Diabelskie pomioty szatana, czyli kącik muzyki metalowej!

szpynda

Stały bywalec
Jinjer czy Arch Enemy maja takie zajebiste wokale glownie w kawalkach studyjnych - posluchaj sobie jakie maja wokale na koncertach i tam juz takiej masakry nie ma, niestety...
Paczam jej koncerty. Wciąż mnie miażdży. To mniłość mojego życia. Już wiem. Dobre 100x przeleciało już na moich uszach i oczach. Dzięki temu kawałkowi odkryłem na YT coś takiego jak First Reaction na dany klip. Ludzie to paczają.

Acrid

Prezes
Staff member

można się śmiać, ale to chyba najlepsze co powstało w tamtych czasach i co najważniejsze po latach nadal jest dobre. kapel było przecież wiele, jedna płyta, metalmania w spodku, a teraz super reaktywacje i liczenie na zarobek :ROFLMAO:

szkoda, że KATowi nie pykło i skończyło się jak skończyło ;d wracam do nich z sentymentem co jakiś czas. Oddech Wymarłych Światów to zdecydowanie najprzyjemniejszy album.

• Popieram
Reactions: Estevez

Acrid

Prezes
Staff member
Przypuszczałem, że pojawi się Turbo, muzycznie ok, ale wokalnie / lirycznie już nie, tj, nie moja bajka. Za mało plugawe ;)

X lat temu, myślę, że z 10 jak nie lepiej, przy tak ciężkiej niedzieli jak dziś, pewien listonosz próbował mi wmówić, że nie ma lepszego zespołu niż Running Wild, nie jesteśmy już znajomymi, ale z sentymentu lubię zapuścić :LOL: