Forza Horizon 5

Revnir

Junior
Jul 1, 2019
43
27
Warszawa
Tak to ten wyścig. Jade tam w Bronco, cały czas mam czas ok 2:18 i nie idzie dogonic tych 4 z przodu. Próbowałem z sugerowanymi autami, ale gorzej sie jeździło - strata kredytów, a te wolno lecą. Czasy inne, pozycja ta sama. AI tak skaluje gre, że moznaby jechać na wrotkach i pozycja. Na mecie byłaby ta sama.

Szozi

Badass
Jun 27, 2019
1,029
922
Ja mam to samo w wyścigu o x6. Pierwszy wygrany z palcem w d. W 2 już gorzej, ale zmieniłem auto, moja wina. W 3 biorę znow mini i pierwsza część wyścigu dla mnie, w połowie boty odpalają tryb turbo i jadąc idealnie nie mam żadnych szans, ostatnie miejsce. To jakaś ściema z tym AI.

akumatomPL

Mieszkaniec forum
Jun 27, 2019
774
777
Ja mam to samo w wyścigu o x6. Pierwszy wygrany z palcem w d. W 2 już gorzej, ale zmieniłem auto, moja wina. W 3 biorę znow mini i pierwsza część wyścigu dla mnie, w połowie boty odpalają tryb turbo i jadąc idealnie nie mam żadnych szans, ostatnie miejsce. To jakaś ściema z tym AI.
Dokładnie ten wyścig to jakaś ściema. 2/3 spokojnie wygrywam fabrycznym Mini, a w 3 wyścigu(zjazd z wulkanu) jestem do połowy trasy na 1 miejscu, docieram do skoku i przejazdu przez rzekę i wszyscy mnie wyprzedzają i nie ma opcji, żeby ich dogonić bo za chwilę nawet na mapie ich nie widać. Skoro samochody są w tej samej klasie, to powinny miec podobne osiągi, a nie coś takiego. Nie wiem na jakim jeżdżę poziomie, ale kilka razy zapytany przez grę już podnosiłem "poprzeczkę".

• Popieram
Reactions: Sialala and Szozi

Szozi

Badass
Jun 27, 2019
1,029
922
Dokładnie ten wyścig to jakaś ściema. 2/3 spokojnie wygrywam fabrycznym Mini, a w 3 wyścigu(zjazd z wulkanu) jestem do połowy trasy na 1 miejscu, docieram do skoku i przejazdu przez rzekę i wszyscy mnie wyprzedzają i nie ma opcji, żeby ich dogonić bo za chwilę nawet na mapie ich nie widać. Skoro samochody są w tej samej klasie, to powinny miec podobne osiągi, a nie coś takiego. Nie wiem na jakim jeżdżę poziomie, ale kilka razy zapytany przez grę już podnosiłem "poprzeczkę".
Tu z automatu daje poziom wybitny. Ale skoro inne wyścigi i ten do połowy można wygrywać, to dlaczego nagle oni dostają plus 300 koni? Paranoja

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Ja troche jeszcze pogrzebalem w ustawieniach skrzyni biegow, przelaczylem na manual i do 2/3 tego Goliatha udaje mi sie jechac w pierwszej trocje. Ale w pewnym momencie (za tunelem za mostem) AI dostaje boosta takiego, ze dojezdzam na 10 miejscu. Probowalem nawet cofac czas jak tracilem cos na zakretach, ale to nic nie daje - przeciwnicy sa zwyczajnie za szybcy, do tego w tych lukach lamia zasady fizyki. Poddaje sie.

bodi

Badass
Jun 28, 2019
1,789
687
AI w wyścigach Cross Country w sezonach jest zepsuta. Ważny jest odpowiedni tuning. Bez niego AI odjeżdżało na starcie i tyle je widziano. Z odpowiednim nie ma już problemów.

Szozi

Badass
Jun 27, 2019
1,029
922
Ja troche jeszcze pogrzebalem w ustawieniach skrzyni biegow, przelaczylem na manual i do 2/3 tego Goliatha udaje mi sie jechac w pierwszej trocje. Ale w pewnym momencie (za tunelem za mostem) AI dostaje boosta takiego, ze dojezdzam na 10 miejscu. Probowalem nawet cofac czas jak tracilem cos na zakretach, ale to nic nie daje - przeciwnicy sa zwyczajnie za szybcy, do tego w tych lukach lamia zasady fizyki. Poddaje sie.
Goliatha robiłem np. Seryjnym subaru Impreza na wybitnym i bez problemu poszło.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Strasznie nie podoba mi się, że gra jest mocno zbalansowana pod te durne cofanie czasu i strzałeczki na drodze. Zawody z playlisty festiwalowej muszę ukończyć na poziomie wybitnym, ale strzałeczki i przewijanie można zostawić, także z automatu mam trudniej niż wszyscy inni. Ładne "dostosowanie trudności pod siebie". A sportowymi autami w tym błocie się jeździ po prostu okropnie, a takie mam do ukończenia zawody.
Już wiem, że jak już to będę odblokowywał tylko te nagrody za 22 punkty, bo na te drugie szkoda się męczyć. Nie tylko takimi zawodami, ale też masą zręcznościowego syfu, który też trzeba zaliczyć. Jacyś zainfekowani, skakanie do tarczy jak rzutkami, przejmowanie flagi... To wszystko jest tak słabe. Jak chcę się bawić w tego typu pstrokate pierdoły to mam dużo lepszego do tego Fortnajta.

I skoro już tak narzekam - muzyka jest nie do wytrzymania w tej grze. Czemu nikt nie umie zrobić radia tak jak R* w GTA? Tzn wiadomo, nikt nie chce wydać tyle kasy na to, ale chociaż 3 stacje jakości GTA to by było cudo w porównaniu do tego syfu w Forzie. A kogo jak kogo, ale MS raczej stać na licencje... No i już nawet odpuszczając to porównianie, to grałem też w masę ścigałek z lepszą muzyką, np. Burnouty czy Need for Speedy. W tym gatunku moim zdaniem dobra muzyka jest BARDZO ważna. Jak dobrze, że jest Spotify.

Dobra, trochę pobręczyłem, idę grać dalej. :D

• Popieram
Reactions: Sialala

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,055
561
Strasznie nie podoba mi się, że gra jest mocno zbalansowana pod te durne cofanie czasu i strzałeczki na drodze. Zawody z playlisty festiwalowej muszę ukończyć na poziomie wybitnym, ale strzałeczki i przewijanie można zostawić, także z automatu mam trudniej niż wszyscy inni. Ładne "dostosowanie trudności pod siebie". A sportowymi autami w tym błocie się jeździ po prostu okropnie, a takie mam do ukończenia zawody.
Już wiem, że jak już to będę odblokowywał tylko te nagrody za 22 punkty, bo na te drugie szkoda się męczyć. Nie tylko takimi zawodami, ale też masą zręcznościowego syfu, który też trzeba zaliczyć. Jacyś zainfekowani, skakanie do tarczy jak rzutkami, przejmowanie flagi... To wszystko jest tak słabe. Jak chcę się bawić w tego typu pstrokate pierdoły to mam dużo lepszego do tego Fortnajta.

I skoro już tak narzekam - muzyka jest nie do wytrzymania w tej grze. Czemu nikt nie umie zrobić radia tak jak R* w GTA? Tzn wiadomo, nikt nie chce wydać tyle kasy na to, ale chociaż 3 stacje jakości GTA to by było cudo w porównaniu do tego syfu w Forzie. A kogo jak kogo, ale MS raczej stać na licencje... No i już nawet odpuszczając to porównianie, to grałem też w masę ścigałek z lepszą muzyką, np. Burnouty czy Need for Speedy. W tym gatunku moim zdaniem dobra muzyka jest BARDZO ważna. Jak dobrze, że jest Spotify.

Dobra, trochę pobręczyłem, idę grać dalej. :D
A Ty wiesz że masz opony na teren i błoto Teraz dali nawet dwa typy dwa typy ;) Ja to zrobiłe m Ferarka 430 z 4x4 i semi terneowe opony ;),

@Punkstyler chyba Kolos ;)

• Popieram
Reactions: Danio

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785
Czemu masz trudniej niż wszyscy inni? Bo nie dajesz sobie rady na wybitnym poziomie trudności? No trudno, nie każdy musi dlatego właśnie gra się 6 na 6 że jak Ty nie dajesz rady to inni mogą. Jak gram z kumplem to przeważnie carrujemy randomów niestety. Zawody z playlisty festiwalowej zawsze trzeba było ukończyć na poziomie wybitnym jak chciało sie najlepsze nagrody. W 4 można było ukończyć na niższych poziomach ale nie zaliczało Ci wtedy wyzwania w playliście. Poza tym, o czymś takim jak tuning slyszałeś? Sportowe auta można tak zmodyfikować że będą się świetnie sprawdzać w off-roadzie. Oczywiście nie tak dobrze jak typowo off-roadowe samochody ale no ja po odpowiednim tuningu nie miałem problemu jeździć Porsche po polach i mieć dobre sterowanie, przyczepność oraz hamowanie.
Flaga jest słaba zgadzam się, ale zombie czy berek są bardzo spoko.

Punkstyler

Prezes
Jul 8, 2019
2,663
3,033
Odblokowanie furek z playlisty jest łatwe. Sam miałem obawy, ale większych problemów nie stwierdziłem. Też jeżdżę bez toru, to moja pierwsza Forza H i jest ok. Chyba najgorszy był wyścig w deszczu starymi furami.

Pats

Prezes
Jul 27, 2020
2,944
1,998
Włączyłem właśnie te 3 wyścigi tak z ciekawości. Wszystkie 3 przejechane na 1 miejscu na 1 podejściem s odstawieniem nockow na taką odległość że nie było ich widać w lusterku. To nie jest trudny wyścig..

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Czemu masz trudniej niż wszyscy inni?
No jak nie chcę grać z durnym cofaniem czy strzałkami = mam trudniej. Wolałbym móc wybrać przeciętne avatary, ale w zamian za to grać w Forze jak w ścigałkę, a nie Prince of Persię. :D

Poza tym, o czymś takim jak tuning slyszałeś?
Tak, już mi biomedic przypomniał, spróbuję potem z odpowiednim tuningiem. Myślałem, że jak jest "polecany samochód" do jakiegoś wyścigu to się nadaje bez modyfikacji.
Flaga jest słaba zgadzam się, ale zombie czy berek są bardzo spoko.
Dla mnie nie. Całe to Horizon Arcade czy gry sezonowe do wora.

• Popieram
Reactions: Sialala

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785
Czemu masz trudniej niż wszyscy inni?
No jak nie chcę grać z durnym cofaniem czy strzałkami = mam trudniej. Wolałbym móc wybrać przeciętne avatary, ale w zamian za to grać w Forze jak w ścigałkę, a nie Prince of Persię. :D
Ale wiesz że cofanie czasu nie daje Ci immunitetu? Jak cofasz czas to cała reszta nie cofa się razem z Tobą jak w singlu tylko leci dalej a biorąc pod uwagę jak to cofanie czasu ssie palę to bardziej przeszkadza aniżeli ułatwia zabawę.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Tzn te zabawy w zombie czy inne pierdoły grałem online, tego się chyba nawet nie da solo, nie podobają mi się te gierki i tyle. Ale zwykłych zawodów nawet mi nie przyszło do głowy by włączyć multi, jakoś myślałem że będzie tam gorzej. Także ok, plan na dziś - spróbować te zawody po odpowiednim tuningu i online. :)

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785
Zawody sezonowe zawsze można online grać i wtedy masz 6vs6 i znacznie łatwiej jest wygrać jak trafisz na dobrych randomów a tych jest całkiem sporo. Serio, te zawody online to jest dużo frajdy, zdecydowanie sprawdź.

• Popieram
Reactions: Danio

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,055
561
Tzn te zabawy w zombie czy inne pierdoły grałem online, tego się chyba nawet nie da solo, nie podobają mi się te gierki i tyle. Ale zwykłych zawodów nawet mi nie przyszło do głowy by włączyć multi, jakoś myślałem że będzie tam gorzej. Także ok, plan na dziś - spróbować te zawody po odpowiednim tuningu i online. :)
Zaczynasz tak: najpierw zmiana napędu, potem opony l, potem zawiecho hamulce, skrzynia sprzęgło Jak zostanie punktów to dorzycasz modyfikacje silnika: filtr powietrza koło zamachowe chłodnica i dalej

• Popieram
Reactions: aZiss and Danio

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Goliatha robiłem np. Seryjnym subaru Impreza na wybitnym i bez problemu poszło.
To spróbuj w aucie z grupy D. Ja to za pierwszym razem zaliczyłem na złoto bez najmniejszego problemu, na drugim od najwyższego poziomie trudności, bez asyst, bez linii, bez cofania czasu. W Lamborghini z grupy S. Sądziłem że ściganie się na tej trasie jakimiś normalnymi sutkami to będzie czysta frajda, bo i trasa piękna i bez jakichś bagien czy ostrych zakrętów. Taka idealna trasa żeby jechać i się relaksować.
A tu zonk, bo grając od przeszło 20 lat w gry video tak chamskiego poszukiwania przez AI nie widziałem chyba nigdy.
Na serio, polecam przejażdżkę po tej trasie Fiestą.

bodi

Badass
Jun 28, 2019
1,789
687
Zawody sezonowe zawsze można online grać i wtedy masz 6vs6 i znacznie łatwiej jest wygrać jak trafisz na dobrych randomów a tych jest całkiem sporo. Serio, te zawody online to jest dużo frajdy, zdecydowanie sprawdź.
Ale on ciągle mówi o zawodach (mistrzostwa) w sezonie które są solo.

Rudy_Rydz

Badass
Dec 24, 2019
1,393
785
Ale on ciągle mówi o zawodach (mistrzostwa) w sezonie które są solo.
A ja ci mówię że mistrzostwa sezonowe (+ trial i inne tryby) z playlisty festiwalowej zawsze można było robić w multi (opcja współpraca) i zawsze kończę je w multi więc nie wiem skąd wy wzięliście tylko tryb solo. Owszem, można robić samemu ale po co?

• Popieram
Reactions: Punkstyler

bodi

Badass
Jun 28, 2019
1,789
687
Trial jest tylko online (6 graczy vs 6 drivatarów). Wiem że w mistrzostwach oprócz solo jest coop. Na czym on polega? Bo aby zaliczyć mistrzostwa trzeba je wygrać. Jak to więc wygląda w coopie?

Tytus

Stały bywalec
Feb 17, 2020
497
327
K-ce
fireblade.pl
Nie wiem dlaczego piszecie że ciężko się jeździ z cpu, ja nie widzę żadnych problemów, trzeba po prostu dobrze dobrać auto i nawet nie musi być na full w danej klasie :) Jak ktoś nie ma skilla to wystarczy zmniejszyć trudność + AWD i po problemie ;) Gram na największej trudności drivatarów i tylko kilka razy nie dojechałem pierwszy, wtedy zmieniam stopień niżej i jest git :p Czasami rzeczywiście pierwszy wystzeli do przodu i złapać go nie ma szans... Gram na padzie (tylko z abs włączony) choć mam zbudowany cały kokpit do simów :p Nie potrafię grać w żadną forze na kierownicy, ktoś z forumowiczów gra na kierownicy? W FH5 nawet nie spróbowałem podłączyć kiery ale myślę że za dużo w tej kwestii się nie zmieniło w stosunku do poprzednich odsłon ;)
Co do opisywanego goliata, to rzeczywiście tam poziom jest dziwnie duży bo za pierwszym razem dojechałem chyba 6-7, ale M4 była dość słaba w standardzie i nie dochodzi na wyższych biegach do maxa.
Ogólnie mi się bardzo podoba, świat wg mnie lepszy od FH4, bardziej mi przypomina FH3, kilka błędów jest ale model jazdy ok na symulacji , a reszta nie psuje mi to dobrej zabawy, no chyba tylko te wymuszone co tygodniowe zadania online których nie cierpię i unikam bo czasami jest straszne bydło :p ;)

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Zaczynasz tak: najpierw zmiana napędu, potem opony l, potem zawiecho hamulce, skrzynia sprzęgło Jak zostanie punktów to dorzycasz modyfikacje silnika: filtr powietrza koło zamachowe chłodnica i dalej
Po odpowiednim tuningu samochodu poszły te zawody w błotku samemu od razu. :D Dzięki, gdyby nie forum to bym się męczył. Czyli jednak trzeba tam trochę pogrzebać, nie tak jak niektórzy mówili "jak nie chce się w tym babrać to jest automatyczne ulepszenie". No jest, tylko to poprawi same osiągi, a przy autku, które ni cholery się do jakiegoś wyścigu nie nadaje dalej będzie pisać "polecany samochód". :rolleyes: W ogóle dla kogoś nowego to trochę bałagan w tym całym menu i systemach, pierdyliard wszystkiego wszędzie i ciężko się połapać. Przynajmniej mi, to moja pierwsza Forza "na poważnie".

Za to próbowałem 3 razy zagrać inne zawody we współpracy i nie poszło. Wybieram tryb współpracy - minuta czekania na wszystkich, spoko, pod koniec akceptuję. Jakiś baner "witamy w przyspieszenie!", znika cały interfejs, prawie minutę jeżdżę bez celu po mapie, ok interfejs wrócił, ale nic się nie stało. Drugi raz to samo. W trzeciej próbie po tym chwilowym zniknięciu interfejsu w końcu się rozpoczęło, super. Szybka podróż graczy i konfiguracja zawodów... Się kręci 2 minuty i połączenie z serwerem zostało przerwane. :mad: FUCK THIS SHIT, jeżdżę dalej solo.

Ale po tuningu solo już na luzie udaje się wygrywać także luz. I tak nie lubię obcych ludzi w mojej grze! 😉

Szozi

Badass
Jun 27, 2019
1,029
922
Nie wiem dlaczego piszecie że ciężko się jeździ z cpu, ja nie widzę żadnych problemów, trzeba po prostu dobrze dobrać auto i nawet nie musi być na full w danej klasie :) Jak ktoś nie ma skilla to wystarczy zmniejszyć trudność + AWD i po problemie ;) Gram na największej trudności drivatarów i tylko kilka razy nie dojechałem pierwszy, wtedy zmieniam stopień niżej i jest git Czasami rzeczywiście pierwszy wystzeli do przodu i złapać go nie ma szans... Gram na padzie (tylko z abs włączony) choć mam zbudowany cały kokpit do simów Nie potrafię grać w żadną forze na kierownicy, ktoś z forumowiczów gra na kierownicy? W FH5 nawet nie spróbowałem podłączyć kiery ale myślę że za dużo w tej kwestii się nie zmieniło w stosunku do poprzednich odsłon ;)
Co do opisywanego goliata, to rzeczywiście tam poziom jest dziwnie duży bo za pierwszym razem dojechałem chyba 6-7, ale M4 była dość słaba w standardzie i nie dochodzi na wyższych biegach do maxa.
Ogólnie mi się bardzo podoba, świat wg mnie lepszy od FH4, bardziej mi przypomina FH3, kilka błędów jest ale model jazdy ok na symulacji , a reszta nie psuje mi to dobrej zabawy, no chyba tylko te wymuszone co tygodniowe zadania online których nie cierpię i unikam bo czasami jest straszne bydło ;)
W sezonowych nie da się zmniejszyć trudności. Jest na sztywno wybitny. Poniżej tego wiadomo, że bez problemu się wygrywa.

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Nie wiem dlaczego piszecie że ciężko się jeździ z cpu, ja nie widzę żadnych problemów, trzeba po prostu dobrze dobrać auto i nawet nie musi być na full w danej klasie
Problem w tym, że ja wolałbym jeździć tym, na co mam ochotę, a nie "dobrze dobierać auto".
Samochodów w grze jest zatrzęsienie, w każdej klasie jest przynajmniej po kilka różnych aut z podobnymi osiągami, więc dobranie przeciwników tak, żeby rywalizacja była w miarę wyrównana nie powinno być problemem.

Przejechałem się wczoraj Subaru Impreza na Goliath. Pierwsze miejsce od strzała. Potem Porsche 911 GT jakieś z lat 90ych - pierwsze miejsce. Potem jeszcze F50 - pierwsze miejsce. Na koniec Scirocco wypróbowałem - ostatnie miejsce i ponad 10 around straty do przedostatniego przeciwnika. Jedyne co zmieniłem w tym aucie to opony, które wymieniłem na jakieś race.
To naprawdę nie powinno tak wyglądać, że jadąc najlepszymi samochodami w grze i za przeciwników mając inne super fury jest nieporównywalnie łatwiej niż jadąc zwykłym autem bez super osiągów. Jeśli już, to powinno być na odwrót, bo tak jak jest obecnie to się kupy nie trzyma.
Rozumiem, że większość chce jeździć Lambo albo Ferrari, ale skoro w grze są zwykle auta, to chciałbym mieć też możliwość piscigac się nimi bez konieczności obniżania poziomu trudności AI do poziomu ameby i patrzeć jak cofa zamiast jechać do przodu albo jak skręca w zła stronę tylko po to, żebym miał szansę wygrać.
Ja w scigalki gram od czasów C64 i na serio: tak bardzo skopanego AI nie kojarzę w żadnej grze.

Oczywiście jak się dobierze "odpowiednie" auto, to iluzja trwa i można się dobrze bawić - przykład to chociażby te wyścigi sezonowe,w których są ograniczenia co do samochodu i nie można zmienić poziomu trudności - tam gra błyszczy, bo mimo że AI nadal oszukuje na potęgę (pewnie dlatego nie można w powtórkach śledzić innego samochodu niż nasz), to jednak poziom trudności jest ustawiony na średni i gracz, jeśli nie popełnił zbyt dużo błędów nie powinien mieć problemu z wygraną.

Zrobiłem wczoraj jakiś zawody czasowe z trzema wyścigami w terenie, na koniec jakieś auto wpadło, chyba terenówka jakaś - w każdym razie moje auto miało najmniej punktów ze wszystkich, na starcie zostałem wyprzedzony przez niemal wszystkich, ale na metę i tak dojechałem na pierwszym miejscu w każdym z trzech wyścigów. I tylko w tym zaczynającym się w okolicach wulkanu miałem przez moment widmo drugiego albo nawet trzeciego miejsca, ale AI przed ostatnim zakrętem zwolniło, żebym mógł dojechać na metę pierwszy. Może gdybym nie był tak zły na tą grę, to bym nawet nie zwrócił uwagi na to i cieszył się że wygrałem, ale teraz jak w to gram to zerkam co chwilę na mini mapę i widzę tam niestworzone rzeczy.

Ja zjadłem zęby na arcadowych ścigalkach (na sim-wannabe zresztą też) i tak złego AI na serio nie kojarzę nawet w pierwszych NFSach.

W FH4 takich szopek nie było.

edit: gram na poziomie trudnosci Pro, bo Unbeatable jest... nie do zwyciezenia, bo pierwsi trzej przeciwnicy zazwyczaj ruszaja z predkoscia swiatla i moze raz czy dwa udalo mi sie dojechac na drugim czy trzecim miejscu (dzieki korzystaniu ze skrotow podczas wyscigu zazwczyaj + dobor najlepszego samochodu do danego wyscigu). Zeby bylo smiesznie, na Pro jestem w stanie wygrac mniej wiecej polowe wyscigow pod warunkiem ze jade jednym z samochodow z grupy A lub wyzszej. Ma poziomie nizej wygrywam 100% wyscigow pod warunkiem ze jade w grupie B lub szybszej. Zeby wygrywac w grupie D musze wybrac Average albo wrecz New Driver...

Last edited:
  • Popieram
Reactions: Danio and Simplex

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
W sezonowych nie da się zmniejszyć trudności. Jest na sztywno wybitny. Poniżej tego wiadomo, że bez problemu się wygrywa.

Highly Skilled przetlumaczyli na Wybitny? :D
No to ja jezdze na dwa poziomy wyzszym, nie wiem jak to jest przetlumaczone na polski. Wydawalo mi sie, ze jak piszecie ze jezdzicie na Wybitnym to co najmniej Expert jest.

Sialala

Jun 27, 2019
4,653
4,974
43
Zielona Wyspa
Mówimy o tym wyścigu?

View attachment 1593

To jest do ogarnięcia. AI traci gigantyczne ilości czasu na zakrętach, na prostych jest zabójcze.
Ok, tez to wczoraj zrobilem i poszlo od strzala, jechalem jakims Bentleyem ktory mial bodajze 728 punktow, przeciwnicy mieli od 740 do 780 punktow z tego co pamietam. Tylko ten wyscig zaczynajacy sie przy wulkanie byl nieco trudniejszy, bo trzeba bylo w kilku miejscach naprawde mocno zwolnic i podejrzewam ze jesli by sie pozwolilo AI odjechac dosc daleko, to byloby nie do dogonienia - kluczem do zwycieztwa tutaj bylo dogonienie pierwszej trojki zaraz na poczatku wyscigu i potem trzymanie sie ich az do konca, bo AI pod sam koniec (w okolicach 85% bodajze) mocno zwalnia i pozwala sie wyprzedzic. Ogolnie wszystkie 3 wyscigi pykly za pierwszym razem u mnie i dostalem to BMW + tone punktow, bo przed pierwszym wyscigiem w Car Mastery wykupilem perki na podwojne XP w kolejnych 10 wyscigach off road + jakies inne boosty. W sumie chyba po 7-8tys punktow za kazdy wyscig wpadlo.