Cyberpunk 2077 - czy CDPR dowiózł, czy nie dowiózł?

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl
Biedny wykop. Wszystko się zaczęło na wykopie, ktoś wrzucił na Reddit i wszyscy się odnoszą do reddita jako źródło ;)
No ale te filmiki parodiujące są po angielsku, to też ludzie z wypoku robili?
Które filmiki?

No tam chyba wszystko to są takie bieda filmiki (bardziej screen z efektami) z tą flutedropową wersją piosenki z CP.
Przykładowo:
pozdr
Tworzy je Polak który ma na reddicie nicka BesterSpieler0? ;)

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820
Ponad 200 nagród... za soundtrack i artdesign?

241662192_1289247344839417_6277752422804935324_n.jpg

pozdr

Simplex

Apostoł VR
Jun 27, 2019
22,691
15,867
Krakow
mkwadratpodcast.pl

Cyberpunk2077 był jedną z najbardziej wyczekiwanych gier 2020 r.
Gracze wyłapali jednak szereg niedociągnięć, co wpłynęło na recenzje produktu CD Projektu
Czyli jednak winni nie byli testerzy, tylko jak zwykle gracze. Bo wyłapali szereg niedociągnięć :D

Quiet

Mieszkaniec forum
Aug 22, 2019
968
757

Gracze wyłapali jednak szereg niedociągnięć, co wpłynęło na recenzje produktu CD Projektu
Czyli jednak winni nie byli testerzy, tylko jak zwykle gracze. Bo wyłapali szereg niedociągnięć :D
Mnie zaciekawiło to:
A pan znajduje w ogóle czas, żeby grać? Przeszedł pan już Cyberpunka?
Kiciński: Niestety nie gram za dużo, ale oczywiście w Cyberpunka grałem sporo, choć jeszcze nie przeszedłem całej gry.
Czeka aż poprawią? Naiwniak. :p

• Popieram
Reactions: madjedfox and MikeL

Quiet

Mieszkaniec forum
Aug 22, 2019
968
757
Nie chce mi się bronić CDPR, ale ludzie, którzy robią Gwinta nie muszą mieć umiejętności, żeby naprawiać Cybera. Zakładam że w ekipie od Gwinta to sporo grafików 2D i ludzi od balansu a od strony technicznej od maintenance'u i netcode'u. Raczej nie są to osoby, które będą grzebać w bebechach silnika albo przepisywać AI.

mac5

Stały bywalec
Oct 31, 2019
340
78

Mnie zaciekawiło to:
A pan znajduje w ogóle czas, żeby grać? Przeszedł pan już Cyberpunka?
Kiciński: Niestety nie gram za dużo, ale oczywiście w Cyberpunka grałem sporo, choć jeszcze nie przeszedłem całej gry.
Czeka aż poprawią? Naiwniak. :p

Moim zdaniem on nawet gry nie ma a co dopiero ze grał sporo
W ogóle mu nie wierze

• Popieram
Reactions: op1ekun

Muzi

Prezes
Jun 28, 2019
3,386
1,810
Nie chce mi się bronić CDPR, ale ludzie, którzy robią Gwinta nie muszą mieć umiejętności, żeby naprawiać Cybera. Zakładam że w ekipie od Gwinta to sporo grafików 2D i ludzi od balansu a od strony technicznej od maintenance'u i netcode'u. Raczej nie są to osoby, które będą grzebać w bebechach silnika albo przepisywać AI.

ok, być może, ale dotyczy to również prac na wersją next-gen czy dodatkami..ale faktycznie możesz mieć rację, bo w wywiadzie jest powiedziane, że te 100 osób oddelegowanych jest na stałe do Gwinta..z drugiej strony, nie chce mi się wierzyć, że nikt z tych 100 osób nie przydałby się do prac na CP

Screwball

I Am Robot
Jun 28, 2019
7,262
9,820

ok, być może, ale dotyczy to również prac na wersją next-gen czy dodatkami..ale faktycznie możesz mieć rację, bo w wywiadzie jest powiedziane, że te 100 osób oddelegowanych jest na stałe do Gwinta..z drugiej strony, nie chce mi się wierzyć, że nikt z tych 100 osób nie przydałby się do prac na CP

Nie wiem czemu wciąż panuje przekonanie, że pracownicy to ziemniaki i jak będę miał ochotę to zrobię z nich sałatkę, a jak nie to frytki. Po pierwsze, tak jak wspomniał @Quiet w gamedevie masz mnóstwo specjalizacji i do czego w Cyberpunku miałby się przydać facet od artworków? Nie wysyłasz hydraulika do naprawy fortepianu. Druga sprawa to zakres zadań w umowie. Oczywiście te można zawsze trochę nagiąć, ale jakbym tam poszedł robić Gwinta i by mi nagle kazali sprzątać gówno w Cyberpunku, no to halo, halo, nie na to się umawialiśmy, pracodawca nie ma prawa cię tak przerzucać.

pozdr

olas

Badass
Jun 28, 2019
1,550
951

Nie wiem czemu wciąż panuje przekonanie, że pracownicy to ziemniaki i jak będę miał ochotę to zrobię z nich sałatkę, a jak nie to frytki. Po pierwsze, tak jak wspomniał @Quiet w gamedevie masz mnóstwo specjalizacji i do czego w Cyberpunku miałby się przydać facet od artworków? Nie wysyłasz hydraulika do naprawy fortepianu. Druga sprawa to zakres zadań w umowie. Oczywiście te można zawsze trochę nagiąć, ale jakbym tam poszedł robić Gwinta i by mi nagle kazali sprzątać gówno w Cyberpunku, no to halo, halo, nie na to się umawialiśmy, pracodawca nie ma prawa cię tak przerzucać.

pozdr
Co nie zmienia faktu ze nie znaczy ze pracodawca probowac nie bedzie

Ale masz absolutnie racje

Pozdr

• Popieram
Reactions: Screwball

Danio

Prezes
Jun 27, 2019
4,587
3,356
Wspaniały był to rok, nie zapomnę go nigdy - klęska CDPR trwała przez cały jego okres :ROFLMAO:
Pan zamiast się śmiać z niepowodzeń sąsiada też by czasem spojrzał na swoje podwórko! :p
l7c91dZ.png