Games with Gold

Daggett

Stały bywalec
Jun 27, 2019
363
309
Konkurencyjny abonamet dla Plusa tym razem na Xboxa. Obecnie formuła powoli się już wyczerpuje na rzecz Xbox Game Pass, ale póki co jeszcze żyje więc i niech ten temat sobie trochę pożyje.
Gry na lipiec

Goldberg

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
548
892
Romford
Dla mnie rewelacja. Inside chetnie sobie przypomne, choc ogralem ja wczesniej na PS4. Gra warta jest kolejnego przejscia . W ta Castlevanie nigdy nie gralem, wiec sprawdze na pewno. Pozostale dwie pozycje do zaorania. Najlepsza oferta GWG od wielu miesiecy.

Goldberg

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
548
892
Romford
No coz, chyba nie ma wlasciciela Xboxa, ktory tych gier jeszcze nie ogral. Castelvanie dolozy sie do kupki wstydu. W porownaniu do Detroit w PS Plus to troche zenada, ale niektorzy pewnie uciesza sie z Forzy :whistle:.

Sparrow

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
624
340
Zamość
Od dziś można pobierać Ninja Gaiden 3: Razor's Edge na X360/X1. Jeśli kogoś interesuje ta gra to warto wziąć Golda na miesiąc i sobie zaklepać (w gry z 360 można grać po wygaśnięciu abo), bo w pudełku ta gra chodzi nawet po ponad 150 zł.

Wcześniej w tym miesiącu na 360 był Bolt (platformówka na podstawie filmu Disneya Piorun), ale już nie ma (zastąpił go Ninja Gaiden).

Sparrow

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
624
340
Zamość
GWG listopad

• Sherlock Holmes: The Devil's Daughter (XOne) - od 1 do 30 listopada
    - Średnia ocen: 66%
    - Rok premiery: 2016
  • The Final Station (XOne) - od 16 listopada do 15 grudnia
    - Średnia ocen: 70%
    - Rok premiery: 2016
  • Star Wars Jedi Starfighter (XOne+ X360) - od 1 listopada do 15 listopada
    - Średnia ocen: 78%
    - Rok premiery: 2002
  • Joy Ride Turbo (XOne + X360) - od 16 listopada do 30 listopada
    - Średnia ocen: 67%
    - Rok premiery: 2012
źródło: ppe

Sparrow

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
624
340
Zamość
GWG Grudzień
  • Insane Robots (od 1 do 31 grudnia) Xbox One
    - Rok premiery: 2018
    - Średnia ocen: 87%
  • Jurassic World Evolution (od 16 grudnia do 15 stycznia) Xbox One
    - Rok premiery: 2018
    - Średnia ocen: 76%
  • Toy Story 3 (od 1 do 15 grudnia) Xbox One + Xbox 360
    - Rok premiery: 2010
    - Średnia ocen: 76%
  • Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD (od 16 do 31 grudnia) Xbox One + Xbox 360
    - Rok premiery: 2013
    - Średnia ocen: 73%
Toy Story 3 z X360 to fajna gra.

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,398
791
Call of Cthulhu to całkiem niezła gierka, która broni się fantastycznym klimatem, ciekawą opowieścią i dobrze zaprojektowanymi detektywistycznymi mechanikami. Ja byłem całkiem zadowolony z zakupu chociaż gra ma swoje bolączki. :)

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,791
@Rudy_Rydz no to mnie pocieszyłeś, że jednak nie taki crap. Będzie łojone!
@Srebrny_Lis dawaj na x, w passie tyle gierek, że nie będziesz wiedział w co ręce włożyć, a nie wiecznie czekać na prezent gwiazdkowy od plusa.
Może się przekonasz do GS, ja niedługo będę miał 10K, mogli by za tą walutę jakiś sklepik otworzyć z grami. :D
A i animacja zdobycia osiągnięcia jest o wiele fajniejsza niż trofka na ps. ;) Powinni po prostu dodać jakieś dodatkowe osiągnięcie w stylu platyny za wbicie całego GS w grze, bo tak to faktycznie te progress jest mało odczuwalny i nie ma takiej satysfakcji jak u Sony.

mmgl

Badass
Jul 25, 2019
1,208
614
Nie ma tylko za multi a to dodatkowo. Te suchary z Golda są w wliczone w cenę i za nie tez płacisz.
Jeśli chcesz mieć multi a nie miec tych sucharów to i tak są wliczone w cenę Golda. Nie masz abonamentu do samego multi.

Jay

Badass
Jun 28, 2019
1,556
1,260
Bydgoszcz
Nie ma tylko za multi a to dodatkowo. Te suchary z Golda są w wliczone w cenę i za nie tez płacisz.
Jeśli chcesz mieć multi a nie miec tych sucharów to i tak są wliczone w cenę Golda. Nie masz abonamentu do samego multi.

Masz, nazywa się Xbox Live Gold. Cena nie zmieniła się (nie mówię o "sugerowanej", bo nikt poza psxfanem w tej cenie nie kupuje) od kiedy Gold miał w sobie tylko Golda, a potem dorzucili gry w ramach programu GwG żeby (jeśli dobrze pamiętam) konkurować z Playstation+.

To nie tak, że GwG był od poczatku z XBL - abonament ten sięga aż czasów Xboksa OG, więc nie, nie płacisz za GwG - dostajesz to w gratisie do abo za granie multi.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis