Games with Gold

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
Live Gold powinien działać dla wszystkich kont na danej konsoli? Dzisiaj syn założył swój profil na moim XSX i miał problemy z Halo 5 multi. Coś tam wyskoczyło, ze nie może być podłączony do online, po zrestartowaniu konsoli zagrał 2 mecze i znowu to samo.

Nie wiem czy to nie jakieś pozostałości z konta dziecka? Teraz ma 20 lat i powinno się samo przekonwertowac na dorosłe? Wyrzuciłem go z rodziny ;) i dodałem ponownie. Jak to nie zadziała to pewnie trzeba będzie świeże konto zakładać?

Jak

Badass
Jun 27, 2019
1,808
653
Można gdzieś sprawdzić wszystkie swoje złote darmowe gry? U mnie pokazuje jedynie 5, Saints Row GooH brakuje i kilka innych krapow.

WbNzPPM.jpg

Btw, jeszcze żadnej złotej gry nie ściągnąłem.

ping

Stały bywalec
Jul 1, 2019
321
211
Trzeba dopisać do konta. Fajny zestaw na ten miesiąc.
Dead Rising to klasyk, na KoFa już rozgrzewam arcade sticka, a Breakdown to bardzo ciekawa (jak na premierowe czasy) i niedoceniona bijatyka FPP z elementami strzelania.

Ciekaw jestem, czy skoro premiera nowych konsol miała już miejsce, to BC team zajmie się dorzucaniem kolejnych gier do wstecznej kompatybilności.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Można gdzieś sprawdzić wszystkie swoje złote darmowe gry?
Na konsoli się nie da, dużą część gier z golda masz we "wszystkie posiadane gry", bo one są jeszcze z czasów gdy MS dodawał te gry po prostu do konta i nawet po zakończeniu subskrypcji można dalej w nie grać, bo są twoje. Później niestety MS poszedł w ślady Sony i nowsze gry, te które masz w kategorii games with gold można grać tylko gdy masz ważnego golda.

• Popieram
Reactions: Jak

ping

Stały bywalec
Jul 1, 2019
321
211
Można gdzieś sprawdzić wszystkie swoje złote darmowe gry?
Na konsoli się nie da, dużą część gier z golda masz we "wszystkie posiadane gry", bo one są jeszcze z czasów gdy MS dodawał te gry po prostu do konta i nawet po zakończeniu subskrypcji można dalej w nie grać, bo są twoje. Później niestety MS poszedł w ślady Sony i nowsze gry, te które masz w kategorii games with gold można grać tylko gdy masz ważnego golda.

Nic się w tej materii nie zmieniło.
Gry X360 masz od zawsze 'na zawsze', gry X1 tylko na okres trwania abonamentu gold.
Wszystkie gry z X1, otrzymane w ramach GOLDa mają na swoim kafelku dopisek GOLD. W menu konsoli można też kliknąć my games and apps -> full library -> games with gold :).

• Popieram
Reactions: Jay

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Nic się w tej materii nie zmieniło.
Gry X360 masz od zawsze 'na zawsze', gry X1 tylko na okres trwania abonamentu gold.
No czyli się zmieniło wraz ze zmianą generacji, o to mi chodziło. Wolałbym, by zawsze było tak jak z grami z 360, ale cóż, pieniądze. :/

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,262
3,208
Kraków
Od wczoraj do końca tego weekendu można sobie za darmo wypróbować Overpass, Pathfinder: Kingmaker oraz Warhammer: Chaosbane.

Pathfindera sobie ściągnę i zagram ze dwie godziny, bo mnie interesuje, ale się sparzyłem na kilku z tych nowych izometrycznych cRPG i boję się "inwestycji" finansowej. :)

SinfulScholar

Badass
Jun 27, 2019
1,688
754
Warszawa
Xbox One / Xbox Series X|S:

• Gears 5 – od 1 lutego do 28 lutego
  • Resident Evil – od 1 lutego do 28 lutego
  • Indiana Jones and the Emperor’s Tomb – od 1 lutego do 15 lutego
  • Dandara: Trials of Fear Edition – od 16 lutego do 15 marca
  • Lost Planet 2 – od 16 lutego do 28 lutego
Xbox 360:

• Indiana Jones and the Emperor’s Tomb – od 1 lutego do 15 lutego
  • Lost Planet 2 – od 16 lutego do 28 lutego

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Ten Indiana Jones fajny? Może sprawdzę.
A Gearsy 5 nikogo. Ja wolę jak dają starocie których nie ma w passie zamiast nowości, które i tak mam z passa, czyli efektywnie nic mi nie dają. Dead Rising z poprzedniego miesiąca > Gears of War 5.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Abonenci Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate mogą już pobierać nowe gry w ramach Games With Gold:

Dodatkowo w japońskim regionie Microsoft Store subskrybenci Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate mogą odebrać gry Red Faction: Armageddon oraz The Maw za darmo:

Red Faction: Armageddon – za darmo dla abonentów Xbox Live Gold
The Maw – za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

• Popieram
Reactions: Jay and Simplex

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Na nowe hity nie ma co liczyć, ale ja bym chciał chociaż tam starocie pokoju Dead Rising i Residenta 1, mi one pasowały. Ale takie kapcie jak teraz dawać to już naprawdę wstyd. Linka do gamepassa mogli wsadzić już w miejsce tych gier. ;)

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,538
1,029
Tak było, pamiętam. Zgadzam się też z tym, że GwG to trup, za to Deals with Gold jeszcze '"dycha", ale ta usługa też traci na wartości, bo najtłystsze przeceny są na powszechnych wyprzedażach, w czasie których Gold powiększa rabat o 10%.