Fantasmagieria - podcast o grach wideo i nie tylko

regisek

Badass
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Fantasmagieria - Podcast 450 - ''Wszystko przenośne'' http://www.fantasmagieria.net/?p=557
Dzięki, fajny odcinek, słuchałem w drodze do pracy (dziękuję - o wiele lepiej się zaczyna poniedziałek).

I mam Panowie ten sam problem co Wy. Gier jest tyle, że szok. Mam jeszcze abonamenty i nie wiem w co ręce włożyć. Także dla patient gamerów to jest istny raj :)
Ale... kusi mnie by kupić Control albo Rebel Galaxy Outlaw w pełnej cenie :)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Rysław powiedział, że bez pobrania aktualizacji nie da się odpalić gry na PS4 co nie jest prawdą.
Stwierdził też, że w zasadzie nie wie po co mu obecnie xox, bo ma pc. ;)
Ale i tak kupi następnego Xboxa mimo że wie że to nie ma sensu.
Natomiast nie kupi* teraz cichego modelu PS4 Pro, bo wtedy nie bedzie mógł narzekać że plejstejszyn to głosne gunwo i nie może skończyć Lost Legacy bo mu przeszkadza hałas konsoli. Logika ;)

* - tak wywnioskowałem z rozmowy, ale jeśli miałbym coś doradzić, to żeby kupił. I tak wywala tony pieniędzy na planszówki w które potem nie gra, więc równie dobrze może wydać na ciche PS4 Pro i mieć z tego jakiś pożytek.

Rysław powiedział, że bez pobrania aktualizacji nie da się odpalić gry na PS4 co nie jest prawdą.
Stwierdził też, że w zasadzie nie wie po co mu obecnie xox, bo ma pc. ;)
Ale i tak kupi następnego Xboxa mimo że wie że to nie ma sensu.
Natomiast nie kupi* teraz cichego modelu PS4 Pro, bo wtedy nie bedzie mógł narzekać że plejstejszyn to głosne gunwo i nie może skończyć Lost Legacy bo mu przeszkadza hałas konsoli. Logika ;)

* - tak wywnioskowałem z rozmowy, ale jeśli miałbym coś doradzić, to żeby kupił. I tak wywala tony pieniędzy na planszówki w które potem nie gra, więc równie dobrze może wydać na ciche PS4 Pro i mieć z tego jakiś pożytek.
Wow, ładna ocena kto na co wydaje pieniądze xdddd

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Slucham i Ryslaw wspomina ze czeka na Metroid Prime Trilogy dla Switcha. Metroid Trilogy jest dostepne na WiiU, na ktorym dziala fenomenalnie - nawet skonczylem czesci I i III, w drugiej sie zacialem i porzucilem jakos po 2 godzinach.
Jedyny minus: trzeba uzywac kontrolerow od Wii (wiimote + nunchuck).

Biskup

Badass
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Ryszardo i tak nie przeczyta naszych wywodów, bo olał nowe forum i nawet mu się swoich podcastów nie chce wrzucać. :/
O masz, a wydawało mi się, że go gdzieś tutaj widziałem. Ale skoro go nie ma, to pójdzie dis - KURWA! JAKBY, JAKBY, JAKBY...

Dlaczemu mi to robicie :(

To jakby to ja? Bije sie w piers, bo im starszy, tym nagrywanie w poznych godzinach nocnych odciska pietno na moich intelektualnych zdolnosciach.

Co do tego odpalania gier bez update'u, to jestem prawie pewny, ze chodzi o Xboksa wlasnie.
Nie no, na luzaku, jakby wszystko rozumiem ;) I tak jesteś chyba na trzecim miejscu, zaraz po Rysławie i Jakby-Królu Amadeuszu z Rozgrywki. Ten, to "jakbuje" jak(by) opętany ;)

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Ja jakby też, niestety. Jak to wyplenic?
Slucham i Ryslaw wspomina ze czeka na Metroid Prime Trilogy dla Switcha. Metroid Trilogy jest dostepne na WiiU, na ktorym dziala fenomenalnie - nawet skonczylem czesci I i III, w drugiej sie zacialem i porzucilem jakos po 2 godzinach.
Jedyny minus: trzeba uzywac kontrolerow od Wii (wiimote + nunchuck).

Niby jedyny, a dyskwalifikujący ;) No i na WiiU pewnie maks 720p jak nie gorzej, czyli oczu wypalanie.
Sam bym chętnie zagrał (Mam WiiU), ale w 1080p60 padem, jak człowiek.
Zapewne da się to osiągnąć emulacją.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Emulator Wii chodzi nawet na moim telefonie dosc dobrze ;)
Chociaz akurat na Shieldzie emulator Wii dziala srednio - no ale tam nie jest robiony przez Nintendo i nie jest optymalizowany dla Tegry, tylko bardziej dla Snapdragnow (przez co na Note 9 europejskim, ktory ma Exynosa dziala nieco gorzej niz na Note 9 z US). Na OnePlus powinien odpalac wiekszosc gier z Wii bez problemow.