Cyberpunk 2077

PSN
VukoDrakkainen
Imo Johnny ma najlepsze sceny (co nie znaczy, że dobre). Niezłe są też te z prostytutką, ale te są niestety mocno pocięte (ktoś zrobił bodaj cztery filmiki, które później zostały pocięte i puszczane we fragmentach. Innymi słowy żeby obejrzeć całość trzeba korzystać z jej usług wielokrotnie).

• Popieram
Reactions: olas and slomsyn

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Chcialbym podziekowac @Gregys za podpowiedzi. Teraz moja postac jest niemal OP. Mam Suicide, Contagion i tego haka, ktory uszkadza zwoje (nie pamietam jak sie nazywa), do tego Pinga rozwinalem do poziomu pozwalajacego mi oznaczac przeciwnikow przez sciany. Jak przyjezdzam na akcje typu rozboj czy eliminacja jakiegos przeciwnika to jest to obecnie bulka z maslem - kto przezyje zaraze, ten dostaje uszkodzeniem zwojow, a jesli to wyeliminowania jest tylko jeden pacjent, to leci samoboj i w zaleznosci od tego czy mam nastroj do mordowania, to albo wchodze do srodka zeby pobawic sie w Kube Rozpruwacza (strzelanie nadal sprawia mi duzo frajdy w tej grze, a WidowMaker powoli staje sie moja ulubiona bronia) albo na pozostalych leci zaraza, a ja spokojnie czekam az bedzie mozna wejsc do srodka i posprzatac. Do tego rozwiniecie zdolnosci dajacych boosta do tego, co wydobywamy z tych wszystkich terminali i czasami nawet po 5tys €$ potrafi wleciec z side questa. Jak pomysle ze na poczatku cieszylem sie jak udalo mi sie zarobic za misje ponad 500€$, to az lezka sie kreci w oku.
Chyba czas ruszyc fabule troche do przodu, bo przez weekend robilem w zasadzie tylko misje poboczne i kropki na mapie.
Jedna rzecz mnie troche zirytowala - misja dla Perezow, w klubie: Wykonczylem wszystkich po cichu za pomoca zarazy, zhakowalem kamery i podejrzalem sam klub, w ktorym na kamerach nie bylo nikogo, wiec zdziwilem sie mocno jak po zejsciu do piwnicy okazalo sie, ze klub jest pelen oprychow - musieli sie tam jakos teleportowac, bo doslownie kilka minut wczesniej na kamerach klub byl pusty

• Popieram
Reactions: Estevez

Estevez

Mieszkaniec forum
XBL
llukhash
Ja mam chyba 70% ukonczone i mam kolezanke juz tak dopakowana, ze w kazda akcje wkraczam z usmiechem na twarzy. Jakos zostalem przy Short Circuit z quickhakow i wiekszosc przeciwnikow tym rozwalam; jak zostanie tam jakis bardziej napakowany kolezka to mu zapodaje Weapon Glitch po czym szybko podbiegam i napierdalam mu taka wypasiona maczeta albo katana bo walka wrecz ma swoj urok w tej grze.
Max podoba mi sie granat, ktory ma 21 laserow i on przeciwnikow chyba nawet nie usmierca tylko paralizuje .
Zdobylem tez gdzies czesc ubrania (nie pamietam epic czy legendary), ktore ma 4 sloty na mody i na jakims wideo ktos mowil, jakie to wazne by ubrania dopakowywac wiec wsadzilem chyba ze 3 mody Armadillo i "pancerz" w tej kurteczce podskoczyl do jakichs 260 punktow...
Staram sie nie ruszac glownej fabuly, bo teraz sie super fajnie gra i licze na dalsze patche itd. ale Takemura do mnie wydzwania, ze sie musze pilnie z nim spotkac ale to chyba mozna opoznic w nieskonczonosc a fajnie by bylo, gdyby dalo sie np. "przegapic" jakis zakres czasowy dla konkretnej misji...

PSN
VukoDrakkainen
Nie wyobrażam sobie, by akurat misje dla Takemury, były do pominięcia, bo są zbyt ważne dla głównej osi gry. Ale pamiętam, że @Varamir kiedyś pisał, że mu jakaś misja przepadła, bo za długo czekał (pojechał bodaj na Badlandy i misja w NC mu przepadła).

• Popieram
Reactions: Szozi

Estevez

Mieszkaniec forum
XBL
llukhash
No to jest glowny watek wiec pominac sie jej na pewno nie da ale pewnie odsuwac w nieskonczonosc mozna - fajnie jak by tu byla jakas mechanika, ze jak sie nie stawi na miejsce w okreslonym czasie to jakies karne misje trzeba wtedy walic...

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Mam poki co 3 misje zglitchowane - ciekawe czy nastepny pacz cos poprawi

Ale wyglada ze zbiera sie na koniec gry powoli

Popsute misje:

Freedom of the press
Shark in the water
Killing in the name

Pozdr

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Wczoraj jezdzilem po miescie i po drodze czyscilem mape bez wychodzenia z samochodu (no dobra, jak widzialem na mini mapce ze sa jakies terminale to wysiadalem). Pojawialo sie cos na mapie - szybki skan, Contagion i wpadala kaska od policji. Dzis jade sie obkupic we wszczepy, bo udalo sie zebrac prawie 100tys €$. Mam Contagion w wersji Epic i na przeciwnikow oznaczonych jako Moderate to jest na jeden strzal. Mam jakies perki obnizajace cool-down, jestem aniolem smierci, na mapie ladnie widac trase, ktora jechalem :D Ale na koniec oczywiscie musialem sie wpakowac na misje oznaczona jako difficuty: very hard no i tam okazalo sie ze jednak warto od czasu do czasu sprawdzac stan amunicji :D

• Popieram
Reactions: Estevez and Varamir

Varamir

Prezes
Po paru dniach intensywnego strzelania w Cold War i WoWs postanowilem odpoczac przy CP2077, pozwiedzac miasto i moze na Badlandy wyskoczyc na krotki wypoczyn. Zapomnialem ze wczesniej bylem podczas misji i wladowalem sie w walke z bossem. Zasadniczo do teraz przeciwnicy nie byli problemem. Ten jednak wyplaszczyl mnie zawstydzajaco szybko i tyle wyszlo z planow pogrania w cos spokojniejszego :)

• Popieram
Reactions: Estevez and Sialala

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
A jak ci się zepsuła Killing in the name? Bo ja bardzo długo czekałem na to, żeby ruszyła dalej.
Killing in the name of: mamy sie podpiac do tych malych routerow tyle ze nie pokazuje sie opcja wtyczki - zgooglowalem i pisali ze zaladowac poprzedni save i sie naprawi i niestety na ps5 nic sie nie dzieje
Freedom of the press - nagroda zgarnieta ale ciagle pokazuje jako nieodbrane pomimo ze nie ma opcji odebrac ponownie (z tych automatow)
Shark in the water: cala misja zrobiona i niby mozna wybrac znacznik z zadan ale nic sie nie pojawia i nic nie aktualizuje

Gregys

Prezes
Ja nie zrobiłem wszystkich. Co się nie odpaliło do zakończenia gry, to olałem. Dwa zadania odrzuciłem, jedno za szybko, a drugie (wyścigi) celowo. Na szczęście już dawno uwolniłem się od osiągnięć.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Nie wiem czy spoiler ale ten srodkowy obrazek (sa trzy) w menu mam na 60% i jestem na point of no return)- jak to sie robi zeby bylo wyzej - on odpowiada za Johnny'ego

Pozdr

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Ja nie zrobiłem wszystkich. Co się nie odpaliło do zakończenia gry, to olałem. Dwa zadania odrzuciłem, jedno za szybko, a drugie (wyścigi) celowo. Na szczęście już dawno uwolniłem się od osiągnięć.
@Vuko Drakkainen Ja robie bo mi sie podobaly - jakby wpadl puchar to i spoko ale jak nie bedzie to nie bedzie. Czasami gram pod pucharek (np pistoletem lub hackiem) ale w sumie robi gre ciekawsza bo czasami smieszne rzeczy wychodza

Pozdr

Gregys

Prezes
Tylko po skończeniu gry już mi się nie chciało kończyć tych pobocznych, których nie było na mapie. Te z mapy zrobiłem wszystkie (niebieskie i żółte, oprócz dwóch odrzuconych), a jak mam przewijać czas, żeby ktoś zadzwonił i uruchomił kolejną misję, to dla mnie mija się z celem. Teraz czekam z rok, może dwa i przejdę jeszcze raz z dodatkami. Wtedy pójdę dentystą, który walczy nicią dentystyczną (monostruna).

• Popieram

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Tylko po skończeniu gry już mi się nie chciało kończyć tych pobocznych, których nie było na mapie. Te z mapy zrobiłem wszystkie (niebieskie i żółte, oprócz dwóch odrzuconych), a jak mam przewijać czas, żeby ktoś zadzwonił i uruchomił kolejną misję, to dla mnie mija się z celem. Teraz czekam z rok, może dwa i przejdę jeszcze raz z dodatkami. Wtedy pójdę dentystą, który walczy nicią dentystyczną (monostruna).
I prochincy na miescie ZERO!!

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Pierwsze zakonczenie zrobione

Na sam koniec - zanim sie jeszcze napisy wlaczyly (te 3 sekundy) gra sie jebnela i to chyba podsumowuje gre calkiem niezle

Jak sie zaladowala ponownie, to sie wtedy zaladowala jeszcze raz i osiagniecia wskoczyly

Jutro bede cisnac reszte zakonczen

Pozdr

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
31 stycznia pójdzie info, że patch styczniowy wyjdzie w lutym, a lutowy w marcu. 31 marca bedzie info, ze patch marcowy wyjdzie w kwietniu.
Źródło: Ławeczka w Wilkowyjach ;)

Na koniec prezes CD Projekt RED poinformował, że plotki o odejściu wielu deweloperów po premierze Cyberpunka 2077 są przesadzone i studio nie odnotowało zwiększonej liczby odejść pracowników. Przyznał, że to naturalne w branży, że po zakończeniu produkcji gry, część twórców szuka nowych wyzwań i rozważa zmianę pracodawcy.
Zaraz zaraz - jakim "zakończeniu produkcji gry"?

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
31 stycznia pójdzie info, że patch styczniowy wyjdzie w lutym, a lutowy w marcu. 31 marca bedzie info, ze patch marcowy wyjdzie w kwietniu.
Źródło: Ławeczka w Wilkowyjach ;)

Na koniec prezes CD Projekt RED poinformował, że plotki o odejściu wielu deweloperów po premierze Cyberpunka 2077 są przesadzone i studio nie odnotowało zwiększonej liczby odejść pracowników. Przyznał, że to naturalne w branży, że po zakończeniu produkcji gry, część twórców szuka nowych wyzwań i rozważa zmianę pracodawcy.
Zaraz zaraz - jakim "zakończeniu produkcji gry"?
Jakos mi sie to skojarzylo:

Wrzucili w CV ze pracowali nad CP i fru do nastepnej pracy - rinse and repeat.

"U mnie dziala" i "ja swoj projekt zakonczylem" ;)

Pozdr

• Popieram
Reactions: mac5

mac5

Aktywny forumowicz
Uwielbiam ten fragment -moze dlatego ze piłem z tej maszynki jak i pare razy matce udało mnie sie przewieźć z mlekiem bo ma najszybszy transport :)
A jak sie chodziło za małego po dzielni z szarym papierem toaletowym przewiazanym sznurkiem to byłem gość
Dzieciństwo to spędzanie w kolejkach do sklepów -babcia czy mama zostawiała i wracała za 3-5 h i jak sie coś upolowali to wata cukrowa wpadała :)

• Popieram

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Dyskusja o "Obietnicy jakości" w stosownym wątku:

• Popieram