Diablo II Resurrected

Biskup

Prezes
Jun 27, 2019
3,526
2,688
Krasnystaw
No ja już chyba pasuje. Nagrałem się (jak na mnie) ogrom czasu, kolejną postacią nie chce mi się zbytnio znowu. W sumie teraz już została "praca" czyli farmienie non stop na które też czasu mi szkoda, bo kupować przedmiotów nie zamierzam (nie jestem cziterem! ;)) Fajnie się bawiłem i nawet nabrałem ochoty na trójkę, bo już dawno grałem i sporo zapomniałem.

tolman

Badass
Jun 27, 2019
2,135
1,388
Nic nie wpada z automatu. Musisz wszystko powtórzyć, ale nie do wszystkiego trzeba robić nowego ludzika. Na przykład jak już przeszedłeś grę, ale znowu polecisz do Baala na poziomie Piekło i go ubijesz to dostaniesz osiągnięcie za skończenie gry na poziomie Hell daną klasa postaci i za zabicie Baala. Tak samo "zdobądź Soj" czy "zdobądź sztandar" albo "20x ucho", wystarczy je przenieść ze skrzynki współdzielonej do ekwipunku ludzika i wpadają osiągnięcia.

Problem może być z osiągnięciami "wbij 99 poziom ludzika", to chyba działa tylko w momencie przechodzenia z 98 na 99, a ponieważ przenoszenie jest możliwe tylko na ludzikach online to można je wbić tylko raz. Podobnie może być z wszystkimi waypointami, albo ukończ wszystkie questy w danym akcie.
Osiągnięcie wbij 99 poziom hardcore chyba najłatwiej będzie zrobić offline, bo można sobie zapis gry zachowywać na pendrive (ps4) lub w chmurze (ps4 i ps5). Jak ludzik zginie to przywracasz go z chmury/pendrajwa (dżentelmeni tak nie robią!). Wbijanie 99 warto robić dopiero jak dadzą opcję players 8 na konsolach w grudniu. Dodatkowy bonus na Playstation, że można kopiować przedmioty offline. Na ps4 bardzo łatwo, na ps5 trzeba trochę się spocić, ale póki co da radę. Nie wiadomo czy tego nie będą jakoś łatać.

Aha i z własnego doświadczenie to skrzynia współdzielona offline na ps4 i ps5 jest popsuta i gubi przedmioty. W sensie grasz sobie, wkladasz coś do niej, zapisujesz grę i wychodzisz do menu głównego, zamykasz grę, otwierasz grę, odpalasz dowolnego ludzika offline i na zakładkach współdzielonych masz przedmioty z jakiegoś wcześniejszego punktu (ale nie to co ostatnio wrzuciłeś tam).

• Popieram
Reactions: SinfulScholar