Games with Gold

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
Gold to zaraz zaorany będzie, Alpha insiderzy już przetestowali, teraz beta dostali. Swoją drogą, co tu testować, do wora, wór do jeziora!

l0l0

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
722
714
37
A, ok, nie załapałem. Przypominam, że "darmowe" gry w ramach abonamentu zaczęły się od tego, że Sony dało jakiś tytuł w ramach przeprosin za wyciek danych z psn i wyłączenie go na miesiąc bodajże. Wymóg płacenia za multi zniknie pewnie jako przeprosiny, gdy padnie live na 2 miesiące i zdalnie wykasują wszystkie dane z naszych konsol;)

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
To nie takie proste. Są ludzie którzy mają wykupionego plusa na rok albo więcej do przodu? Co z nimi? Oddać kasę, przekonwertować za ich zgodą na gamepassa?

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Nie zaorają golda, nie ma opcji. Przestaną dawać (nie przestaną) za półdarmo xgpu, to nagle sprzedaż samego golda wzrośnie.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
To nie takie proste. Są ludzie którzy mają wykupionego plusa na rok albo więcej do przodu? Co z nimi? Oddać kasę, przekonwertować za ich zgodą na gamepassa?
Dac bon na gry. Ale i bez tego bym wolał żeby mi subskrypcja przepadła gdyby multi miało być za darmo już na wieki wieków.

akumatomPL

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
777
Powinni to zakopać i przestać się ośmieszać. Te gry tak bardzo nikogo, że aż zęby bolą. Nawet w czasach x360 nikt by pewnie na to nie spojrzał, a jesteśmy jakieś 15 lat dalej.
Cała para w gamepass i znieść płatne multi!!

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Najlepszą grą z zestawienia Injustice, które kilka miesięcy temu było wszędzie rozdawane za darmo. :rolleyes: Ośmieszają się.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Cena do jakości (xgpu 4 zł za 3 miechy) chyba ok. ;)
A tak serio to już dawno takiego szrotu nie widziałem.
Ale dodać trzeba. :somsiad:

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Alez gowno. Nie bylem pewien czy ten Midway Arcade Origins to tez gowno, ale sprawdzilem co jest w tym zestawie i jedynie SpyHunter sie do czegos nadaje - a i to na 15 minut co najwyzej.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Ale Conkera to wy szanujcie!
EDIT: ninja'd.

Gry z pierwszego Xboxa nie krztuszą się na One/Series, nie mają prawa. Do tego na One/Series X działają w 4K, co robi robotę. Ten conker to super opcja, ratuje ten miesiąc :)
Próbowałem kiedyś grać w tego z N64 ale drewno niestety.

Alez gowno. Nie bylem pewien czy ten Midway Arcade Origins to tez gowno, ale sprawdzilem co jest w tym zestawie i jedynie SpyHunter sie do czegos nadaje - a i to na 15 minut co najwyzej.
Nie wiem czemu, ale akurat po Tobie spodziewałbym się docenienia Conkera :)

• Popieram
Reactions: Jay and Gregys

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Ostatnia wielka gra Rare na N64. Pamiętam tylko popremierowe zachwyty w prasie, sam nigdy nie miałem okazji. Dzisiaj pewnie się odbiję - podejrzewam, że nawet nie ma sensu sprawdzać :p

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
To jest remake (chyba trochę ugrzeczniony) więc może trochę poprawili.
Niby tak, ale wciąż ponad 15 letnia gra.

Ja skończyłem właśnie Silent Hill i to dopiero jest drewno!
Tru. Przeszedłem to wiele razy, byłem fanatykiem tej gry w "jej czasach". Przedostatni raz grałem w 2006/7 i wciąż było fajnie. Odświeżyłem jakieś 2 lata temu na PSP i bolało strasznie. Za to dwójka się broni IMO, zwłaszcza ten fanowski remaster.

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
No ja się planuję zabrać za dwójkę własnie w tej wersji. Jedynka to była taka przystawka, ale troche żałuję że grałem w wersji wypalajacej oczy na PS3 z ditheringiem - wszystko ok, ale dithering był najgorszy.

Wyglądało to dosłownie tak, nawet OLED nie ratował:
UnIv65f.jpeg

A czerni w grze nie było - w inventory normalnie była, a w samej grze nie, też dziwne. Screen poglądowy:

IyJRe0c.png

Jak ja w ogole mogłem w to grać?

A to moje porównanie oryginału z emulacją z podbiciem rozdzielczości, zrobione po przejsciu,

Nie miałem pojęcia że w grze są tak fajne tekstury :D No ale jestem hardkorem, przeszedłem grę w 320x200, na sterowaniu dpadem, w 30fps z (rzadkimi) dropami. I kto tu jest graficzną dziwką? ;)

EDIT:
Jak sobie gralem to patrząc na grę myslalem, ze jest gdzies z 1995-1996. Byłem w szoku jak sobie przypomniałem, że wyszła w 1999, rok po Half-Life, 2 lata po Quake 2 :D

Last edited:

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,884
4,845
Ej, ale na CRT dithering wygląda pięknie :D. Ja grałem w 2001 i na mnie zrobiła spore wrażenie graficznie. Właśnie przez ten dithering na CRT w ogóle nie było widocznej "pikselozy" na teksturach tak charakterystycznej dla PSXa.

Rzeczywiście na PS3 i na nowym ekranie każda gra z PSX wygląda jak kupa. Było grać na przenośniaku :)

Jak sobie gralem to patrząc na grę myslalem, ze jest gdzies z 1995-1996
Bo to gra na sprzęt z 1994 :)