Forumogadka

Osobiście wiem tyle jaką każdy z nich ma pracę i to wszystko
No to więcej ode mnie ;) I niech tak zostanie ;)
O co chodzi z "odgrywaniem kogoś kim nie są?
Przy kilku okazjach o tym chłopaki opowiadali. Że na potrzeby show udają inne osoby/zachowują się inaczej, niż w rzeczywistości. O, np. że Marcin nie ma problemu alkoholowego, o co często jest oskarżany Tartaq (w tym i przez Qbara, a i swego czasu sam Marcin taki obraz Tartaq tworzył). Albo że mają inne podejście do różnych tematów, niż na potrzeby podkastu to przedstawiają.

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
No to nie bardzo rozumiem z tym innym podejściem do tematu. Bo oni mówią tylko i wyłacznie o gierkach. Zero prywaty.
Czyli, że nie wiem....na podkaście nie lubią Sony, a prywatnie rypią 12 h na Playstation?

Z alkoholizmem Tartaqa to tylko żarty, raczej logicze, że gdyby był alko to by nie żartowali z tego.

Qbar ma restauracje, Miek to IT, Tartaq coś z pocztą. Nikt tego nie wygrzebał Bóg wie skąd. Sami mówili bo uznali, że tak chcą.

Varamir

Badass
Zachęcony opiniami dałem szansę nowemu odcinkowi i... o ja pierdolę. Festiwal żenady, żebractwa i cebulactwa. Oraz pecetozy najgorszego sortu. Wytrzymałem pół godziny mając nadzieję że coś się zmieni, ale nic z tego.

Kurwa, a to był kiedyś taki świetny podcast. Autentycznie żal.

• Popieram
Reactions: chaoz2eyez

Varamir

Badass
Forumowa pecetoza przynajmniej ma jakąś klasę, podążanie za nowinkami, 4k, klateczki, wydajność, nowe procesory, nowe karty graficzne droższe od konsol, monitory 32 cale i więcej. A tu? Monitor za 500 zł albo najlepiej taki za darmo. Co to ma być? :)

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
[Varamir mode]To jest właśnie ta folwarczna mentalność konsolowego peasanta który nie rozumie że pecet musi swoje kosztować ;)[/Varamir mode]

• Popieram
Reactions: Varamir

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
To dziwnie brzmi. Jakaś tam opinia Mieka o pc się nie spodobała Vraminowi. Ok, ma do tego prawo. Jednak żeby od razu przez to tak srogie nastawienie? Eeee.
Ja tam jestem maniakiem piłek na konsolę. I słyszę jakie Miek gada bzdury często o nich. No i spoczko bo zawsze jak siedzisz w czymś na maxa to opinia przeciętnego usera będie mieć dla ciebie sporo luk i przekłamań.

chaoz2eyez

Aktywny forumowicz
PSN
chaoz2eyez
Dobrze podsumowali Kodżimizmę, który coś bredził że stworzył nowy gatunek, a wyszedł symulator roznoszenia/rozwożenia paczek.
Nikt mu nie powiedział, że to już było:

SkazaME

Aktywny forumowicz
PSN
SkazaCreed
Steam
Auxsios
Tartaq jest najgorszą osobą do takich gier, bo on chciałby pograć max 15 godzin i pochwalić się, że zaliczył tytuł, a do DS trzeba czasu i cierpliwości. Może Mike ogarnie więcej do następnego nagrania, bo on jako jedyny wykazuje chęć dania szansy tej grze.

SkazaME

Aktywny forumowicz
PSN
SkazaCreed
Steam
Auxsios
Mhm... Cytat z Main Mana Mirka za 2tyg.: "niech się dziad pierdoli".
Istnieje taka szansa i to nawet duża. Ale przynajmniej będę wiedzieć, że on zwyczajnie się od gry odbił, a nie, że nawet nie spróbował jej poznać. A Tartaq po kilku godzinach wciąż wywala się na pysk nosząc pakunki (a wystarczy trzymać L2+R2 i nie brać aż tak dużo na plecy, czego gra uczy w pierwszej godzinie) i nie potrafi ominąć niewidzialnych gości, mimo 6 prób.

szpynda

Stały bywalec
W Outer Worlds spędziłem ponad 60h i się nie nudziło, w Tom Raiderze prawie 100 i zastanawiam się czy DS by mi podszedł. Tam w ogóle nic się nie dzieję z tego co czytam i paczam. Chyba rozumiem wstępna ocenę tego czegoś od Kojimy plus dodatkowo jestem uczulony na japońskie ścierwo. No i MGSy uważam za debilne gry. Czyli jednak szkoda kasy :/ Lepiej przycebulić Nowe Star warsy i porównać z ocenami chłopaków. I z tym, że protagonista nie ma duszy, bo wiadomo dlaczego.

• Popieram
Reactions: JustPandaThings

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
Generalnie to co z tego, że symulator kuriera? Określenie nacechowana kpiną, a przecież chodzi o wędrówkę po swiecie, jego eksploracja. Inny temat to czy ten świat jest dostatecznie ciekawy.