Co warto kupić?

LukeSpidey

Stały bywalec
PSN
LukeSpidey
XBL
LukeSpidey
Kiedyś kupiłem remaster Resident Evil na PS4, które planuję ograć w tym roku. Teraz widzę, że w niezłej promocji jest Resident Evil 0. Warto brać? Do tego chcę dorzucić Remake RE2 i RE4, które teraz też idzie za grosze. Mam już wprawdzie RE4 na PS3, ale nie wiem, czy wersja na PS4 nie jest lepsza. Jak to wygląda w praktyce?

Najwyższa pora zabrać się za poznawanie uniwersum RE, bo te znam tylko z filmów z Millą.

Arcybibosz

Prezes
Kiedyś kupiłem remaster Resident Evil na PS4, które planuję ograć w tym roku. Teraz widzę, że w niezłej promocji jest Resident Evil 0. Warto brać? Do tego chcę dorzucić Remake RE2 i RE4, które teraz też idzie za grosze. Mam już wprawdzie RE4 na PS3, ale nie wiem, czy wersja na PS4 nie jest lepsza. Jak to wygląda w praktyce?

Najwyższa pora zabrać się za poznawanie uniwersum RE, bo te znam tylko z filmów z Millą.
Odpal w ogóle tą jedynkę i zobacz czy odsterowania i kamery się nie odbijesz, bo jak nie grałeś w residenty w czasach playstation, to teraz może być ciężko się przyzwyczaić. Tak czy inaczej nie kupuj na zapas, te residenty są cały czas w promocji.

Arcybibosz

Prezes
Ktoś jest w stanie mi wyjaśnić czym różni się Puyo Puyo Champions od Puyo Puyo Tetris?

Ostatnio graliśmy z kumplemna Switchu w Puyo Puyo 2z SNESAa ibardzo fajne, wciągnąłbym jakąś część na PS.

Screwball

Badass
PSN
skrubolski
SW
SW-1184-2264-3823
Chamy z Nintendo wysłały mi maila, że moje ciężko ciułane gold pointy ulegną dematerializacji pod koniec stycznia, więc trzeba je na coś wydać. Rozważam Capcom Beatem'up, teraz jest w promie za 42 ziko. Kiedyś to był mój ulubiony gatunek, pół życia straciłem na automatach, ale boje się, że tutaj odpalę i to by było na tyle. Brać czy nie brać? Da się grać na tych minipadzikach we 2?

pozdr

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
No tam od zawsze byla galka + 3 przyciski z tego co pamietam, wiec pewnie warto brac. Ja sie tez nad tym zastanawialem, ale ze mam Switcha Lite, to chyba poczekam az na PS4 bedzie w jakims promo - bo jednak w takie gierki najlepiej sie gra w coopie.

A najlepiej wez Hexagroove Tactical DJ i daj znac czy warto ;)

Arcybibosz

Prezes
Chamy z Nintendo wysłały mi maila, że moje ciężko ciułane gold pointy ulegną dematerializacji pod koniec stycznia, więc trzeba je na coś wydać. Rozważam Capcom Beatem'up, teraz jest w promie za 42 ziko. Kiedyś to był mój ulubiony gatunek, pół życia straciłem na automatach, ale boje się, że tutaj odpalę i to by było na tyle. Brać czy nie brać? Da się grać na tych minipadzikach we 2?

pozdr
W smasha moi kumple z łapami jak łopaty od koparki dają radę grać na tych połówkach to myślę że do ogarnięcia.

Ja miałem kupować, ale taki se ten zestaw gier jest.

• Popieram
Reactions: Screwball

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
1800 ma zdecydowanie lepszy, nowocześniejszy gameplay i masę ułatwień typu QoL.

No i Anno 1800 jest wciąż rozwijane, więc zdecydowanie polecam tę część.

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
Panowie, potrzebujemy gierki do popykania w 3 osoby na ps4. wybór padł na Warhammera Vermintide i Vermintide 2. Tylko zanim kupimy mam pytania:
1. Czy ja dobrze rozumiem tę grę, iż jest to taki L4D (rozgrywka) połączony z Diablo (loot)?
2. Czy 3 osobowa ekipa wystarczy? Nie bedziemy męczyć się z braku 4 kompana?
3. Obie gry mają masę rozszerzeń. Rozumiem ,że to kwestia nowych map i lootu i w podstawkę spokojnie, rekreacyjnie można grać?

Z góry dzięki za odp,

angh

Badass
PSN
angh
macie szanse, ale bedzie bardzo ciezko. Poziomow trodnosci jest wiecej niz 3;) ale to jeszcze sporo zabawy. Jak w l4d, jedna osoba wiecej to jedna osoba wiecej do podnoszenia. W dodatku, ilosc przeciwnikow chyba nie skaluje sie w dol do ilosci graczy w grupie.

Gieeres

Stały bywalec
PSN
Giers
Warto the division 2 za 9.99 eur w cyfrze : gram z reguly tylko w singla
Gra daje masę frajdy ze strzelania. Da radę grać samemu ewentualnie z losowymi osobami. Oczywiście odczucie z gry pewnie będzie trochę słabsze niż grając ze znajomymi, ale moim zdanie wciąż warto. Jeżeli grałeś w pierwszą część i się podobała to druga na pewno nie jest gorsza.

• Popieram
Reactions: olas

olas

Stały bywalec
PSN
olasoneten
Dzieki

The division 2 chyba zaraz wezme, z Maxem poczekam. 1 dynka mi sie podobala do czasu jak mnie zaczeli rozpierdalac na takiej budowie

A jakies opinie na temat Return to Savage Planet? Stoi 17 zamiast 30 eur i wyglada calkiem interesujaco?

Pozdr i dzieki za odpowiedzi

Srebrny_Lis

Prezes
PSN
orson1234
Steam
maszyna do pisana oto czym jest pc
Ja przeszedłem na ps2, ale byłem wtedy zapalonym graczem.
Przeszedlem i świetnie wspominam obie części. W dwójce był tekst "theres no fear, Vlad is here".
Naprulismy się z kumplem i to krzyczeliśmy w nocy na osiedlu xd xd

A czemu to nie wiem :) :) :) moze dlatego że byly to czasy wódki z przemytu, cuda robiła :)

• Popieram
Reactions: olas and MikeL

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
Który Motorstorm na ps3 był waszym zdaniem najlepszy? Chcę kupić jedną część, ominęła mnie ta seria zupełnie, a ma wielu fanów. Po kilkanaście złotych każdą można dostać na allegro.

• Popieram
Reactions: gseed

salata

Stały bywalec
PSN
salata_pl
XBL
salata
Steam
salata
Mi sie pierwszy podobał bardzo za krajobrazy ale na więcej przejeździłem w Pacific Rift. Polecam obie, ale na moją opinię ma duży wpływ nostalgia. Dynamika obydwu części świetna, a DS3 udowadniały swoją niższość jako najgorzej zaprojektowane kontrolery (nie licząc sixaxis). Motorstormy obok NFS MW to dla mnie ścigałki generacji.

• Popieram
Reactions: SimonX and Danio

olas

Stały bywalec
PSN
olasoneten
A way out - jest na przecenie za 8.99 eur. Warto? Da sie samemu jebnac czy totalnie na 2 osoby? Mam malo znajomych na psn i gram o losowych porach wiec nie wiem czy mozna grac z randomami? I czy tak sie w ogole da grac? Sie zastanawiam jakie jest prawdopodobienstwo ze ktos akurat bedzie na tym samym poziomie?

Pozdr