Co polecacie z Google Play?

dogeta

Padawan
PSN
dogeta
Ja polecam coś, od czego się uzależniłem:
Mokry sen dla fanów Dragon Ball:

Tylko dla fanów Snookera. Najlepsza i najładniejsza gra pod multi. Przeciwników wyszukuje w 2 sekundy.

Biskup

Mieszkaniec forum
PSN
DiukPL
Matko, jak to pięknie wygląda wszystko :love: Polecam ostatniego hiciora z plusa. Bez szydery, super gierka na kibelek, nawet jak się gardzi mobilkami. Muzyka jak w Lotusie ;)

Sialala

Dzban Sierpnia i Pazdziernika 2019
Mi to nie weszlo nawet na Vicie, wiec na pewno odpuszcze.
W sumie dziwne, bo na PS2 wtopilem chyba ze 300 godzin w Harvest Moon - moze to wyczerpalo moje zapotrzebowanie na tego typu gry?

Punkstyler

Mieszkaniec forum
Polecam Sun Locator Lite dla osób lubiących robić zdjęcia. Apka pokazuje gdzie będzie księżyc/słońce w danym momencie dzięki czemu możemy zaplanować fotki. Jest bardzo prosta w obsłudze i ma sporo ciekawych opcji.

regisek

Mieszkaniec forum
PSN
regis_pl
Steam
regisekpl
Dzięki za polecajkę!

Cholera wiedziałem! Chciałem kiedyś napisać taką appkę, jakieś 5 lat temu, ale grono wszystko wiedzących cwaniaków w robocie zawyrokowało - a kto będzie z tego korzystać skoro w necie jest to i to i to i można sobie samemu wszystko policzyć.
No i proszę, jednak trzeba było siebie słuchać.

(Appka w mojej wersji nie była do zdjęć tylko do korzystnego parkowania by cień do Ciebie przylazł i auta nie nagrzał)

SinfulScholar

Mieszkaniec forum
PSN
BartholomewPL
kiedyś (może 4 lata temu) zakupiłem Kingdom Rush na komóreczkę za jakieś 50 groszy? ultra cebula była w google play. zagrywałem się w to niemiłosiernie.
w weekend ponownie sobie zainstalowałem aby do snu sobie pykać partyjki. jaka to jest kokaina.......

scooby666

Stały bywalec
Ja używam AdGuard z licencją dożywotnią. Nie trzeba roota. Robi lokalny vpn z blokerem treści, filtrowaniem DNS itd. Działa w każdej aplikacji w telefonie.

Nie ma go w Google Play. Jest w Amazon appstore i na stronie producenta.

Do tego YouTube Vanced z xda czy strony deva.

Danio

Badass
PSN
arahjista
Już mam dość oglądania seriali i Youtuba, polećcie jakiąś fajną "normalną" grę na Androida. Mówiąc normalną mam na myśli taką, która mogłaby mnie wciągnąć nawet na dużym sprzęcie, jakieś Clash Royale i inne podobne pierdółki odpadają.

Kokos

Nowy Forumowicz
PSN
kogzov
Steam
gleba10
Przyłączam się do prośby o sugestie gier na Andzia.. Takich pięciominutówek najlepiej. Dzieciaki żyć nie dają, liczą się tylko chwile spędzone w toalecie. Upadłem już bardzo nisko, że szukam rozrywki na mobilce.

Płatne jak najbardziej, ale pozbawione mikropłatności. Czytałem o Kingdom Rushach i niby wszystko fajnie, ale po zapłaceniu za grę ponoć trzeba płacić więcej za wieże/bohaterów/przejście niemożliwego levelu. Tak wyczytałem z opinii. Śmierdzi mi to wyciskaniem z naiwniaków $. Nie mam nic przeciwko dlc czy expansion packów, ale są pewne granice..

Wysłane z mojego Moto X4 przy użyciu Tapatalka

Punkstyler

Mieszkaniec forum
Polecam aplikację BusLive.

Działa w kilku miastach, pokazuje na żywo (odświeżane co 20 sekund) pozycje autobusów i tramwajów. Można włączyć tylko ulubione linie, lub wyszukać pojazdy jadące tylko na daną ulicę. Ma też bardzo przyjazny podgląd rozkładów jazdy.

Danio

Badass
PSN
arahjista
Niestety wstawianie botów by podszywały się pod prawdziwych graczy to ostatnio bardzo częsta taktyka. Ostatnio weszło to do Fortnajta i czasami autentycznie nie wiem czy pokonałem gracza czy bota. Oby się to nie rozpowszechniło na inne tytuły multi, straszne skurczysyństwo.

• Popieram
Reactions: Punkstyler