Co polecacie z Google Play?

dogeta

Padawan
PSN
dogeta
Ja polecam coś, od czego się uzależniłem:
Mokry sen dla fanów Dragon Ball:

Tylko dla fanów Snookera. Najlepsza i najładniejsza gra pod multi. Przeciwników wyszukuje w 2 sekundy.

Biskup

Badass
PSN
DiukPL
XBL
DiukPL
Steam
Biskup
Matko, jak to pięknie wygląda wszystko :love: Polecam ostatniego hiciora z plusa. Bez szydery, super gierka na kibelek, nawet jak się gardzi mobilkami. Muzyka jak w Lotusie ;)

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Mi to nie weszlo nawet na Vicie, wiec na pewno odpuszcze.
W sumie dziwne, bo na PS2 wtopilem chyba ze 300 godzin w Harvest Moon - moze to wyczerpalo moje zapotrzebowanie na tego typu gry?

regisek

Badass
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Dzięki za polecajkę!

Cholera wiedziałem! Chciałem kiedyś napisać taką appkę, jakieś 5 lat temu, ale grono wszystko wiedzących cwaniaków w robocie zawyrokowało - a kto będzie z tego korzystać skoro w necie jest to i to i to i można sobie samemu wszystko policzyć.
No i proszę, jednak trzeba było siebie słuchać.

(Appka w mojej wersji nie była do zdjęć tylko do korzystnego parkowania by cień do Ciebie przylazł i auta nie nagrzał)

SinfulScholar

Badass
PSN
BartholomewPL
kiedyś (może 4 lata temu) zakupiłem Kingdom Rush na komóreczkę za jakieś 50 groszy? ultra cebula była w google play. zagrywałem się w to niemiłosiernie.
w weekend ponownie sobie zainstalowałem aby do snu sobie pykać partyjki. jaka to jest kokaina.......

scooby666

Mieszkaniec forum
Ja używam AdGuard z licencją dożywotnią. Nie trzeba roota. Robi lokalny vpn z blokerem treści, filtrowaniem DNS itd. Działa w każdej aplikacji w telefonie.

Nie ma go w Google Play. Jest w Amazon appstore i na stronie producenta.

Do tego YouTube Vanced z xda czy strony deva.

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
Już mam dość oglądania seriali i Youtuba, polećcie jakiąś fajną "normalną" grę na Androida. Mówiąc normalną mam na myśli taką, która mogłaby mnie wciągnąć nawet na dużym sprzęcie, jakieś Clash Royale i inne podobne pierdółki odpadają.

Kokos

Nowy Forumowicz
PSN
kogzov
Steam
gleba10
Przyłączam się do prośby o sugestie gier na Andzia.. Takich pięciominutówek najlepiej. Dzieciaki żyć nie dają, liczą się tylko chwile spędzone w toalecie. Upadłem już bardzo nisko, że szukam rozrywki na mobilce.

Płatne jak najbardziej, ale pozbawione mikropłatności. Czytałem o Kingdom Rushach i niby wszystko fajnie, ale po zapłaceniu za grę ponoć trzeba płacić więcej za wieże/bohaterów/przejście niemożliwego levelu. Tak wyczytałem z opinii. Śmierdzi mi to wyciskaniem z naiwniaków $. Nie mam nic przeciwko dlc czy expansion packów, ale są pewne granice..

Wysłane z mojego Moto X4 przy użyciu Tapatalka

Punkstyler

Badass
Polecam aplikację BusLive.

Działa w kilku miastach, pokazuje na żywo (odświeżane co 20 sekund) pozycje autobusów i tramwajów. Można włączyć tylko ulubione linie, lub wyszukać pojazdy jadące tylko na daną ulicę. Ma też bardzo przyjazny podgląd rozkładów jazdy.

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Danio

Badass
PSN
arahjista
Steam
Danio237
Niestety wstawianie botów by podszywały się pod prawdziwych graczy to ostatnio bardzo częsta taktyka. Ostatnio weszło to do Fortnajta i czasami autentycznie nie wiem czy pokonałem gracza czy bota. Oby się to nie rozpowszechniło na inne tytuły multi, straszne skurczysyństwo.

• Popieram
Reactions: Punkstyler

Furio

Mieszkaniec forum
Steam
furio2000
Od jakiegoś roku gram w Star Conflict Heroes. Taki grindzik codzienny.Statki kosmiczne, taktyki, ulepszenia. To pierwsza gra na mobilki, która wydusiła ze nie parę pln w mikropłatnościach :D
Wessało mnie całkiem porządnie, więc chyba mogę polecić.

philipo

Padawan
Dziś premiera Bridge Strike, gry-hołdu dla legendarnego River Raid. Pierwotnie powstała na Amigę, potem podczas targów PGA można było pograć na automacie arcade, a teraz trafiła na platformy mobilne. Docelowo - prawdopodobnie w tym roku - wyjdzie jeszcze na PC i Switchu. Produkcję przygotowała ekipa Project R3D.

Barts

Stały bywalec
Ahem, ja się trochę spóźniłem na ten wątek, ale po kolei.

Kingdom Rush - trzy początkowe najlepsze, pierwsza za friko jak pierwsza działka u dilera, wciąga jak cholera. Spędziłem przy tym kilkadziesiąt godzin, a może i setuchna lub druga pękła, nie liczyłem. Można kupować klejnociki, bohaterów itp - ale absolutnie nie trzeba. Ja wszystkie trzy przeszedłem na vanilla version. A potem sobie dokupiłem kilka postaci, dla śmiechu i w uznaniu tego ile radochy dały mi te gry (throw a coin to your witcher developer). Kiedyś chyba napiszę recenzję.

Out There - coś jak FTL, tylko mniej walki, a więcej zarządzania zasobami. Fajny klimat, nawet jest jakaś historyjka, dogadywanie się z obcymi rasami i powolne zdobywanie słownictwa - super. Po jakimś czasie trochę nudzi, ale kilkadziesiąt godzin poszło.

Out There Chronicles - visual novel w klimatach science-fiction tyle, że bez cienia japońszczyzny. Trochę jak choose your own adventure w świecie Out There. Wyszły na razie dwa epizody, wyglądam kolejnego jak kania dżdżu.

Poza tym polecam też: Old Man's Journey, Florence, Monument Valley, 80 Days Around The World, Mini Metro, République. Napiszę więcej przy okazji.

snow-man

Junior
PSN
sniegowy2010
Steam
nie pamiętam
Dziś premiera Bridge Strike, gry-hołdu dla legendarnego River Raid. Pierwotnie powstała na Amigę, potem podczas targów PGA można było pograć na automacie arcade, a teraz trafiła na platformy mobilne. Docelowo - prawdopodobnie w tym roku - wyjdzie jeszcze na PC i Switchu. Produkcję przygotowała ekipa Project R3D.
Grałem w to na automacie (na targach PGA) i było to super kilka minut. Dam tej grze szansę, ale podejrzewam, że joystick/kontroler robi tutaj dużą robotę i na komórkach nie będzie już tak super.

Focka

Stały bywalec

Jedyna gra, którą mam na telefonie, można grać online ze znajomymi i co dwa tygodnie jest rotacja darmowych dodatków.

• Popieram
Reactions: Torin

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl

• Popieram
Reactions: Srebrny_Lis

Simplex

Legendarny Wiedźmin
PSN
patrz niżej
XBL
patrz niżej
Steam
simplexpl
A jednak nie czytam wszystkich postów na forum bo ten mi umknął ;)

Dzięki. Korzystasz z niej?
Korzystałem przez jakiś czas, ale dostaje mało takich telefonów więc ostatecznie przestałem. Jak z w większością takich darmowych aplikacji jest też kwestia prywatności czyli tego co robią z naszymi danymi.
Jest jakaś polska aplikacja rzekomo nie zbierająca danych tylko ze u mnie nie działała