Elden Ring

Benson

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
631
440
Chyba jeszcze nie ma tematu o nowym Mesjaszu, a od wczoraj Internet wrze, bo wyciekło kilka sekund z prawdopodobnego trailera:

hesus

Badass
Jun 30, 2019
1,920
2,088
przez to ze bedzie fabuła? :D

Ciekawe jak w open worldzie te idiotyzmy Soulsowe przeniosą. eheh co zgon respawn mobkow z całego swiata? Pewnie dalej Autosave nie wymyslą i trzeba bedzie szukać ognisk.

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
przez to ze bedzie fabuła? :D

Ciekawe jak w open worldzie te idiotyzmy Soulsowe przeniosą. eheh co zgon respawn mobkow z całego swiata? Pewnie dalej Autosave nie wymyslą i trzeba bedzie szukać ognisk.
Sorry, ale martin od dawna nie popelnil fabuly.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,376
4,531
Bo to jest zły format dla stylu Martina. Chociaż on potrafi kreować lore i tu może się popisać. Nie liczyłby na samą fabułę, lecz historię tego świata.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
Z tego co tam można zobaczyć to jest to kolejne dark souls tylko z koniami. Już przy sekiro miałem większy hajp, chociaż i tak nie grałem.

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Jun 27, 2019
1,948
2,014
Kraków
Hajpu nie mam, ale zagram jak w każdy tytuł I wiem że będę się bawił świetnie. Sekiro wciąż czeka w kolejce. Nawet treilerów nie oglądam, szkoda zabierać sobie przyjemność poznawania lokacji / wrogów podczas pierwszego przejścia.

Rewolucji nie oczekuję, a że żadna z soulsowatych gier mi nie podeszła to nie mam przesytu serią i przyjmę grę z otwartymi ramionami. (wyjątek Nioh, ale to nie jest typowy soulslike)
Gra raz na trzy lata to idealne tempo wydawania gier, konkurencja nadal nie potrafi więc powoli głód wraca.

PS. Naturalnie wcześniej remaster Demon Souls oraz wspomniane Sekiro.

• Popieram
Reactions: angh

Berek

Mieszkaniec forum
Jun 29, 2019
718
451
Mortal Shell jest nawet możliwe. Też uwielbiam Soulsy od from ale soulsowate twory innych firm to takie chujowe parówki jak dla mnie. Ale Mortal Shell jest tu wyjątkiem.
Elden Ring #bierenapremiere

• Popieram
Reactions: dogeta

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Mortal Shell jest nawet możliwe. Też uwielbiam Soulsy od from ale soulsowate twory innych firm to takie chujowe parówki jak dla mnie. Ale Mortal Shell jest tu wyjątkiem.
Elden Ring #bierenapremiere
nie no, nioh jest naprawde ok.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Ja już mam trochę przesyt gier od from, sekiro nawet nie ruszyłem i nie ruszę, eldera nie wiem. Te klony niby nie ta liga, ale w takim the surge 1 i 2 bawiłem się świetnie.

• Popieram
Reactions: skrzypas

Benson

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
631
440
Dark Souls x 3 i Bloodborne "przeszednięte" po kilka razy ze wszystkimi dodatkami. Przede mną jeszcze Sekiro i Demon's Souls. Jest po co żyć :D

Kajtek

Stały bywalec
Jun 27, 2019
301
254
From mi się przejadło. To wygladą jak Dark Souls 4 Będzie świat pochłonięty przez ZZZ, NPC bełkoczący coś bez sensu, bossowie z problemami dermatologiczno ortopedycznymi. Hype równe 0.

• Popieram
Reactions: DarkStar and tolman

Varamir

Prezes
Jul 8, 2019
4,611
3,345
Death Camp Earth
twitter.com
Mam podobnie. Niby DkS3 i DS mnie zachwyciły (bo to świetne gry), ale w pewnym momencie zachwyt przechodzi bo chciałoby się czegoś lżejszego, szybszego i łatwiejszego, więc włączam dominację w CoD i wciąga mnie tak że nie wracam. Choć z drugiej strony znów ciągnie mnie do DkS3, jestem przed Drzewcem.