Czy mam w to grać?

Gregys

Mieszkaniec forum
Ściągnęło się, pad w ręce i zaczynam. U mnie z TF 2 może być słabo, bo nie lubię mechów, ale dobra gra powinna dać radę. Z takich forumowych pewniaków, to ostatnio Gears 5 mi zupełnie nie podeszło.

[edyta] I jest pierwszy minus, polski dubbing i brak możliwości przestawienia języka. Właśnie ściągam general_english.rar i będę podmieniał.

[edyta1]Nie udało mi się podmienić języka (brakuje plików). To może być dobra gra, ale uszy krwawią od amatorszczyzny, którą tam zaserwowano. Następny proszę.

Last edited:

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Moim zdaniem też polski dubbing dawał raka, na szczęście na ps4 wystarczyło zmienić język systemu. Oby się udało sposobem Simplexa bo szkoda jakby z tego powodu gra odpadła.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Na 100% się uda, bo testowalem to u siebie. Nawet mam zapisane te pliki.
Moim zdaniem gra jest świetna i warto dać jej szansę.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Spoko, to są chyba pliki ktore doszły z patchami. Dobrze że się tak w ogóle da zrobić.
I na szczęście EA już zrezygnowało z wymuszania polskiej wersji w sklepie na PC, za to Acti zaczęło wymuszac na konsolach.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Z tym, że z Acti jeszcze nie jest tak źle, bo wymuszają tylko napisy, a przeważnie je ludzie chcą polskie, tylko o dubbing chodzi. Ale oczywiście i tak głupota.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Angielskie napisy nie mieszczą sie na płycie ;)

Dla mnie to tylko trochę mniejsze zło niż polski dubbing - polski interfejs oznacza że wszystkie nazwy są spolszczone i to utrudniac może komunikację z innymi graczami (zgadywanie co tłumacz miał na mysli).

Przy okazji warto przypomnieć:

• Popieram
Reactions: Varamir

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Trochę dziwne. To, że ktoś chce mieć wersje ang to ja rozumiem. Zna ang i zapewne dostanie lepsze audio. Ale po jasny gwint kruszyć kopię o napisy w Dorszu? Ktoś pisał o Diablo i wymianie przedmiotami. Jeden ma Kostur Natanka drugie lance of faking sucking i jest problem. Ale w Dorszu to ja nie wiem o co się rozchodzi

Gregys

Mieszkaniec forum
Udało się podmienić pliki i wreszcie to brzmi jakoś znośnie. Jeszcze nie wiem czy gra mi się podoba. Nie rozumiem jak działa parkour. 15 razy spadam z tego samego miejsca, po 16-ej próbie udaje się przeskoczyć, a niby robiłem to samo. Strzela się bardzo fajnie i ten element chyba podoba mi się do tej pory najbardziej. Strzały w głowę fajnie pozbawiają hełmu, snajperka też była bardzo satysfakcjonująca. Czuć moc tego pierdolnięcia. Grafika dziwna, jakby wyprana z kolorów, pewnie po to żebym wyraźnie widział żółte ściany do parkouru. Z BT mi się gadać nie chce, na szczęście nie ma obowiązku odpowiadać. Wsiadłem do mecha i zrobiło się nieco... meh.

• Popieram
Reactions: DarkStar

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Trochę dziwne. To, że ktoś chce mieć wersje ang to ja rozumiem. Zna ang i zapewne dostanie lepsze audio. Ale po jasny gwint kruszyć kopię o napisy w Dorszu? Ktoś pisał o Diablo i wymianie przedmiotami. Jeden ma Kostur Natanka drugie lance of faking sucking i jest problem. Ale w Dorszu to ja nie wiem o co się rozchodzi
O to ze jak postać w cutscence mówi po angielsku to ja chcę widzieć napisy po angielsku.

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
No ale po co? Bo widzisz, tak to bywa czasem z wersją pl, że potrzeba napisów pl bo miejscami audio jest jakby "spod wody" i nie słychać co mówią. Ale znając ang po co ci napisy ang? Tak z ciekawości.

Ok jedyny sens widzę gdy sie ktoś ang uczy. Proszę o oświecenie mej persony

Srebrny_Lis

Aktywny forumowicz
PSN
orson1234
Steam
Nie. Ale wtedy polskimi napisami się posiłkuję. Czyli nauka ang, o to sie rozchodzi?
Zresztą ja zawsze gram po polsku jak jest opcja. Mam tak, że mieszkajac w PL czuje, że to jest naturalniejsze. Wiem, rzadki pogląd.

Simplex

Moderator globalny
PSN
console peasant
XBL
console peasant
Steam
simplexpl
Chodzi o to że jak gram z angielskim dubbingiem to nie zawsze usłyszę wszystko w 100%, zwłaszcza jak dzieje się kilka rzeczy naraz. Więc chcę mieć możliwość spojrzenia wtedy na angielskie napisy. Tak samo chcę mieć interfejs i wszystkie nazwy, kodeksy i inne encyklopedie po angielsku - co mi po angielskich głosach skoro cała reszta nie jest po angielsku?
Nie ma jakiegokolwiek usprawiedliwienia dla celowego usuwania angielskiej wersji interfejsu i tekstów z gry, bo one zajmują poniżej 10mb.