Games with Gold

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Alez gowno. Nie bylem pewien czy ten Midway Arcade Origins to tez gowno, ale sprawdzilem co jest w tym zestawie i jedynie SpyHunter sie do czegos nadaje - a i to na 15 minut co najwyzej.
Nie wiem czemu, ale akurat po Tobie spodziewałbym się docenienia Conkera :)

Nah, gralem w to dawno temu i nie moja filizanka herbaty. Bardzo chcialem polubic ta gre, ale nie zazarlo. Ogolnie gry od Rare nigdy mi nie podchodzily jakos, zawsze cos mi w nich nie gralo i odbijalem sie.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Ej, ale na CRT dithering wygląda pięknie :D. Ja grałem w 2001 i na mnie zrobiła spore wrażenie graficznie. Właśnie przez ten dithering na CRT w ogóle nie było widocznej "pikselozy" na teksturach tak charakterystycznej dla PSXa.

Rzeczywiście na PS3 i na nowym ekranie każda gra z PSX wygląda jak kupa. Było grać na przenośniaku :)

Jak sobie gralem to patrząc na grę myslalem, ze jest gdzies z 1995-1996
Bo to gra na sprzęt z 1994 :)
A The Last of Us Part II z 2020 to gra na jeszcze relatywnie starszy (i słaby w momencie premiery) sprzęt z 2013. A jak wygląda ;)

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Ej, ale na CRT dithering wygląda pięknie :D. Ja grałem w 2001 i na mnie zrobiła spore wrażenie graficznie. Właśnie przez ten dithering na CRT w ogóle nie było widocznej "pikselozy" na teksturach tak charakterystycznej dla PSXa.

Rzeczywiście na PS3 i na nowym ekranie każda gra z PSX wygląda jak kupa. Było grać na przenośniaku :)

Jak sobie gralem to patrząc na grę myslalem, ze jest gdzies z 1995-1996
Bo to gra na sprzęt z 1994 :)
A The Last of Us Part II z 2020 to gra na jeszcze relatywnie starszy (i słaby w momencie premiery) sprzęt z 2013. A jak wygląda ;)
No ale to "słaba" gra, więc się nie liczy ;). A SH geniusz 10/10:)

A tak serio, to wtedy co roku postęp w grafice był taki jak obecnie co 5 lat. Relatywnie :)

• Popieram
Reactions: Mexiss and Simplex

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
77E5CwK.png

Jak na taką padakę, co była w tym roku dotychczas to nawet nieźle.

skrzypas

Stały bywalec
Jun 28, 2019
221
87
Zastanawiam się po co? przecież te gry są w passie... rozumiem, że zawsze mogą zniknać a wtedy zostaną w bibliotece... no ale jednak jakieś to słabe. Jeszcze gdyby to było coś czego nie ma w passie...

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Na steam też są mieszane opinie, więc tym razem Simplex ma rację. :)
Pamiętam kiedyś grałem w jakąś część LP, był fajny śnieg i jego fizyka. ;)

• Popieram
Reactions: Simplex

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785
Ta gra ma bardzo słabe oceny większości krytyków i większości graczy, czyli dyskwalifikacja.
Co nie zmienia faktu że w grę nie grałeś a zachowujesz się jakbyś zjadł na niej zęby i jak zawsze chcesz pokazać że to Ty masz rację wrzucając jakieś numerki z mc które nikogo.

Oceny mixed to jeszcze nie tragedia. Zresztą jest napisane że 62% recenzji jest pozytywnych czyli w sumie jakby gra dostała 60 na Twoim ukochanym MC tak jak Terminator który Ci się podobał. ;)

EOT

• Popieram
Reactions: Mexiss

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Zapomniałeś napisać jakie Terminator ma oceny użytkowników na MC oraz na Steamie (bardzo pozytywne), bo nie pasowało do tezy :D
A oprócz mixed na Steamie to na meta LP3 na platformie na którą ma najwięcej recenzji (czyli najbardziej wymierna) ma średnią 58, zarówno krytyków jak i graczy, czyli jakbyś rzeczywistości nie zaklinał, to obiektywnie crap. Nawet jeśli Ci się podobał :p Mi też się czasem crapy podobają, ale rzadko ;)
A poorównanie procenta pozytywnych recenzji graczy na Steamie (gdzie jest wybór binarny) ze średnią krytyków to już w ogóle taki fikołek że nawet mnie tym rozbawiłeś, dzięki :D Jeszcze raz: Terminator ma ocenę graczy na MC powyżej 8 i ponad 90 procent pozytywnych ocen na Steamie, pozytywne recenzje tuberów takich jak Gman Lives, Level Cap Gaming, Sterling.

Ten fall to oczywiście dzięki LP3

Last edited: