Cyberpunk 2077 - czy CDPR dowiózł, czy nie dowiózł?

Jun 27, 2019
3,562
2,237
47
Koszalin
Mnie się podobał. Widziałem jego wady, trudno ich było nie widzieć, ale minusy nie przesłaniały mi plusów.

PS
Dobrze, że nie nagrywam żadnego podcastu. Już słyszę te komentarze o tym, że pewnie ktoś mi zapłacił, bo przecież niemożliwym jest żebym dobrze bawił się w grze, na którą "wszyscy" narzekają.

gseed

I Am Robot
Sep 13, 2019
5,919
4,885
Mi też się bardzo podobał CP. Nawet pomimo bugów i wszystkich problemów tej gry. Kwestia podejścia - jeśli zignoruje się wygórowane oczekiwania i przymknie oko na bugi tu i tam to na sensownej platformie (next gen czy PC) można się dobrze bawić. Jednak zdaje sobie sprawę, że wymaga to silnej woli, bo ja na początku też miałem ochotę to wyłączyć w cholerę i poczekać na next gen patcha. Jednak w końcu zażarło i nie żałuję, że zagrałem od razu po premierze.

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,828
15,966
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Mi też się bardzo podobał CP. Nawet pomimo bugów i wszystkich problemów tej gry. Kwestia podejścia - jeśli zignoruje się wygórowane oczekiwania i przymknie oko na bugi tu i tam to na sensownej platformie (next gen czy PC) można się dobrze bawić. Jednak zdaje sobie sprawę, że wymaga to silnej woli, bo ja na początku też miałem ochotę to wyłączyć w cholerę i poczekać na next gen patcha. Jednak w końcu zażarło i nie żałuję, że zagrałem od razu po premierze.

Ja nie żałuję że przerwałem granie, mimo że gralem na mocnym PC, liczba i kaliber bugów były dla mnie dyskwalifikujące i wybijały mnie z immersji nie pamiętam kiedy ostatni raz miałem takie uczucie grając w grę AAA (nie gram w gry Bethesdy). Pograłem w inne gry, a jak wyjdzie wersja "definitive" to zagram. Ale to już kwestia mojego FOMO i mojego OCD.

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Jun 27, 2019
4,677
5,007
43
Zielona Wyspa
Mi sie CP2077 bardzo podobal, zreszta pisalem o tym w okolicach premiery - jedynie fabularnie mocno rozczarowal, bo po roku w zasadzie malo co pamietam z tej gry i fabuly. Pamietam bardziej postaci niz historie - pewnie dlatego ze postaci byly fajnie napisane, podczas gdy historia ssala palke po calosci.

op1ekun

Stały bywalec
Jan 15, 2020
352
450
London
Mnie się podobał. Widziałem jego wady, trudno ich było nie widzieć, ale minusy nie przesłaniały mi plusów.

PS
Dobrze, że nie nagrywam żadnego podcastu. Już słyszę te komentarze o tym, że pewnie ktoś mi zapłacił, bo przecież niemożliwym jest żebym dobrze bawił się w grze, na którą "wszyscy" narzekają.
Nie jestem zaskoczony. Wygląda na to, że dużo zależało od szczęścia. Mój pecet spokojnie udźwignął 1080p/60 w medium, a ja doświadczyłem TYLKO jednego łamiącego grę ;) babola. Wielu z prezentowanych przez recenzentów problemów nigdy nie widziałem i skończyłem grę robiąc 100% osiągnieć po jakiś 160h. Bez bicia przyznaję się, że za młodu byłem wielkim fanem papierowego cyberpunka i byłem zrobiony już po tym gameplayu z E3. Ta akcja z Trauma Team wyglądała jak wyjęta żywcem z papierowej sesji. @Simplex przekonał mnie, że jeszcze jest szansa dla gry bo gdyby CDPR chciał porzucić cyberpunka to wydałby coś na szybko, tak na odczepnego. Trzeba czekać na ten 2022 i wtedy ocenimy czy dowieźli i czy jeszcze świeże ;)

• Popieram
Reactions: Simplex

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,332
9,922
Mi sie CP2077 bardzo podobal, zreszta pisalem o tym w okolicach premiery - jedynie fabularnie mocno rozczarowal, bo po roku w zasadzie malo co pamietam z tej gry i fabuly. Pamietam bardziej postaci niz historie - pewnie dlatego ze postaci byly fajnie napisane, podczas gdy historia ssala palke po calosci.
No że Dżonłik kiełbie we łbie.

pozdr

Grzyboslav

Stały bywalec
Jun 28, 2019
378
228
A to ten next gen patch ma być w ogóle na PC?
Raczej to next gen dostanie patch do wersji PC :)

A tymczasem:
natomiast studio The Molasses Flood pracuje nad grą w ramach jednej z naszych franczyz.
Dużo tych franczyz to nie mają więc pewnie o jakies DLC do CP2077 chodzi.