Death Stranding

Szozi

Padawan
To zostawianie sprzętu przez innych graczy jest fantastycznym pomysłem. Człowiek widzi zajebiście wielką rzekę. Już zaczyna się zastanawiać czy gdzieś dalej jest wąski przesmyk i czy trzeba będzie daleko biegać, a tu nagle widzi jak ktoś ustawił 2 drabiny po kamieniach umożliwiające łatwe przejście na drugą stronę. Ja i mój 120 kg ładunek mówimy "Dziękuje, bohaterze".
Nie podoba mi się to, jak już pisałem wcześniej. Jak zagram pół roku po premierze, to nad tą rzeką będzie obrotowy most zainstalowany. :(
W menu jest opcja offline i to by było na tyle narzekania na pomoc innych graczy...
 
  • Popieram
Reactions: DarkStar

gseed

Stały bywalec
Przedstawianie aktorów to już w MGSach od czasów jedynki jest kiedy to występowali pod fejkowymi nazwiskami :).

A tak w ogóle to zepsuliscie moje plany. Dałem się ponieść hajpowi i kodzik z MM poszedł w ruch.
 

SkazaME

Aktywny forumowicz
PSN
SkazaCreed
Steam
Auxsios
Ja bym mimo wszystko uważał z tym kupowaniem, bo koledzy z forum piszą, że fajne. To jest tak specyficzna gra, że bardzo, ale to bardzo łatwo się od niej odbić i potem żałować wydanych, niemałych, pieniędzy. Jeśli komuś poruszanie po świecie i żmudna zabawa w kuriera nie podejdzie to kaplica.

Co do zabawy w kuriera, to mnie ona osobiście rozbraja. To jest taki element tej gry, który faktycznie traktuje się jak prace. Siadasz sobie z kubkiem herbaty w deszczowy dzień, wybierasz jakieś zamówienie i idziesz je dostarczyć. Kiedy jesteś na miejscu to ludzie witają cię jak króla, mówią, że jesteś super i dostarczasz ludziom radość. Jakby Kojima mówił - doceńcie kurierów, a nie tylko narzekajcie, że dostawa późna, a paczka pognieciona. A potem jeszcze NPC wysyłają ci wiadomości jakbyś był ich najlepszym kumplem na świecie. To są takie wypociny, że ciężko je się czyta, ale jednocześnie są tak ludzko urocze. Dorosłe chłopy w wieku 30-40 lat piszą do gościa, którego nic nie interesuje jak im życie mija i jeszcze dodają do tekstu mnóstwo emotek. Po takim kursie człowiek znowu wraca do herbatki, sprawdza czy coś ciekawego jest w Internecie, a potem znowu siada do konsoli i idzie z kolejną paczką. Kiedy nie ma fabuły to gra idealna do relaksu, słuchania podcastu czy muzyki w tle.
 

regisek

Mieszkaniec forum
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Czyli Kojima wyłapał o co chodzi w grach usługach. Z kumplem jak gramy w Division i gadamy, to już wszystko z automatu robimy i nie mamy nawet jak śledzić fabuły. To tutaj byśmy sobie pracowali i gadali.
 

czajuprime

Padawan
PSN
czajuprime
Jeszcze tylko ta paczka tutaj i biorę się za gotowanie obiadu. O, motorek można naładować. To jeszcze tylko go naprawię i sprawdzę jak jeździ. W sumie, skoro mam motorek, to to następne zlecenie pójdzie raz dwa. Bruuum. Tutaj by się jakaś przeprawa przydała nad tymi strumieniami. Zacznę budowę, oddam przesyłkę i jeszcze tylko wrócę dokończyć most. W sumie to nie jestem głodny...
 

Iron_medic

Aktywny forumowicz
Gierka jest genialna. Muzyka, fabuła. Wessało mnie po całości.
wiecie że jak sikacie w kwaterze to heartman zrobi z waszego moczu granaty na bt? No i sikanie tylko na stojąco.

Edit:
Przed chwilą mi siedzenie uratował ten granat
 
Last edited:

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
JAKIE TO JEST DOOBRE!
A najgorsze w tym jest to, że w sumie nie mogę wytłumaczyć dlaczego to jest takie dobre - niemniej cały dzień (z małą przerwą na Beat Saber) zleciał na roznoszeniu paczek :D
 

meatbag

Badass
Po prostu otworzył wam oczy i zmył farbę. Nie musicie już się wstydzić, że gracie w gupie giereczki polegające na przynoszeniu skórek wilka. Dostaliście samo najlepsze mięsko w postaci robienia bezsensownych kursów z A do B, za które w dodatku wam słodzą jak jedynakowi na szóste urodziny. I to od Mistrza Kojimy sana! Game porn noblesse. Sztuka!
 

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Szkoda ze pomocne drabiny mosty drogi itd nie są w pierwszej kolejności nakładane od ludzi z listy znajomych którzy grają a tylko gracze z całego świata :( I jeśli ktoś chce mieć trudniejsza grę wystarczy ze w opcjach wyłączy online ? :) Grałem wczoraj do 2:30 i nie mam dość :) Ale wielki grzyb dla Kojimy, że nie można słuchać spotyfi w tle bo jest zablokowane :(
 

Bloodergo

Badass
PSN
BloodergoPL
XBL
Bloodergo
Steam
Co pan, ja nie jestem rolnikiem.
Słuchajcie, są jakieś negatywne strony pobierania ładunku ze wspólnej szafki? No bo co szkodzi odebrać wszystko i zrealizować całą dostawę w dokładnie tym samym terminalu? :D
 

Nesh

Aktywny forumowicz
Ale dużo mniej.
Wiem, chore, ale korzystam z tego :)

W weekend gram tylko wieczorem, bo żona, dziecko i inne przeszkadzajki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odpalam grę po nastu godzinach i na moim pustkowiu mostów, generatorów od zajebania. Trochę jednak słabe.
 

Biskup

Stały bywalec
PSN
DiukPL
Powiem szczerze, że dawno nie grałem w tak unikatową grę - i żadnej pozycji od Hideo wcześniej nie przeszedłem, ba, nawet nie grałem w żadnego MGSa. Na początku ilość mechanik, interfejsy po prostu przytłacza i ciężko się odnaleźć, ale cała otoczka, chęć poznania dalej historii i te "momenty" kiedy wychodzisz z gór, przed tobą wielkie pustkowie, w oddali widzisz cel i włącza się muzyka - która w tej grze jest po prostu przepiękna. Dobór utworów to mistrzostwo świata. No i mechanika, która na początku wydawałoby się, będzie psuć rozgrywkę (balans paczek) przynosi ogromną frajdę - jakkolwiek głupio to brzmi.

Ależ tytuł...
 

Funkorama

Aktywny forumowicz
PSN
SimpleMe_PL
XBL
Funkorama
Ale dużo mniej.
Wiem, chore, ale korzystam z tego :)

W weekend gram tylko wieczorem, bo żona, dziecko i inne przeszkadzajki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy odpalam grę po nastu godzinach i na moim pustkowiu mostów, generatorów od zajebania. Trochę jednak słabe.
No trochę za szybko to się pojawia na mapie :( Trudno będzie trzeba drugi raz zagrać w offline aby mieć porównanie czy lepiej czy gorzej! Ale mocno od NMS inspirowane imho:)
 

Kosmos

Mieszkaniec forum
Chyba najbardziej Kojimowa produkcja tego pana i pod względem filmików już po pierwszych 2 godzinach (większość to przerywniki) przebija MGS4. Ale mi to się podoba, chłonę ten świat i ciężko się oderwać. Przydałoby się jakieś L4. :)
 
  • Popieram
Reactions: Funkorama

SkazaME

Aktywny forumowicz
PSN
SkazaCreed
Steam
Auxsios
A mnie się podoba, że ta pusta mapa przestaje być taka pusta. Jak teraz wjechałem na autostradę i nie musiałem zapieprzać na pieszo taki kawał, to poczułem się jak chłop, który pierwszy raz przyjechał do miasta. W wolnej chwili poświecę trochę czasu, żeby pomóc w budowie kolejnych odcinków.
 

SkazaME

Aktywny forumowicz
PSN
SkazaCreed
Steam
Auxsios
Również żałuje. Chciałem zrobić screena hologramu Czujki z Horizon Zero Dawn, która stała na moście. Ktoś widział jeszcze jakieś easter eggi?