Elden Ring

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
możecie kamieniować, ale na ten moment jak tego naprawdę nie czuję..wiem, że te gry stoją feelingiem gejmpleju a nie patrzeniem na nie, ale ciężko mi się patrzy na jakiś duchów pomocników, konia pojawiającego się znikąd, skoków na 1km w górę, wszechobecny clippingu, czy słabą detekcję kolizji

SimonX

Badass
Jun 27, 2019
1,659
1,838
44
Kraków
A ja się jaram coraz bardziej, po tych ostatnich informacjach o grze. Wcześniej jakoś mi umknęło, że From coś robi nowego, Sekiro mnie nie interesowało w ogóle, a tutaj zapowiada się genialny klimat jak z Soulsów, dużo eksploracji, walka musi być dobra - bo soulsy. Zapowiada się smakowity tytuł.
Trochę mam wątpliwości co do otwartego świata, bo dla mnie geniusz soulsów polegał na odkrywaniu i robieniu sobie tych skrótów po mapie, dzięki którym można było odczuwać postęp w grze, a tutaj będzie trochę bardziej klasycznie jak w crpgach z otwartym światem, mapa i punkty szybkiej podróży. Ale też z tych pierwszych opinii wychodzi, że są i takie lokacje w grze, bardziej klasyczne, typu jakaś twierdza czy jaskinie.
Normalnie mam ochote preorder robić :)

meatbag

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,594
3,332
Software
Jeszcze nie ma preordera?!

bunk-the-wire.gif

• Popieram
Reactions: Prezesstoczni

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,690
1,279
Jak preview to VaatiVidya fajnie opowiada o grze. Jak wszystkie soulsy mnie nie interesowały to Elden RIng zaczyna mi się podobać. To chyba przez to, że lubię open worldy. Podobno jest sporo ułatwiaczy, np sumony.

Fragles

Padawan
Jun 28, 2019
92
63
Wrażenia po pierwszej sesji bety? Max się jaram. Czy jest ez, nie wiem, ginąłem z normalną częstotliwością dla Soulsów, ale to tylko 3h, w dodatku bardziej skupiłem się na eksploracji świata, który jest świetny i IMO śliczny. Usprawnienia w combacie super, myślę, że w sam raz dla n00buw fanatyków serii AC czy innego shitu. Design świata i przeciwników wiadomo, jak to FS, klasa.

Co do kwestii technicznych, framerate na Prosiaku trochę chrupał, ale myślę, że to kwestia patcha/dwóch i będzie gitara, zakup PS5 nadal jest niekonieczny w moim przypadku. Co do samej bety, to nie uświadczyłem żadnych glitchy czy bugów o dziwo.

dziki

Prezes
Jun 28, 2019
4,291
2,536
obejrzalem przez weekend kilka gejplejow i jestem na tak. 2ga gra po Sekiro od FS, w ktora chce grac. Troszke mi immersje popsul double jump kunia :)

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
ja po obejrzeniu większej ilości materiału zmieniam zdanie i jestem coraz bardziej na tak..pewne rzeczy psują immersję, ale wygląda to nieźle..plus za pewne ulepszenia aby mniej gracza frustrować