Forumowy multiplayer VR-owy

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
Steam
g0nt
Postrzelaliśmy trochę do botów z sierżantem Simplexem. Nawet nie zabili mnie tak od razu, ale długa droga przede mną ;)
No to jako krok drugi wbijj na discirda ze stopki @Robert de Clair <- na chwilę obecną chyba najprościej się tam zgadywać na bieżące sesje ... możecie też tu, w prawilnym wątku. Ale takie chwalenie się po fakcie trochę not cool, więc proponował bym tyci z wyprzedzeniem się anonsować :D

• Popieram
Reactions: op1ekun

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Postrzelaliśmy trochę do botów z sierżantem Simplexem. Nawet nie zabili mnie tak od razu, ale długa droga przede mną ;)
No to jako krok drugi wbijj na discirda ze stopki @Robert de Clair <- na chwilę obecną chyba najprościej się tam zgadywać na bieżące sesje ... możecie też tu, w prawilnym wątku. Ale takie chwalenie się po fakcie trochę not cool, więc proponował bym tyci z wyprzedzeniem się anonsować :D
Grałem samemu po się wstydzę… ;P

• Popieram
Reactions: LaggyLuke

op1ekun

Aktywny forumowicz
Steam
op1ekun
Grałem samemu po się wstydzę… ;P
Na razie staram się jak dobry szeregowy ostrzelać wszystko na strzelnicy :) żeby w ferworze walki nie dostał kulki bo broni nie przeładowałem.