Edge czy Chrome ??

Jakiej przeglądarki używasz?

• Total voters
    32

angh

Prezes
PSN
angh
W benchmarkach Firefox dostaje po dupie od Safari na M1.
To ten super komputer, na którym nie pogram w gry? Biorę dwa. ;)
To ten komputer na ktorym nie pograsz w gry i nie zrobisz paru innych rzeczy. Ale on taki super jest ;)
Ale zrobisz większość rzeczy lepiej i szybciej niż na jakikolwiek innym :)
Niemożliwe. Działa szybciej niż threadripper w szopie, całym adobe, davinci, i tak dalej?
Bo kosztować to istotnie, kosztuje więcej...

SimonX

Badass
PSN
sbronko
XBL
SimonX PL
Steam
sbronko
SW
SW-5547-7535-5789
Nowy Edge na chromium, to lepszy i szybszy chrome. Przesiadłem się po jakieś problemach z chrome, wszystko śmiga jak trzeba, bardzo dobra przeglądarka.

Fredoslaw

Stały bywalec
Chrome to moja podstawowa przeglądarka, głównie z powodu integracji z innymi kopiami na innych komputerach, telefonach i tabletach.

Edge używam do oglądania Netflixa, bo można w przeciwieństwie do innych odpalić sygnał w full hd.

• Popieram
Reactions: angh

gseed

Prezes
To ten komputer na ktorym nie pograsz w gry i nie zrobisz paru innych rzeczy. Ale on taki super jest ;)
Niemożliwe. Działa szybciej niż threadripper w szopie, całym adobe, davinci, i tak dalej?
Ile wazy i kosztuje ten notebook z threadrippem?

Jak

Badass
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
A to jest watek o przeglądarce na sprzęcie do grania? :p

M1 podałem tylko dlatego bo nie wiem jak jest na Intelu. Na MacBooku zrobię wszyatko co potrzebuje, włącznie z dzwonieniem z iPhone.

Gregys

Prezes
Nie, ale sam podałeś absurdalny przykład wyższości Safari nad innym przeglądarkami. Bo w benchmarku na TYM komputerze chodzi lepiej. :D Rozsądne argumenty, to chociażby takie jak podaje Fredoslaw.
Na MacBooku zrobię wszyatko co potrzebuje, włącznie z dzwonieniem z iPhone.
Wybacz, ale zamiast mi imponować, to mnie zwyczajnie bawi. Ja nie neguję, że komp z M1 jest świetnym sprzętem, bo jest. On tylko jest mi zupełnie niepotrzebny, bo potrafi mniej niż mój stary komputer. Zastanawiałem się chwilę, nad użyciem takiego sprzętu podczas grania koncertów, ale są inne specjalistyczne urządzenia, które lepiej się nadają do moich potrzeb. No i koncertów się, póki co, nie gra.

angh

Prezes
PSN
angh
Ile wazy i kosztuje ten notebook z threadrippem?
och, nie musi byc threadripper (a byl podany jako przyklad do uzytego w dyskusji slowa 'komputer'). Dowolny laptop z amd 5900 jest sporo szybszy w wielu zastosowaniach wielordzeniowych niz m1 (a nawet 4900 sobie doskonale radzi). Zreszta, w zaleznosci od doboru testow, w wielu zastosowaniach rowniez laptopowy intel jest szybszy. I tak, m1 to dobry cpu, ale kosztem jest niepelna kompatybilnosc i wciaz problemy wieku dzieciecego.
Po prostu, nijak sie to ma do wydajnosci przegladarki, gdzie roznicy i tak sie w zasadzie zwykle nie zauwazy.
Mnie w Safari bardziej wkurza bardzo wybiorcze wspieranie standardow. A i to zwykly uzytkownik ma to gdzies. A przegladarki na iOS to juz w ogole zart.

Jak

Badass
PSN
jac3k5
XBL
jac3k5
Nie, ale sam podałeś absurdalny przykład wyższości Safari nad innym przeglądarkami. Bo w benchmarku na TYM komputerze chodzi lepiej. :D Rozsądne argumenty, to chociażby takie jak podaje Fredoslaw.
Na MacBooku zrobię wszyatko co potrzebuje, włącznie z dzwonieniem z iPhone.
Wybacz, ale zamiast mi imponować, to mnie zwyczajnie bawi. Ja nie neguję, że komp z M1 jest świetnym sprzętem, bo jest. On tylko jest mi zupełnie niepotrzebny, bo potrafi mniej niż mój stary komputer. Zastanawiałem się chwilę, nad użyciem takiego sprzętu podczas grania koncertów, ale są inne specjalistyczne urządzenia, które lepiej się nadają do moich potrzeb. No i koncertów się, póki co, nie gra.
Zaprzeczyłem twojej bzdurze :)
W Firefoxie używam dodatku Gesturefy, cała reszta jest taka sama lub lepsza niż w Safari

U

Usunięte konto 470

Guest
Za dużo jest tych przeglądarek obecnie, żeby po tylu latach korzystania z PC coś wybrać i w tym trwać, bo tak naprawdę nie ma jednej najlepszej, kwestia upodobań. Dlatego ja siedzę na Firefoksie, bo używam go od lat i po prostu się przyzwyczaiłem. Fajnie, że chwalą się dbałością o prywatność, ale to i tak nie jest dla mnie decydujące, ot taka dodatkowa zaleta. Firefox lubi się wykrzaczyć/zamulić, ale właśnie z przyzwyczajenia przymykam na to oko. Gdybym jednak miał teraz wybierać, to pewnie najbliżej byłoby mi do Edge, bo wygląda to dobrze i jest zintegrowana, co przynajmniej w teorii minimalizuje ryzyko problemów przeglądarka-system.

• Popieram
Reactions: Pshemsky