Dying Light 2

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Ten okres przejściowy jest najgorszy, bo muszą jeszcze zapewnić wsparcie dla obecnej generacji, a chcieli by już tworzyć tylko pod przyszłą. Ms zna ten ból. ;)

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
ktoś wie ile lat juz to robią bo wiadomo jest ze prace na 2 zaczeły sie praktyczne już przed dodatkiem following

jestem ciekaw co ich tak opóźnia, mają szczęście ze w polsce koszta pracy są niższe niz na zachodzie bo WB by ich już dawno przestał finansować

ale gra oczywiscie sie spzreda i bedzie hitem ale fakt ze tyle lat to sroga przesada jeśi chodzi o develop

Pistak

Badass
Jun 27, 2019
1,463
1,480
DBL
Ten okres przejściowy jest najgorszy, bo muszą jeszcze zapewnić wsparcie dla obecnej generacji, a chcieli by już tworzyć tylko pod przyszłą. Ms zna ten ból. ;)
Wsparcie to oni muszą zapewnić nowej generacji. Nastawiają się głównie na obecną. Robią to dla hajsu, a więcej hajsu jest na obecnej generacji (ilość konsol i graczy). ;)

Acrid

Prezes
Staff member
Jun 25, 2019
2,249
1,431
  • Popieram
Reactions: MikeL and psxfan

psxfan

Mieszkaniec forum
Jul 6, 2019
926
154
heh uwilebiam takie publiczne pranie brudów

nie dziwie sie tyle ludzi robi jedną grę 400 osób + pewnie osoby na kontraktach czasowych sic, nie dziwie sie że nie ogarniają

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Tak wygląda. Może autor rozmawiał z obcokrajowcami i krzywo przetłumaczył, pojechał tłumaczem google. Albo gadał ze Smoleńską obojga imion :)

TurboGad

Badass
Jun 28, 2019
1,538
1,029
Jestem rozdarty niczym Doktor Loveless w finale "Bardzo dzikiego Zachodu" (nie wiem co ludzie chcą od tego filmu, typowe późne lata 90 - głupawo, ale i zabawnie) - z jednej strony porażki polskich firm wywołują u mnie schadenfreude ("złe, bo polskie")*, ale z drugiej nie chodzi o CDPR, którego pozycja jest mi cierniem w boku i życzę mu źle, a o Techland, do ktorego nie tylko nic nie mam, ale CoJ to lubię jako serię. :unsure:

* - na megalomanię i propagandę sukcesu reaguję przekorą.

Last edited:

SkazaME

Stały bywalec
Jul 1, 2019
421
337
Szczecin
Bardziej oskryptowane niż pokazy gier Ubisoftu, kreskówkowe kolory niczym z Overwatcha i tragiczna krew wyglądająca jak farba. Nie podoba mi się, tak jak nie podobały mi się gameplaye Dying Lighta 1 w którego później łupałem namiętnie i do dziś bardzo miło wspominam. Dlatego jestem kupiony o ile nie będzie ceny z kosmosu.

• Popieram
Reactions: angh

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
To jest single player czy cos a la left 4 dead? To ma jakis scenariusz czy to jest parkour z zombie? Trailer wyglada ok ale nie wiem ze czy mam przesycenia z zombie

Pozdr

emte

Stały bywalec
Jun 28, 2019
220
150
To jest single player czy cos a la left 4 dead? To ma jakis scenariusz czy to jest parkour z zombie? Trailer wyglada ok ale nie wiem ze czy mam przesycenia z zombie

Pozdr
Single player, tak jak pierwsza część. Scenariusz na pewno jakiś ma, jedynka też miała, ale wiadomo że to nie był najmocniejszy punkt tej gry. Parkour oczywiście jedną z głównych cech tego tytułu.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951
Dzieki - nie nie gralem i jakos nigdy sie ta gra nie interesowalem. Jak parkour to nie dla mnie. ja lubie powoli lizac sciany wiec dzieki za odpowiedz i spada z listy :)

Pozdr

Nesh

Stały bywalec
Jun 27, 2019
402
218
Czy będzie parkour?
Jak tak to leci z whishlisty.
aaa czyli będzie.
Niech spadają. Jedynki nawet dobrze nie zacząłem, bo jakieś debilne bieganie po ścianach.

• Popieram
Reactions: olas

Nesh

Stały bywalec
Jun 27, 2019
402
218
Skoro takie dobre opinie wśród forumowiczów, to nabędę DL: The Following i dam szansę.
Oh, wait... Improved on PS5: NO 1080p 30 FPS

angh

I Am Robot
Jun 27, 2019
5,325
3,170
Gra jest po prostu fajna, i ten parkour jakos niewiel mi tam zmienial. Szczerze, to nie robil mi roznicy, to po prostu forma omijania zombie. Imo warto dac jej szanse, chociaz jedynka moze sie juz troche starzeje.

BiQ

Junior
Sep 15, 2019
36
5
Ograłem jedynkę rok temu. Chuju słodki jak mi to siadło. Pewne mechaniki zwłaszcza na początku są wkurwiajace ale później cud miód.
Przy the following odpadłem przy pierwszej misji gdzie nie było wolności tylko trzeba jechać wzdłuż rury. Nie do tego mnie ta gra przyzwyczaiła

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,512
7,692
Do jedynki podchodziłem ze trzy razy i się odbijałem, słyszałem tylko, że się strasznie wolno rozkręca. Dwójkę na pewno spróbuję, ponoć ma być mniej zombie w gry o zombie.

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
Jedynka chyba później poszła w innym kierunku? Jakieś czelendże, dodatki, nasranie kontentu nie wiem po co itp. z daleka ( bo nie śledziłem tematu ) wyglądało to jak live service. Bez sensu - mega mnie to irytuje.

biomedic

Badass
Aug 20, 2019
1,055
561
Jedynka chyba później poszła w innym kierunku? Jakieś czelendże, dodatki, nasranie kontentu nie wiem po co itp. z daleka ( bo nie śledziłem tematu ) wyglądało to jak live service. Bez sensu - mega mnie to irytuje.
Nic co musiałbyś kupić z musu

Prawilne DLC było jedno - Folollowing. A to głównie trzymanie tytułu przy życiu jakimiś mini dodatkami czy eventami. Jest popyt jest podaż ;)

• Popieram
Reactions: MikeL and Mexiss

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Jedynka nie miała absolutnie nic wspólnego z live service. Gra singlowa/coopowa ktora sie bardzo wolno rozkręcała i łatwo było odpaść w pierwszych kilku godzinach.
Przeszedłem dwa razy.

A following było słabe bo nie było parkoura.