Far Cry 6

Arcybibosz

Prezes
Jun 27, 2019
4,992
2,663
30
Szczecin, Zdroje
Stringer z The Wire
będzie nowym złym w Far Cry, cieszycie się?

Pomyliłem aktorów i seriale - złym będzie Gus z Breaking Bad ;).

far-cry-6-leak.jpg

Last edited:

MikeL

Badass
Jun 27, 2019
1,249
1,075
Niby wyciekło na którymś PS Storze.

Jestem umiarkowanie zainteresowany. Tzn. pewnie zagram jak zwykle, ale po średnim FC5 nie jaram się specjalnie.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,376
4,531
Z SC robią sobie jaja. Niby markę podtrzymują przy życiu, ale nie jest to czego oczekują gracze. Niestety. Co do PoPa to wątpię w reaktywację marki. Już mają AC do skakania po dachach i ścianach.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
12,011
5,186
No na twoim jest dwóch dorosłych mężczyzn, na tym od ubi mężczyzna i jakieś chyba dziecko jeszcze czy nastolatek, do tego kraj raczej gdzie pedofilia się zdarza często bo bogate kasty mogą więcej bezkarnie

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922
Kiedyś trochę tu (tzn. w serialowym wątku) szydziłem z openingów do seriali, które od pewnego momentu stały się bardzo do siebie podobne. Tym pewnym momentem był pierwszy True Detective. Od tego czasu modne stały się te przenikające sylwetki, mikro i makro detale oraz bardzo wyrazista, choć równocześnie stonowana kolorystyka. Autorem openingu do TD był Patrick Clair. Później zrobił prawdopodobnie jedyną dobrą rzecz w Westworld, czyli oczywiście również opening, choć jest w podobnym stylu.

Czemu tu o nim piszę? Ponieważ to również Patrick Clair zrobił cinematik do FC6 - bardzo wyraźnie czuć tu jego styl.

pozdr

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
739
720
Bardzo fajny trailer.

W ogóle nie czekałem na tą grę, ale po tym trailerze trzymam kciuki, że postać Giancarlo Esposito będzie mocno wyeksponowana i dobrze napisana.

Chciałbym też żeby nie było sytuacji jak w Far Cry 5, który mi się bardzo podobał z wyłączeniem przeciwników którzy mieli zadziwiającą zdolność żeby znajdować nas wszędzie.

Gregys

Prezes
Jun 27, 2019
3,833
3,986
trzymam kciuki, że postać Giancarlo Esposito będzie mocno wyeksponowana i dobrze napisana.
Ja przewiduję, że głównym złym będzie młody, a Giancarlo wróci do Los Pollos Hermanos. Ewentualnie bunt młodego przeciwko dyktaturze (junta?), która zabiła ojca i aktualnie trzyma władzę. Obstawiam, że Giancarlo to tylko przynęta w celu zdobycia zainteresowania graczy.

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,554
1,040
El Presidente ma elegancko związany węzeł Eldredge'a - będzie pre-order, w końcu się okazuje, że będzie w co grać na tych next genach :D

D

Deleted member 234

Guest
Mam nadzieję że tego złego nie zabija się na końcu, nawet do niego nigdy się nie dochodzi. Stworzyłoby to ciekawy scenariusz. A tak to będzie standardowe misja po misji, boss, zabij bossa, kurtyna.

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,554
1,040
W trójce Vaas Czarnogóra wcale nie był głównym złym, choć na takiego go kreowano i tak go wielu zapamiętało. Nie zdziwiłbym się jakby w ostatnim akcie gry to syn przejął schedę po ojcu. Ubi mogłoby się nawet pokusić na jakiś system moralności czy rozwinięcie prostych wyborów z FC 4, FC 5 i FC New Dawn - w zależności od tego jak radykalnym partyznatem był gracz to nowy Presidente będzie mniej lub bardziej okrutny, bo albo potwierdziło się nauki ojca albo się im zaprzeczyło.

• Popieram
Reactions: Xian

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922
W trójce Vaas Czarnogóra wcale nie był głównym złym, choć na takiego go kreowano i tak go wielu zapamiętało. Nie zdziwiłbym się jakby w ostatnim akcie gry to syn przejął schedę po ojcu.

Wydaje mi się, że masz za dużą wiarę w Ubi, żeby zdecydowali się na taką woltę fabularną w skali tej serii. Vaas raczej przypadkiem wyszedł im tak świetnie i myślę, że Ubi trochę żałowało, że właśnie nie był głównym złym - co udowadnia każda, kolejna część, stawiająca już zawsze na wyrazistego, charyzmatycznego, koniecznie lekko (albo nawet i nie lekko) pierdolniętego antagonistę. Każdy main villain po FC3 to tak naprawdę jakaś iteracja Vaasa*. To już wręcz symbol tego cyklu. I wszystko wskazuje, że teraz będzie dokładnie tak samo, Gus już w tym trailerku daje odbezpieczony granat swojemu synowi, czyli wszystko w farkrajowej normie. Daje 10 orzechów, że Giancarlo będzie tu głównym złym do końca (nie zaliczę jakiegoś bieda epilogu, w którym już będzie gryzł ziemię). No nie po to zatrudniają aktora kojarzonego z absolutnym, zimnym i wyrachowanym złem, żeby z tych atrybutów nie skorzystać.

pozdr

* - nie pamiętam tylko jak to było w Primal, ale to jednak spinof.