Elden Ring

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
Miks Kolosów z Soulsami. Po tych migawkach widać, że design nadal w nich jest mocny.

oni nigdy cyferkami nie wygrywali. Gry From wychodziły technologicznie bardzo przeciętnie, a jakościowo poniżej przeciętnej. To studio nadrabia designer, który broni się przez kolejne lata, kiedy takie „cyferkowo” wycyckane gry, po dwóch latach nie robią większego wrażenia.

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
Kolega @dogeta przegapił dramę z twarzą Aloy ostatnio? Dzisiaj każdy trailer jest analizowany przez internet do najmniejszych szczegółów. Taki klimat, takie czasy.

mierniczek

Badass
Jun 28, 2019
1,988
880
Pruszków
Świetne włosy :) - jak z PS3

trailer przeciętny, jak na 'mesjasza' to wygląda to tak sobie

Pokraczność to wizytówka from, ma to też swój urok, takie wrażenie, że to gra w starym stylu. ;)

Hehe a ja w tylku mam "stary styl" :)
Mam teraz generacje super kart graficznych, super szybkich dyskow i super hiper mega konsol.
Niech robia gry z super grafika i w ogole super.
Jak chca robic w "starym stylu" to niech robia gry na commodore albo atari

• Popieram
Reactions: Varamir

Focka

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
634
536
Niech robia gry z super grafika i w ogole super
Osobiście w tyłku mam super szybkie dyski i hiper mega konsole, w gimnazjum też nie jestem żeby się grafiki czepiać, imo liczy się artstyle i gemplej a nawet bym chciał żeby zrobili jakiś texturpack ps2 xd

• Popieram
Reactions: Xian

Punkstyler

Prezes
Jul 8, 2019
2,663
3,033
Mam nadzieję, że będzie można stworzyć postać opartą na parowaniu. Po Sekiro robienie rolek w grach to dla mnie największy możliwy rzyg.

Dziki Kaczor

Prezes
Jun 27, 2019
4,609
3,619
32
Montego Bay
Punkstyler:
Mam nadzieję, że będzie można stworzyć postać opartą na parowaniu.
Gdzieś w internecie:

giphy-downsized.gif

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Ale brzydki ten simplexing z włosami. Natomiast reszta całkiem fajna, projekty potforasów jak zawsze supcio, szkoda że nie cierpię bossfajtów :(

pozdr

• Popieram
Reactions: Berek

Focka

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
634
536
3 ze skakaniem, skradaniem, sarną i otwartym światem, nie jest źle ale myślałem że będzie coś więcej i przez chwile się bałem że dadzą oznaczanie przeciwników jak w ubishitach ale na szczęście tego brak.
Zero haju i zero hejtu.

Berek

Mieszkaniec forum
Jun 29, 2019
712
448
Ale brzydki ten simplexing z włosami. Natomiast reszta całkiem fajna, projekty potforasów jak zawsze supcio, szkoda że nie cierpię bossfajtów :(

pozdr
Do bossfajtów jak ich nie cierpisz to bierze się jakiegoś summona-gracza co ogarnia a ty się przyglądasz. 😉
Ja osobiście lubię.
Na grę czekam mocno. To Dark Souls na sterydach. Jakby się to nazywało Dark Souls 4 to pewnie nikt by nic nie powiedział.

SimonX

Badass
Jun 27, 2019
1,659
1,838
44
Kraków
Wiem wiem, ale mogliby dać Bluepoint ten kod na rok czy dwa i dopiero na PS5 wypuścić :)
Heh, dokładnie, oglądam sobie to i się tak zastanawiam, no fajne, ale czemu to wygląda gorzej od Demons Souls... A no dlatego, że to robi From, a nie Bluepoint :D
Wstępnie jestem zainteresowany.

• Popieram
Reactions: Pistak

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
A mnie jara w opór. Nienawidzę pustych-otwartych światów z poprzedniej generacji, ale FS ma gigantyczny kredyt zaufania.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,925
3,343
Podoba mi się dowolność chodzenia po otoczeniu, włażenia platformowego do budynków itp. Tylko że te sekcje platformowe wyglądają strasznie drewnianie niestety. Tylko że potem się pewnie okaże, że po prostu jedną się nie opyla iść, chyba że już 10 raz to przechodzisz i szukasz innych sposobów, ew przy powrocie do lokacji ;). No i niestety, ale dla mnie gra jest brzydka(Za dużo zbicia do czerni elementów, design średnio leży, technicznie nie jest źle, ale też bez cudów), Bloodborne mi się tylko z gier od From tak serio podobało.

Last edited:

_Music

Stały bywalec
Jun 27, 2019
473
295
Spoko, tylko nie ma tego efektu "wow" tym razem, ot DS w otwartym świecie. Bloodborne i Sekiro wyglądały znacznie bardziej intrygująco.

meatbag

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,594
3,332
Software
Mało gier (zero) dzisiaj powala grafiką czy artstylem, ja się już przyzwyczaiłem, w Primala mi się grało ok i nawet często ładnie było, a od tamtego czasu grafika niewiele się ruszyła (poza rozdziałką). Byle potwory fajne i klimatyczne miejscówki były, bo walka soulsowa zakładam, że będzie, rajt?

Benson

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
625
437
Jedna rzecz mi się nie podoba (skaczący koń), dwie niepokoją (jak sobie From poradzi z otwartym światem i crafting, bo to zawsze niepotrzebnie zajmuje czas), ale poza tym jaram się niesamowicie i trzeba chyba będzie w końcu kupić PS5, bo w grę roku 2022 wypadałoby zagrać w porządnych warunkach.

Focka

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
634
536
(skaczący koń)
Magiczny jeleń!
A co do kraftingu to wydaje mi się że to będzie zwykła pierdoła której nie trzeba będzie nawet używać.

Przeanalizowałem sobie wczoraj ten gameplay parę razy i powiem tak, boli mnie trochę że bazą jest dks 3, liczyłem na coś nowego coś więcej ale może te ulepszenia wystarczą i artstyle trochę do mnie nie przemawia.
Może i wygląda to drewniane ale bardzo mi się podoba skakanie i możliwość podejścia lokacji z kilku stron.

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Jedna rzecz mi się nie podoba (skaczący koń), dwie niepokoją (jak sobie From poradzi z otwartym światem i crafting, bo to zawsze niepotrzebnie zajmuje czas), ale poza tym jaram się niesamowicie i trzeba chyba będzie w końcu kupić PS5, bo w grę roku 2022 wypadałoby zagrać w porządnych warunkach.
No tam w ogóle wieje opóźnionym Japończykiem, krafting już teraz widać, że będzie beznadziejny, jakieś markery do stawiania na mapie, wtf? Dlaczego to nie może się pojawiać automatycznie? No i ten latający koń to jest instant mem, do tego po co ma przybiegać jak w innych grach, skoro może po prostu pojawiać się i znikać kompletnie z dupy :D No ale fajny jest ten świat, chętnie bym sobie poeksplorował.

pozdr

• Popieram
Reactions: Pistak

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Design świata i monsterów jest świetny. W Soulsach jestem początkującym ale wygląda to tak dobrze że pewnie wezmę day one.

Ale na XSX i na płycie, by sprzedać jak mnie poziom trudności przerośnie :)

Last edited:

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
W ogóle nie byłem zainteresowany tym tytułem, bo Sekiro ostudziło mój zapał do gier od FS ;)

Ale ten gameplay po prostu zrywa czapki z głów. Świetnie to wygląda i kusi mocno.

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
zero hajpu na to, a to co pokazali wczoraj było dla mnie przeciętne, kiedyś po Sekiro, pewnie zagram

Bloodborne czy Sekiro przyciągały klimatem czy dynamiką walki, tutaj tego nie czuję, ale zaznaczam, że nie grałem w żadną ich grę z wyjątkiem Bloodborne, którego zresztą nie skończyłem

Punkstyler

Prezes
Jul 8, 2019
2,663
3,033
Soulsy, i tyle. Liczyłem, że zmienią podejście do questów na bardziej RPGowe, ale nic tego nie zapowiada. Dalej mamy enigmatyczne wypowiedzi z których mało co wynika. Pod kątem eksploracji i walki wygląda dobrze, ale to akurat nie jest zaskoczenie.

Sir Łapencjo

Badass
Jun 27, 2019
1,339
2,275
  • Popieram
Reactions: DarkStar