Diablo II Resurrected

Pats

Prezes
Jul 27, 2020
2,964
2,005
Remaster Diablo II, pełny cros save, PC i konsole. 2021.
no... ale pokazują grę na pokazie a ona ma spadki do jakichś 15 fps? Coś mi tu śmierdzi...
Weź, nie wyszła jeszcze itd. nie marudź od razu. Wyjdzie i będzie 15 klatek to sam pomarudzę. Co prawda nie planuję w to grać na konsoli, bo... uważam że to hmm, uważam że połowa biuldów będzie nie grywalna. No ale, kto co lubi chyba.
edit: zresztą, nie ufam blizzarowi kompletnie - zwłaszcza jeśli idzie o remastery - wiec, pożyjemy - zobaczymy. Na pewno w życiu tego nie kupie w przedsprzedaży żadnej. lol

• Popieram
Reactions: op1ekun

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Eun8Xa9UYAAqAcJ

Dla mnie to ta prezentacja ogólnie wygląda biednie.

Otoczenie mam wrażenie ze przyjmuje luminacje a nie kolor czarów, wygląda to średnio, w ogóle to mam wrażenie że wolałbym w tego starego zagrać niż w nowego po tej prezentacji ;p.
J50Uqhj.jpg

alH0Qnk.jpg

To już mam wrażenie że w starym to lepiej działało :p.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,376
4,531
A "dla mnie", wygląda super. Ale i tak nie dam za to 40 euro, czy tam 60 za jakaś wersję lepszą (w której cholera wie co jest itd.)
Zresztą, jak pisałem wcześniej - nie ufam blizardowi w kwestii remasterów, więc - poczekam z werdyktem itd.
Pewnie pet i mount do WoWa, skin do OW (RIP) i rewers z boosterami do HS. Raczej wezmę :)

Chyba wpadnę do tego TBC. To był olbrzymi skok między classickiem. Do SL nie mam siły. Takiej biedy w WoWie jeszcze nie było. Gdyby Anduin stał się LK... a tu zwykły mind control. Wtf. Sylvanas wpadła w toksyczny związek z właścicielem burdelu co od czasu do czasu strzeli ją po gębie i dość ciężko będzie się z tego wymiksować. Redemption story nadchodzi. Nadal nic nie ma mowy o Garoshu. Tutaj stawiam 10k golda na to, że to on zabije Jailera jak jego ojciec zabił Mannorotha.

OW pięknie kroczy drogą HOTSa. Totalnie wygaszają tę markę.

Rouge na concept artach (widocznych za prowadzącym) i trailerze trochę średnio się zgadzały - na ratach miała ucho :)
Swoją drogą blizz dalej w swojej obłędnej formie - ta postać to była praktycznie 1:1 postać którą grałem w Wolcenie. Nawet animacje są bliźniacze. Coś czuję, że Wolcen będzie dla nich tym czym było GW1 dla WoWa :)

Ogólnie taki 6/10 blizzcon. Retail ssie, TBC było klejnotem w koronie z sera, D4 zaliczyło jakiś progres, ale nadal brak premiery, a Remaster kupuje w dniu publikacji recenzji wersji konsolowych.

Dawać mi WoWa z wizji Velena :(

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
995
766
Kassel, DE

Dużo dobra na temat powstawania oryginału i procesu remasterowania.

Mam mieszane uczucia. Design potworów czy Wilkołaka trąci myszką, zupełnie jak stare gry RPG. Oryginał wygląda na świeższy...

aZiss

Mieszkaniec forum
Jun 30, 2019
605
265
Katowice
Jak rozumiem posiadacze klasycznej wersji dostaną remaster gratis
Do tego same nowe konsole i... Switch. Nie chcę oglądać tej wersji. Poza tym cross save nie wyjdzie, albo będzie udziwniony. Wszędzie podają przed nim słowo "planowany".

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Będzie online na wspólnym serwerze, ikonki w ekwipunku beda się przekładały na wygląd postaci bardziej niż w oryginale, będzie wspólna skrzynka do przerzucania przedmiotów itp. Generalnie wzięli pod uwagę wiele rzeczy z modów które usprawniały rozgrywkę.

Quiet

Mieszkaniec forum
Aug 22, 2019
974
758
Wolałbym remaster jedynki, bo nigdy w nią nie grałem, ale to tutaj też wygląda nieźle. Z drugiej strony po W3:Refunded wszystko dobrze wygląda. Ogólnie to Blizzard powinien zmienić nazwę na Uroboros. Nie potrafią zrobić nic nowego. Ciągle tylko odcinanie kuponów od dorobku poprzedników.

_Music

Stały bywalec
Jun 27, 2019
476
296
Również spędziłem setki godzin w d2 w czasach liceum, ale uznaję to za zakończony fragment i nie jestem zainteresowany. Czekam na D4 jednak, może naiwnie, ale liczę że będzie dobrze.

Wysłane z mojego F5321 przy użyciu Tapatalka

Xian

Administrator
Staff member
Jun 27, 2019
995
766
Kassel, DE
Po cichu liczę na balans postaci tak, aby każda "klasa/build" były w PvE porównywalnie dobre i nie wymagały eq za worek HRów, aby móc cokolwiek ugrać. Wiadomo coś na temat wsparcia k+m na konsolach?

• Popieram
Reactions: Mexiss
M

michaukowski

Guest
Tak, jak przedmówcy. Spędziłem w oryginale setki godzin włącznie z dodatkiem. Zostały mi miłe wspomnienia i niech też takie pozostaną. Chyba, że ten remaster trafi kiedyś do Game Passa, to wtedy sprawdzę co i jak, bo 40 euro nie mam zamiaru za to dawać. Czekam na czwórkę i naiwnie liczę, że będzie dobrze i będę się świetnie bawił.