Deathloop

Jun 27, 2019
3,825
2,489
48
Koszalin
Zapis jest, między wyjściami z bunkra. To są checkpointy. A wyjście do dzielnicy i wykonanie zadań trwa 30-60 minut maks.
Nie przy moim, skradankowo poszukiwawczym, stylu gry. No i do szału doprowadza mnie to, że to gra narzuca mi, przez to jak rozmieszone są punkty autozapisu, kiedy mam przestać w nią grać.

• Popieram
Reactions: gseed

czajuprime

Badass
Jun 27, 2019
1,039
1,243
Muszę przyznać, że czasami, a nawet dosyć często, imponuje mi przenikliwość tego kolesia. Zna się na rzeczy, doskonale rozbiera przeróżne mechaniki na części i świetnie ubiera w słowa swoje doświadczenia z gry. Oczywiście odkryłem go dzięki forumowi. :) Tym razem nie poleca Deathloopa.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
24,438
17,239
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Ja się z nim pod wieloma względami zgadzam, ale ta recenzja jest trochę jednostronna. Nie pamiętam żeby dużo czasu poświęcił jednemu z najlepszych aspektów i silnych stron tej produkcji, czyli dialogom Colta i Julianny. Najważniejsze, że docenia i poleca Mooncrash :) Mooncrash jest lepszym Deathloopem niż Deathloop :D

Last edited:

Szozi

Badass
Jun 27, 2019
1,044
931
Ja się z nim pod wieloma względami zgadzam, ale ta recenzja jest trochę jednostronna. Nie pamiętam żeby dużo czasu poświęcił jednemu z najlepszych aspektów i silnych stron tej produkcji, czyli dialogom Colta i Julianny. Najważniejsze, że docenia i poleca Mooncrash :) Mooncrash jest lepszym Deathloopem niż Deathloop :D
A Prey będzie niedługo za free na epicu. Ale oczywiście bez dodatków.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,919
5,080
Jestem po pierwszym dniu. I jak? Srak. Bardzo średnio mi się podoba. Zadania są potwornie krótkie, co chwilę trzeba się cofać do bazy. Po pierwszym dniu miałem wrażenie, że biegam w koło do tego stopnia, że sam musiałem sobie wymyślać „myszkowanie”. Problem jest taki, że żeby szperać po mapie też trzeba szukać poszlak z innych regionów w konkretnych portach dnia. Efekt? Znowu trzeba się cofać, włączać misję odnowa etc. Okropne to jest. Menu wyboru misji jak z jakiegoś COD w multi. Gra co kilka minut się zatrzymuje żeby walnąc 30 tutorial. Mega jestem zawiedziony do tego stopnia, że na razie poleciała z konsoli. Jak nie wrócę do niej przez najbliższe kilka dni to leci na rynek wtórny.

Jak na razie stanowczo nie polecam. Po tej 1-2h mam wrażenie, że biegnę za znacznikiem (bo eksploracja nie ma sensu) w beznadziejnie krótkich misjach.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,919
5,080
Niby jak mogę grać zamiast lampić się w kolejny już wybór misji to jest spoczko - szkoda, że zanim się wkręcę w daną lokację to już mam wracać, bo w danym dniu już więcej nie zdziałam. Znalazłem poszlaki do sekretów w innej lokalizacji, najprawdopodobniej tego samego dnia już nie ma szans tego sprawdzić i ogólnie goń się pan. Strasznie się rozczarowałem tą chwilą, którą grałem. W dodatku powiedzmy, że te dwie godziny grania robiłem na trzy podejścia.

Byłbym zapomniał - Juliana i Colt są nieznośni. Te cringe’owe dialogi… aż spróbowałem zagrać chwilę w polskiej wersji. Nope! Nie dajcie się oszukać, polski dubbing jest teatralny jak zwykle. Omijać szerokim łukiem.

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,919
5,080
NIe słuchajce tych herezji - dialogi są świetne również w polskiej wersji, Rysław approved ;)

Na podstawie tego co przeczytałem to apeluję abyś przestał grać.
Nie czepiam się tłumaczenia, a odegrania ról. Jest słabe. Pomijam już tych „mobków”. Killzone się przypomina.

Herezje to mało powiedziane. Toż to najzwyczajniejsze pierololo głupot. Snickersa tutaj potrzeba.

O, mr. Lolcontent wrócił :D

Jun 27, 2019
3,825
2,489
48
Koszalin
Na początku też mi te głosy nie siadły. Z czasem, nie zbyt długim jako że moja przygoda z tą grą zakończyła się po 9 godzinach, je polubiłem, ale też nie na tyle by mówić że to topka. No nie, po prostu przyzwoita robota.

• Popieram
Reactions: Mexiss