DualSense

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,405
1,822
Jest różnica w precyzji celowania, to na pewno, z prawą wyższą gałką. Elite 2 jednak nic nie pobije, szkoda tylko że ten pad tak drogi i awaryjny.

Tytus

Mieszkaniec forum
Feb 17, 2020
500
328
K-ce
fireblade.pl
Ja dzisiaj złożyłem takiego potworka :) Bardzo fajnie chodzi, tego mi brakowało w padzie od sony. Trochę zabawy było ale efekt super, teraz będą mógł grac na zmianę ze steam controlerem :p

ds1.jpgds11.jpg

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,967
Krakow
mkwadratpodcast.pl
5vc2tm.jpg

• Popieram
Reactions: Mexiss

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,405
1,822
Ja dzisiaj złożyłem takiego potworka :) Bardzo fajnie chodzi, tego mi brakowało w padzie od sony. Trochę zabawy było ale efekt super, teraz będą mógł grac na zmianę ze steam controlerem :p

View attachment 1610View attachment 1611
Bardzo bym chciał, aby Sony wydało tego typu attachment ( tylko nieco lepszy ergonomicznie niż ten co wydali do pada PS4 ), bo łopatki pod padem są bardzo dobrym pomysłem. W padach Elite jest to świetnie rozwiązane. Z Dualsense tak się nie da już zrobić, ale kupiłbym taką 'doczepkę' do Dualsense od razu.

Last edited:

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886

DarkStar

Xbot
Jun 27, 2019
3,279
3,224
Kraków
Ja próbowałem i od razu zdjąłem :) Te wysokie nakładki mi przeszkadzają. Mam niskie nakładki na joyconach, bo mają małe gałki, więc tam chodzi o obszar „roboczy”, ale głównie dla efektu wizualnego nałożyłem — grafiki z Toadem i Luigim. :) Dostałem w gratisie do jakiegoś zakupu. Na pewno bym nie założył żadnych nakładek na pada do PlayStation czy Xboksa.

• Popieram
Reactions: gseed

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886
A próbowałeś kiedykolwiek grać z nakładkami żeby być w stanie rzeczywiście ocenić czy coś dają, czy nie?
Tak, na DS3 miałem wklęsłe nakładki na gałki. Też to szybko zdjąłem, palec się bardziej męczył od wyższego analoga.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,967
Krakow
mkwadratpodcast.pl
To chyba nie wyćwiczony ten palec :D U mnie się nigdy nie męczył, a wysoki analog jest nawet dodawany w standardzie do padów Elite, co jest jednym z plusów tego pada. Ja nieustająco polecam, ale oczywiście rozumiem że nie każdemu to pasuje.
Dla mnie triggery w DS3 były tragiczne i te plastikowe nakładki sprawiały że były trochę mniej tragiczne.
A nakładek podwyższających prawego analoga (czyli do kontroli kamery) używam od ponad 10 lat w FPPach i TPP i sobie chwalę.

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886
Te nakładki na triggery chyba też miałem, bo rzeczywiście w DS były tragiczne. Ale chyba jeden pękł i już kolejnych nie kupiłem.

• Popieram
Reactions: Simplex

Tytus

Mieszkaniec forum
Feb 17, 2020
500
328
K-ce
fireblade.pl
Bardzo bym chciał, aby Sony wydało tego typu attachment ( tylko nieco lepszy ergonomicznie niż ten co wydali do pada PS4 ), bo łopatki pod padem są bardzo dobrym pomysłem. W padach Elite jest to świetnie rozwiązane. Z Dualsense tak się nie da już zrobić, ale kupiłbym taką 'doczepkę' do Dualsense od razu.
dla mnie od kilku lat pad bez dolnych łopatek jest od razu skreślony dlatego używam steam controllera, na elite mnie nie stać :p