Dying Light 2

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Może dla Ciebie to było oczywiste, ale ja bym się np nie założył z nikim na pieniadze, że DL2 nie wyjdzie w grudniu. Było tyle razy przekładane, a CP77 był wyśmiewany za ciągłe obsuwy, że liczyłem że jednak się wyrobią.
Natomiast teraz to uważam, że nawet tego lutowego terminu mogą nie dostrzymać, bo Q1 2022 wychodzi zatrzęsienie gier.

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
Polski gejmdev w formie !

:)

żart oczywiście, bo pandemia dała się we znaki wszystkim

ale..

coś musi być na rzeczy, że gra już za momencik ma wychodzić, a tu znów obsuwa

piękny termin również wybrali ;)

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
Może dla Ciebie to było oczywiste, ale ja bym się np nie założył z nikim na pieniadze, że DL2 nie wyjdzie w grudniu. Było tyle razy przekładane, a CP77 był wyśmiewany za ciągłe obsuwy, że liczyłem że jednak się wyrobią.
Natomiast teraz to uważam, że nawet tego lutowego terminu mogą nie dostrzymać, bo Q1 2022 wychodzi zatrzęsienie gier.
To była oczywista-oczywistość. Gry pokazali tyle co kot napłakał, jej produkcja przetacza się przez piekło, a atmosfera w studiu wydaje się być „szampańska”. Niech jeszcze wyślą redaktorów na jakiś ciekawy event z strzelaniem do ludzi z bliskiego wschodu i mamy BINGO polskiego bagna :D

Nieźle się ten nasz gamedev wypieprzył na pysk.

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
Nieźle się ten nasz gamedev wypieprzył na pysk.

GT7, Ghostwire - Japończycy
Halo, God of War, Call of Duty, Deathloop, GTA5 - Amerykanie
Horizon - Holendrzy
Returnal - Housemarque
Total War Warhammer 3 - Brytyjczycy

To tak na szybko wszystkie opóźnione premiery z tego roku, które przyszły mi do głowy.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,355
4,516
Opóźnienie premiery to najmniejszy problem. Lepiej wydać dopieczoną grę niż CP77. Dookoła Techlandu mówi się tylko w przypadku dram wewnątrz studia lub kolejnej obsuwy.

randydisher

Mieszkaniec forum
Jun 28, 2019
737
710
Mój błąd. Chodziło mi o sytuację z tego roku, gdzie w mediach pisali że wszystkie studia Activision robią teraz CoDa i wrzuciłem to do jednego worka :)