Deathloop

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
Gra od Arkane Studio. Jest blink z dishonored ale boli ten nacisk na akcję a nie skradanie.

Last edited by a moderator:

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Ja myslalem poczatkowo ze to jest jakis Dishonored w przyszlosci haha

Wyglada fajnie : moze chcieli widowiskowo demo pokazac. Fajnie jakby bylo wiecej skradania tu masz racje

Laduje na liscie do obserwacji

Pozdr

Mexiss

I Am Robot
Jun 27, 2019
6,376
4,531
Studio, art style, design poziomów?

Podchodzę do gry jak pies do jeża. Zobaczymy co z tego wyjdzie, bo właśnie Arkane jest tym co sprawia, że gra w jakikolwiek sposób mnie interesuje. Jedno z tych nielicznych studiów, którym jestem w stanie dać kredyt zaufania.

• Popieram
Reactions: olas and Danio

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Wystarczy zobaczyć gameplay i podobieństwo ciężko pominąć. Ja też czekam, takich kombinacyjnych gier nigdy za dużo.

• Popieram
Reactions: olas

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
378
228
Arkane jest tym co sprawia, że gra w jakikolwiek sposób mnie interesuje. Jedno z tych nielicznych studiów, którym jestem w stanie dać kredyt zaufania.

Przy ost. Wolfensteinie Youghblood też pracowali i wyszło to niezbyt dobrze, z tym kredytem zaufania to lepiej uważać.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Ale to była przydatna lekcja i już wiedzą, żeby pod żadnym pozorem nie iść w podobnym kierunku. ;)

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
Mam nadzieję, że będzie bardziej jak dishonored niż prey. No i to multi (wrogi asasyn, w którego może się wcielić inny gracz) zbytnio do mnie nie przemawia.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
Mało mi się podoba, założenie że będzie mi się chciało powtarzać etapy by skończyć grę o czasie, powtarzając zabijanie 8 typków.

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
Celem gry jest zabicie wszystkich w ciągu "jednego dnia". Ciekawe za którym podejściem się znudzi. Coś się obawiam, że może to być ich ostatnia gra.

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,886
No niestety ten tytuł wygląda jak ostatnia deska ratunku dla studia. Robili ambitne dość niszowe gry z pogranicza skradanki i immersive sim. A tutaj to wygląda jak coś o bardzo dużym potencjale streamingowym i pod gaas. Jak nie wypali to pewnie koniec.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,968
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Bardzo chciałbym się z Wami nie zgodzic, ale niestety mam podobne odczucia. Kompletnie nie porwało mnie to co do tej pory pokazywali, a jestem wielkim fanem Arkane - Dishonored i Preya uwielbiam, włącznie z rogueliteowatym Mooncrashem (który ma o wiele mniej elementów "rogue" niż się ludziom wydaje), ale Deathloop nie wygląda. Artstyle/setting jest dziwny, jakby niespójny (a to było coś z czego arkane słynęło - z charakterystycznego sensownego artstyle/settingu, czy to steampunk w dishonored, czy neodeco w Prey). A tu jest niewiadomoco.

Też mam obawy że to będzie ostatnia gra Arkane. Zresztą patrząc po tym efektach i współpracy przy Youngblood, to może to i dobrze.

knur

Moderator
Staff member
Jun 27, 2019
14,574
7,795
Może być fajne, a może być totalny niewypał, duża niewiadoma, tym bardziej zachęca do spróbowania. :)

• Popieram

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,561
958
Może być fajne, a może być totalny niewypał, duża niewiadoma, tym bardziej zachęca do spróbowania. :)
Ja mam nadzieje ze bedzie dobre - podoba mi sie styl calkiem szczegolnie filmow Bonda i lat 70' - ciekawe co jak bedzie rozwiazane zeby nie bylo repetytywne

Mam wrazenie ze bedzie tak:

zaczynamy misje, czegos sie dowiadujemy i koniec dnia
budzimy sie i pamietamy co sie poprzednio nauczylismy robimy cos wiecej i koniec dnia
i tak w kolko
Na koniec dnia pewnie jest jakas impreza tyle ze nikt na nia nie zamierza sie wybrac (z tych 8 celow) wiec musimy pewnie zrobic tak zeby poszli na ta impre i wtedy wszystkich wystrzelac

albo i nie i wystrzelac wszytskich osobno ale w ciagu dnia - pewnie bedzie taki a la speedrun

tak mi sie wydaje po ogladaniu materialow i mam nadzieje ze nie bedzie glupio w kolko sie robic tego samego plus nie kumam jeszcze co bedzie z ta assasynka czy cokolwiek to jest, co nas bedzie niby sledzic i zabijac

Miejmy nadzieje ze beda recenzje przed premiera

Pozdr

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,386
CEkwrsh.png

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,386
Raczej niee, gra po prostu nie jest jeszcze gotowa, chcą wszystko dopracować, naprawić błędy i tyle. A to zdanie z health and safety na pewno odnosi się do utrudnionej pracy w czasach covida.

Blue

Prezes
Jun 27, 2019
4,941
3,354
Ojej, sorry ale kogoś serio jeszcze interesuje to co jest z generatora po informacji "przenosimy na"?

To jak generator obostrzeń. Korpo mambo dżambo z damage control, może tam być coś prawdy, może nie być nic. To jest naprawdę mało istotne i niewiele wnosi.

• Popieram
Reactions: olas and Misiakk

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,386
To jest naprawdę mało istotne i niewiele wnosi.
Tak jak twój post. :p Coś więcej zawsze muszą napisać oprócz samej daty, żeby PRowo to jakoś wyglądało, wiadomo, a covid to dzisiaj najlepsza wymówka na wszystko. Bardzo dobrze, że przesuwają, a nie wypuszczają na siłę niedopracowany produkt. Arkane jest jednym z moich ulubionych studiów obecnie i ufam, że gra będzie bardzo dobra.

• Popieram

Misiakk

Badass
Jun 27, 2019
1,697
1,294
A imho od kilku tytułów robią coraz słabsze gry. I mam wrażenie że Deathloop to ich ostatnia szansa, jak się nie sprzeda to się zamykają albo będą robić gierki do gamepassa.

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,607
3,386
Tylko Wolfenstein Youngblood był słaby (i nie wiem czy to bardziej wina Arkane, Machine czy wydawcy), krytykowanie innych ich tytułów to poważny przypadek nie znania się. :p
I co by się nie działo to i tak już przecież będą robić gry do gamepassa dla Microsoftu, co w tym złego?

• Popieram
Reactions: olas and Focka

Focka

Mieszkaniec forum
Jul 1, 2019
638
540
Kolega chyba się źle czuje bo widzę że majaczy :ROFLMAO: ale ten deathloop to chyba będzie ich druga słaba gra (nawet nie wiedzialem ze oni tego Wolfa zrobili) IMHO bo mnie to jakoś kompletnie nie interesuje, strasznie miałkie, takie se.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,968
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Tylko Wolfenstein Youngblood był słaby (i nie wiem czy to bardziej wina Arkane, Machine czy wydawcy), krytykowanie innych ich tytułów to poważny przypadek nie znania się. :p
I co by się nie działo to i tak już przecież będą robić gry do gamepassa dla Microsoftu, co w tym złego?
Youngblood zrobilo MachineGames, a Arkane pomagało.

Co do ich ostatnich gier, Prey i DLC Mooncrash był superanckie.
Dishonored 2 nie wiem bo niestety nie grałem (wstyd i hańba), ale podobno też dobre.