Cyberpunk 2077 - czy CDPR dowiózł, czy nie dowiózł?

Blue

Prezes
Ludzie łykaja wszystko i nie potrafią wyczytać prawdy z markeringowych komunikatów, to potem takie cos jest.

Iwiński po pokazie ściemy w 900p z wolnym obracaniem kamery i jazda samochodem 15km/h mowil ze sobie mozna porównać z PC, taka sama manipulacja jak inne(no dobra troche mniejsza niz Kicińskiego jak idzie o same słowa ;) ) i teraz lecą z kolejnymi.

No i ofc @Muzi ma racje fajnie sie przypieli do tego że PC jest ok, mimo ze tamte oceny byly z dużym kredytem zaufania na połatanie niedorobionej gry.

Simplex

Apostoł VR, Moderator Globalny
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Bo ludzie teraz już oceniają CDPR wedle takich standardów jak EA, Ubi, Acti.
Dlatego się cieszą że będą naprawiać, choć nie musieli ;)

hesus

Badass
Najpierw Disclaimer - ani troche mi nie szkoda CDP i Iwinskiego, swoje wiadro pomyj już wylałem, a poniższy wpis nie jest zamierzony jako obrona CDP czy Iwinskiego.

To powiedziawszy, prosba o rozkminke :) W jaki sposób wszyscy tutaj oburzeni podeszliby PRowo do tego problemu? Nie, co by zrobili pół roku temu etc, tylko jakby nad obecną sytuacją zapanowali.

• Popieram
Reactions: Naars

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
W taki ze nie wydali by nieskończonej gry żeby nie musieć teraz zastanawiać się jak podejść PRowo do tego problemu ;)

Moim zdaniem CDPR lepiej podszedł PRowo do downgradegate Wiedźmina 3 bo opowiedzieli w miarę wiarygodną historię.

Wersja polska która pojawiła się później niż angielska:

hesus

Badass
Nie, co by zrobili pół roku temu etc, tylko jakby nad obecną sytuacją zapanowali.
Już pisałem. Nic nie mówić tylko do pracy. To najlepsze co można PRowo zrobić.
No wlasnie nie wiem, tez byl taki moj pierwszy odruch, czyny nie słowa. Ale jak BioWare przepadło po kwasie z Anthem na dłuższy czas, to przecież hejt i oburzenie spolecznosci o totalny brak komunikacji bylo jeszcze wieksze.

Blue

Prezes
W jaki sposób wszyscy tutaj oburzeni podeszliby PRowo do tego problemu? Nie, co by zrobili pół roku temu etc, tylko jakby nad obecną sytuacją zapanowali.
Nie wiem dokładnie jak ale nie zaczynałbym od tego jak od zawsze ważna jest dla nas szczera komunikacja skoro waliliśmy kłamstwa i manipulacje od lat i nadal je walimy w każdym kolejnym komunikacie. No ale ludzie sa jacy są i to łykają w tej postaci, a to jest imho tragedia.

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Powinni przeprosic, powiedzieć wprost że gra nie miała prawa wyjść w takim stanie na żadną platformę (nawet PC z której są tacy dumni choć nie ma z czego), ale nie mogą, bo to zaszkodzi pozwowi (przyznanie się do winy).
Teraz to już nie ma dobrego rozwiązania, trzeba było nie doprowadzić do takie sytuacji. Tam się błędy i złe decyzję nawarstwiały latami i w końcu wybuchły.

A Iwiński opowiada jakaś bajeczke o za wolnym streamingu na konsolach.
Specyfikacja konsol nie zmieniła się od premiery. Od początku wiadomo było jak ten streaming działa.

TurboGad

Badass
XBL
Jaskier85
W końcu Wam się oczy otworzyły i widzicie, że "sekta CDPR" istnieje na prawdę, a nie tylko w mojej głowie. Klęska tego bożka plebejskiego niezwykle mnie cieszy od ponad miesiąca, mam nadzieję, że ich papugi w sądach rozdziobią jak kruki i wrony. Cieszę się, że miałem rację, ale nadal pluję sobie w brodę, że nie zainwestowałem przynajmniej paru tysięcy w spadek ich akcji - bawiłem się taką myślą, ale ostatecznie zabrakło mi śmiałości. Ale bym zarobił...

PS a prawidła korpo-komunikacji mówią, że w obliczu tak widocznej i eskalującej chujni, to poza posypaniem głowy popiołem innych opcji nie ma. Dalsze ściemnianie będzie pogorszać sprawę...w oczach normalnych ludzi. Fanatycy to by CDPR na kolanach dziękowali jakby Kiciński im matkę zgwałcił.

PPS moim marzeniem to wyśmiać na żywo głąbów co się na różnych Kwejkach i Wykopach brandzlowali do tego, że CDPR to "największa" firma giereczkowa na świecie, wtedy kiedy ta patologiczna wycena ich akcji przebiła wycenę akcji Ubisoftu. To było niezwykle durne stwierdzenie wtedy, bo portfolio produktów, liczba studiów, pracowników etc. Ubi i CDPR była jaka była, ale teraz jeszcze dochodzi 250 PLN vs 103...USD za akcję.

Aha, naturalnie liczę na to, że wymiar porażki tego "złotego" cielca będzie się powiększał.

Last edited:

Sir Łapencjo

Mieszkaniec forum
PSN
http://psnprofiles.com/sir_Lapencjo
Ja tak tylko ze skromnym wnioskiem formalnym. Proszę nie bić.
Czy moderacja może przenieść powyższe do:

• Popieram
Reactions: Simplex

Simplex

PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
Phil akurat wycofał premierę by nie wpaść tak okrutnie jak Redzi. Ktoś widocznie tam wytrzeźwiał i jednak miał jaja by się wycofać z niechybnej porażki.
W CDP takiego trzeźwego zabrakło.
Nie żebym bronił CDPR, ale oni są dużo bardziej uzależnieni od akcjonariuszy (na własne życzenie) niż MS. W skali całego Microsoftu informacja o opóźnieniu Halo była praktycznie bez znaczenia dla kondycji firmy. A w przypadku CDPR to wiadomo. Choć oczywiście i tak uważam, że powinni byli opóźnić grę na kwiecień 2021.

• Popieram
Reactions: hesus

Quiet

Mieszkaniec forum
Ja mam taką teorię, że ta nie realna data premiery kwiecień 2020, to był taki pierwszy klocek domina, który przewrócony nałożył na nich presję, że gra ma być już zaraz i jest już prawie gotowa, a jak wszyscy wiemy gra wciąż nie jest gotowa. Później ten wrzesień, listopad, grudzień to już była panika i prosto droga do katastrofy.

olas

Mieszkaniec forum
PSN
olasoneten
Phil akurat wycofał premierę by nie wpaść tak okrutnie jak Redzi. Ktoś widocznie tam wytrzeźwiał i jednak miał jaja by się wycofać z niechybnej porażki.
W CDP takiego trzeźwego zabrakło.
Nie żebym bronił CDPR, ale oni są dużo bardziej uzależnieni od akcjonariuszy (na własne życzenie) niż MS. W skali całego Microsoftu informacja o opóźnieniu Halo była praktycznie bez znaczenia dla kondycji firmy. A w przypadku CDPR to wiadomo. Choć oczywiście i tak uważam, że powinni byli opóźnić grę na kwiecień 2021.
No wiesz ile CDPR ma revenue streams a ile MS. Nie ma sensu nawet porownywac

Obejrzalem to wideo od CDPR i jedna rzecz ktora uwielbiam w jezyku angielskim to jak uzycie niektorych wyrazow moze byc elastyczne: moje ulubione frazy to

"It is my understanding"
"Imminent"
"Aim"

Cdpr uzylo aim wiec jak nie wyjdzie przeciez celowali a ze nie wyszlo , co zrobisz

Pozdr

• Popieram
Reactions: SzczwanyGapa