Drugie życie kodów Oculusa (czyli i Ty możesz zostać paserem)

LaggyLuke

Mieszkaniec forum

Tak się ostatnio złożyło, że zarówno @Arturo, jak i @Simplex dostali po kodzie na 30% zniżki i pozwolili mu wygasnąć 😶 ...z drugiej strony barykady są zaś ludzie tylko czekający, aż taki kodzik dostaną żeby przycebulić.
No ale Oculus daje przecież możliwość kupna gry dla znajomego, nie?

Więc no, każdy chyba załapał do czego zmierzam 😁 (osoba X płaci osobie Y, a Y kupuje tańszą gierkę dla X)

Piszta tu, albo w dziale sprzedażowym ...ale kurna piszta! Szkoda kodów :)

Arturo

Aktywny forumowicz
Taka uwaga dla wszystkich szalejących z kodami, o której sam nie wiedziałem. Niestety nie da się połączyć kredytów w sklepie Oculusa z kodami promocyjnymi w stylu OCULUS30. Przed chwilą potwierdził mi to support:
"Upon checking, we have identified the issue as store credits and promotional codes cannot be combined. The offer that you have received cannot be combined with other discounts or offers "

Arturo

Aktywny forumowicz
@Arturo a te czydzieści baksów do ma termin przydatności, czy można kisić i np. kupić za to Questa (tak w teorii - ja mam słabą wolę, więc nici z kiszenia ;))?
"Credits will expire on the date expressed in connection with the promotion or at the point of issuance. If no expiration date is provided, Credits will expire twelve (12) months from the date they are posted to your Oculus Store account. Upon expiration, credits will no longer be available and will not be refunded. "

Źródło: https://www.oculus.com/legal/store-credits/

LaggyLuke

Mieszkaniec forum
@Arturo a te czydzieści baksów do ma termin przydatności, czy można kisić i np. kupić za to Questa (tak w teorii - ja mam słabą wolę, więc nici z kiszenia ;))?
"Credits will expire on the date expressed in connection with the promotion or at the point of issuance. If no expiration date is provided, Credits will expire twelve (12) months from the date they are posted to your Oculus Store account. Upon expiration, credits will no longer be available and will not be refunded. "

Ale ja dalej nie wiem czy co podali jakąś datę (jeśli nie podali to kumam, rok).

Arturo

Aktywny forumowicz

Ale ja dalej nie wiem czy co podali jakąś datę (jeśli nie podali to kumam, rok).
Mi żadnej daty nie podali.

• Popieram
Reactions: LaggyLuke

Arturo

Aktywny forumowicz
A ja na razie nic nie kupuję. Czekam na swój pierwszy kod któy wg. niektórych sugestii jest przyznawany osobom które dłużej nic nie kupiły w sklepie Oculusa (u mnie to już chyba ponad dwa miesiące od ostatniego zakupu).
Pierwszy dostałem po 5 miesiącach bez zakupów, drugi jakieś 2tygodnie po zakupach. Na swoim przykładzie nie widzę prawidłowości.