Fallout 76

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
f76.jpg

Nikt nie spodziewał się takiego wątku na Naszym nowym forum ;) ale do rzeczy - w weekend zamierzam uruchomić tego potworka:

1. Ma ktoś ochotę rozpocząć przygodę z tą grą wraz ze mną od 0?
2. Jakieś rady jak szybko nie znięchęcić się?

Last edited:

strzelbadelima

Aktywny forumowicz
PSN
strzelbadelima
Zaraz po tym jak Tod Howard mówił o tym jak po trudnych początkach F76 się rozwinął ruszył darmowy tydzień. Pobrałem, włączyłem, po godzinie wywaliłem z dysku. Jak to musiało wyglądać na starcie skoro teraz jest ledwo grywalne i przeraźliwie puste. To jest serio nieskończony mod do czwórki.

LukeSpidey

Stały bywalec
PSN
LukeSpidey
XBL
LukeSpidey
Ja się swego czasu zagrywałem w F4 i było super. W pewnym momencie musiałem sobie jednak zrobić przerwę. Teraz wróciłem po 2 latach, pograłem może 2 godziny... nie urwało i ponownie odstawiłem na półkę. Może jeszcze kiedyś wrócę.

To doświadczenie nauczyło mnie jednak, że skoro gra, która generalnie miała lepsze recenzje nie zaskoczyła u mnie to tym bardziej crap taki jak F76.

Podziwiam ludzi, którzy płacą, aby zagrać w tę grę.

P.S. I to nie jest komplement.

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
ja jednak w weekend nie zdążyłem pograć i coś czuję, że dopiero będę mógł w pełni przetestować ten tytuł w sierpniu. może do tego czasu Szczwany obrobi się z kupką wstydu i będzie wspólnie budować bazy, pić pićka i zrzucać na siebie atomówki niczym sony na swoich konfach!

SzczwanyGapa

Prezes
PSN
p_kwiatek
XBL
szczwanygapa
Steam
szczwanygapa
Dzisiaj mniej więcej o północy zaczynam zabawę. Pewnie ze dwie godziny zejdą mi na tworzeniu postaci, ale pożyjemy zobaczymy.

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
nie, właśnie w tyg jak mam jakiś czas to tak między 19 a 22. w weekend różnie, zależy czy Żona jakieś zajęcia dodatkowe przewidziała ;)

ale ogólnie 55 zł kosztuje w chwili obecnej. jakby się udało spiknąć byłoby fajnie.

SzczwanyGapa

Prezes
PSN
p_kwiatek
XBL
szczwanygapa
Steam
szczwanygapa
To możemy się jakoś na weekend umówić, ale raczej w godzinach nocnych.
Pograłem wczoraj dwie godzinki. I tak: postać stworzyłem na szybko, ale i trochę pobawiłem się dostępnymi narzędziami. Następnym razem może wyrzeźbię coś godnego uwiecznienia.
Co do samej gry, to strzela się średnio, jak to w Falloucie, ale też i rzadko, bo amunicji cholernie mało, a nie wiem jeszcze jak ją produkować. A że zamiast strzelać latam z kluczem francuskim, to zaraz pojawi się problem z uzupełnianiem zdrowia, bo Stimpaki mi się kończą.
Są bugi graficzne, AI potrafi się zaciąć, ale gra wygląda fajnie i fajnie też jest się poszwendać, po świecie. Dużo tego szwendania nie było, ale jest równie dobrze co w singlowych odsłonach i ciekawość wciąż ciągnie do nowych znaczników na radarze.
Bazy jeszcze nie wybudowałem, więc nie mam pojęcia gdzie się zespawnuję przy ponownym uruchomieniu gry, bo wyłączyłem ją to tak. W sumie żeby sprawdzić, gdzie się pojawię, a że grałem króciutko, to i żalu nie będzie, że od nowa zacznę.
Przeglądając listę gier do usunięcia (oczywistym jest, że dwugigowy patch potrzebuje zwolnienia kilkunastu GB, bo wolne ~80 GB nie wystarczy), przypomniałem sobie że mam Game of Thrones do skończenia, więc pyknę te da epizody dziś i jutro i w piątek wracam do tej post-apokaliptycznej krainy.

Praise the Lord and pass the amunition!

Arcybibosz

Prezes
PSN
Arcybibosz
Steam
Annihilator_pl
Jakie to określenie jest z dupy - kup[ka wstydu. Czego ja mam się przed sobą wstydzić? Że w jakąś giereczkę nie grałem?

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
ja miałem hype'a na Boże Ciało i jeszcze ani razu nie odpalałem. zresztą tę grę można było kupić za jakieś śmiesznie pieniądze. w między czasie weszło destiny 2 forsaken (wina Ergo). najpierw chce w te destiny się wciągnąć - może jakimś cudem uda się stworzyć forumowa grupę.
division 2 też stoi odłogiem na 18 lvl.....więc nie jest tak kolorowo jak pisze Luke.

no nic, F76 może uda odpalić się jesienią. klimat będzie pasował, może już będą dialogi z npc xD

U

Usunięte konto 2

Guest
To byłoby najzwyczajniejsze skurwysyństwo, gdyby nie to, co Ubisoft odstawił z Breakpoint. Pamiętajmy, Breakpoint jest jeszcze gorszy od Fallout 76.

U

Usunięte konto 2

Guest
Że to już nie jest najzwyczajniejsze skurwysyństwo. Miesiąc temu by było, ale Breakpoint przesunął granicę. Teraz to 499PLN/rok od Bethesdy to tylko niefajny wybieg. Bądźmy konsekwentni.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Zajrzyj do wątku z grą ;) Albo jeśli trawisz polskich tuberów to quaz dość dobrze to opisał. Z angielskich gmanlives.

Muzi

Badass
HA HA HA HA

oni chcą, aby im płacić za granie w ten niedorobiony syf dodatkowo, za coś co powinno w większości być w grze

tu się nie ma co powstrzymywać - to jest zwykłe skurwysyństwo

podobno nawet najlepsze mmo tyle nie wołają za subskrypcję

Największe skurwysyństwo - lista:

1. Fallout 76 ( do tego beznadziejna gra )

2. Nba 2k ( gra dobra/b.dobra)

3. Breakpoint ( gra słaba/przeciętna do bólu )