eFootball PES [seria]

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Czy w sezonach jest inny gameplay? Nie, zdarza się taki sam rak i wylewy jak w FUT.

Taki sam, tak samo chodzi jeśli mowa o płynności i jakości połączenia. Jest wspomniana wcześniej volta oraz ten tryb, co gramy jednym zawodnikiem w coopie z innymi, więc fut to nie jest jedyna opcja, żeby się dobrze bawić.

• Popieram
Reactions: gseed

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Konami :)

Obiecali patch na 28 października. Ale neo będzie, będzie nie widomo kiedy.

Spoko, walić tego crapa, nic go nie uratuje. Za to dali jakas aktualizacje jakiś czas temu do 21, która popsuła of i stroje są nieoryginalne, przynajmniej mój of się popsuł (są różne). Kurwa mac.

tomee

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
625
319
Gdańsk
Ja od premiery nie grałem, czekam aż opinie się poprawią (wierzę, że tak się stanie), jak dojdzie jakiś myclub i wtedy wrócę. Mimo wszystko wydaje mi się, że gra jest do poprawienia, ale na pewno nie w miesiąc.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Nie jest wg mnie. Tam się po prostu rozbiło o przymumus crossa z telefonem

Popatrz. Ja mam 65 cali, tel ma powiedzmy 6. Dam sobie więc np kamerę mocno z góry i koleś na telefonie nie ma szans bo nie zobaczy połowy tego co ja.

No więc trzeba to było uwzględniać w projekcie by tak nie było. Całe si musiało być napisane tak że nawet słaby telefon
sobie poradzi.

Nie wierzę w naprawę tego, gram sobie w 21. Tylko coootasy zupełnie rozpruli my Club już

Prezesstoczni

Aktywny forumowicz
Nov 14, 2020
165
170
Wpadł wczoraj znajomy, zagralismy jeden mecz w fife 22 i poszlismy grac w pesa 21. Wiadomo ze animacje drewno, ale graficznie obraz jest mniej rozmazany i jakis taki bardziej szczegolowy. Gamepleju fify nadal nie kupuje a konkluzja jest taka, ze wystarczylo nie spierdolic tego co udalo sie osiagnac w 21. Jak widac sie udalo.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Jutro 0,9 łatka. Z ciekawości pobiorę, ale i tak na 99 proc zostaje przy 21. Może coś poprawia, ale pewno niewiele.
Tylko ze i tak sam szkielet niedawal funu i tego naprawic się nie da.

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
17 Giga ma łatka. Właśnie mi się pobiera.
A ta z 11 listopada przesunięto na wiosnę 2022.

Mogli by naprawdec to spalić i dać update składów do pes 21.

____
Coś tam poprawili. Jest responsywniej. Ale i tak mi to po prostu nie daje radości. A że PES 21 jest fajny to po zagraniu jednej połowy grę usunąłem

Konami jest żałosne. Usunęli match Day z pes 21. Bo miał nie odciągać ludzi od nowego wspaniałego świata czyli pes 22

Przywrócili z podkulonym ogonem. A teraz kasę oddają za preordery

Powinni o inflację indeksować zwroty :)

Last edited:

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Ja trzymam kciuki żeby to jeblo szybko, może wtedy będzie szansa na coś od nich. Na początek drobne poprawki i update składów do pes 21, za darmo by uprzątnąć gnój, i niech robią coś nowego, pomijając komórki

• Popieram
Reactions: Prezesstoczni

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Dzieje się.

Po pierwsze z tego co słyszałem to zwolniono szefa projektu :) po drugie, wywalili cross play z telefonami, co daje szansę jakąś. Może być ze gra "zadebiutuje" na jesieni, klasycznie, zamiast wiosny

Ale ciekawsze że 2k zatrudniło ponoć community menagera, pracującego dotąd dla ea i ogarniającego piłeczkę od elektroników

• Popieram
Reactions: Prezesstoczni

Srebrny_Lis

Żywa Legenda
Jul 12, 2019
11,956
5,169
Super się grało w pes 21. Ludzie sobie czekali na 22, potem znów czekali, ja sobie grałem. Aż przyszło Konami do swojej starej gry.

Dali monetki, dali nowe ewenty.

I przez ostatnie dwa dni miałem więcej słupków niż przez ostatni miesiąc. Serio. Dziś w jednym meczu 6 wleciało. Cyrk jaki się włączył to coś niemożliwego.

Miałem rating 850. I jeśli wylosuje mi kogoś na tym poziomie lub wyższym to się gra normalnie. Ale jeśli z niższym to handicap jest niemożliwy.

Odpuszczam już Konami, po prostu w tym roku się ulało z nimi. Od dawna zachowywali się jak upośledzone dziecko, co to własne gile zjada. Długo by pisać co wyprawiali. A pes 22 i to teraz mi już starczy

Będą 3 nowe piłki. Konami już dziękuję