezpłatnymi testerami dla wersji konsolowej ;)

• Popieram
Reactions: slomsyn

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Oki chwilę pograłem, przeszedłem pierwszy chapter, czyli w zasadzie tutorial. Nie jestem za bardzo fanem turówek i jedyna, w jaką byłem w stanie pograć trochę dłużej to Mario i Kórliki :poop: Ale Gyrosy mi się podobają póki co. Widać, że to trochę poważniejsza (zrobiona ze więcej pieniomszków), bardziej dopracowana gra. Spodziewałem się, że będzie może też trochę bardziej casualowa, ale w sumie już w tutorialu dostałem po dupie idąc na pałę.
Z takich bardziej rzucających się w oczy różnic to nie ma w tej grze siatki, która była chyba w każdej turówce, w jaką grałem. Przez to postacie nie zachowują się, jakby byli szachowymi pionkami. Oprawa jest ok (najważniejsze, że jest bardzo płynna, w benczmarku miałem 100 fps, sukces!), ale nie jest to jakiś super poziom, zwykłe Gearsy wyglądają raczej lepiej, ale najważniejsze, że wszystko chodzi zadziwiająco dobrze, aż patrzę czy to faktycznie z mojego pc leci.

pozdr

• Popieram
Reactions: Rudy_Rydz

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Najważniejsze pytanie: czy przy prawdopodobieństwie trafienia przeciwnika jest patologia z XCOM-a czy nie? :D

No i na jakim poziomie trudności grasz?
To, co od razu mi się spodobało, to że jak jest clean shot to gościu zdycha od razu. Przynajmniej tak jest na początku. Mam takie poczucie, że jak jestem dobrze ustawiony, to przeciwnik nie ma szans. Oczywiście pokazują to też staty, pojawia się też nad gościem czacha, to znak że zdechnie. Czasem jednak jest to tylko powalenie i warto typa dobić. No i co na pewno bardzo ważne, wszystkie te strzały są bardzo soczyste, to nie są niby-gearsy, tylko naprawdę ta gra przeniesiona do turówki. Oczywiście wszystkie te cięcia piłą na pół included.
Gram jak zawsze na defaultowym poziomie, nie pamiętam jak się nazywa, ale sugerowany przez dewelopera (jest jeszcze jeden niżej, czyli easy oraz kilka trudniejszych).
Póki co brakuje mi trochę sejwów w trakcie walki (widzę tylko save&exit), no ale może to by było zbyt duże uproszczenie, zawsze można zrobić reload od checkpointu.

pozdr

• Popieram
Reactions: Rudy_Rydz

Acrid

Prezes
Staff member

Furio

Mieszkaniec forum
Steam
furio2000
Zagrałem 3 misje po tutorialu i jest miodzio! Gra wygląda prześlicznie, a jeszcze lepiej jak się odpali lepsze odbicia i inne nie ustawione domyślnie wodotryski ale to sumie nie ma wielkiego znaczenia, bo gra się bardzo przyjemnie. Jest znacznie dynamiczniej niż w Xcom, a dziesiątki umiejętności i dodatków robią swoje. Świetny patent z dodatkowym punktem akcji dla całej drużyny za dobicie wroga.
Czulem w moczu, że to będzie fajne i się nie rozczarowałem. Trochę brakuje mi zabaw z "xcomową bazą", ale i tak jest świetnie.
Nie dość, że to spoko Gearsy, to jeszcze naprawdę przemyślana gra taktyczna.

PSN
VukoDrakkainen

Qbar też wczoraj trochę pograł i pewnie niedługo zapis streama wyląduje na ich kanale. Gra dokładnie taka jak się spodziewałem, czyli niemal klon Xcomowy, ale to i dobrze. Szkoda, że nie ma na PS4, bo chętnie bym kupił.

• Popieram
Reactions: Jay

ping

Padawan
No fajna gierka, fajna. Od trzech godzin jestem na Act 1, Chapter 2.
Gra śmiga na komputerku pięknie, grafika na maxa, animacja butter smooth 144fps, gameplayowo milutko, tyle że nie dość, że Gearsy lubią mi się w losowych momentach po prostu wyłączyć bez żadnego errora (i wyrzucić na pulpit), to jeszcze przed momentem postać w trakcie wykonywania akcji się zatrzymała i nie można nic zrobić (nawet zakończyć tury). Akurat jak fajnie sobie rozpykałem przeciwników.

Poczekam, aż reszta komputerowców dokończy deweloperom darmowe beta testy i może za pół roku-rok wrócę.