Co dzisiaj ciekawego nabyłeś/aś?

Acrid

Prezes
Staff member
Aby w tym temacie panował porządek, w drodze dyskusji zostały przyjęte następujące zasady:
  • posty z informacją o kupnie tylko z ceną i fotografią kupionego egzemplarza gry, konsoli itd. (nie jest ważna jakość - byle rzecz o której piszecie była
    widoczna i najważniejsze żeby ta fotka była zrobiona przez Was a nie ściągnięta z internetu)
  • rozmiary fotek w temacie powinny znajdować się w granicach rozsądku (ale możecie linkować do większych)
  • komentarze do zakupu mogą być bez fotografii
Posty nie spełniające wyżej wymienionych zasad będą przesuwane/usuwane przez moderatorów !!!

(c) forum.polygamia.pl/dyskusje/co-dzisiaj-ciekawego-nabylesas/

Last edited:

Alexej

Administrator
Staff member
PSN
AlexejPL
XBL
Alexej PL
Steam
Alexej
Stanmore z Amazona jak były wyprzedaże w związku z pojawieniem się dwójki. Robi jako głośnik do sypialni, 189 euro.

(Trochę test wrzucania fotek z tapatalka)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dziki Kaczor

Badass
PSN
kaczamanov
Steam
Dziki Kaczor
Stanmore z Amazona jak były wyprzedaże w związku z pojawieniem się dwójki. Robi jako głośnik do sypialni, 189 euro.

(Trochę test wrzucania fotek z tapatalka)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Spoko ten głośnik. Porównywałem z ziomalem na wyjeździe. Ja mam JBL Charge 2+ i wyszło, że mój ma spoko bas i większe "jebnięcie", a ten Marshall bardziej "melodyjny".

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Jakos ostatnio nie po drodze mi z grami konsolowymi, nie oznacza to jednak ze nie gram w ogole...

Sword & Sorcery: Ancient Chronicles

Jeden z najciekawszych dungeon crawlerow z mechanika RPG, wiele zasad acz bardzo intuicyjnych - sa kostki wiec moja krakowska grupa planszowa bedzie narzekac :D
Produkt dotrze dopiero pocatkiem 2020. Pierwszy Kickstarter S&S mial swietne przyjecie, teraz kilka usprawnien i nowe wyzwania.
130$

Altar Quest

CIekawy, modularny, system skladania (nie tworzenia) zestawow. Przedstawiciel w/w gatunku. Polecam sprawdzic jak sie gra, pomimo kostek mechanika swietnie pozwala zarzadzac losowoscia - sporo ogladalem rozgrywek i nie moge sie doczekac.
Dostawa maj 2020 (czyli pewnie troche pozniej).
109$

7th Continent

Zamowiony z drugiego dodruku, ok 120$ prawie dwa lata temu -> przyszlo we wtorek :D
Znalazlem tylko czas na posegregowanie kart. Pierwsze sesje dopiero na urlopie, jesli znajdze choc chwile odpoczynku od remontu...

Imperial Assault oraz dwa duze 3 male dodatki

Skonczylem juz pierwsza sesję (ok 8h), na razie tylko vs aplikacja - gra i dodatki zakupione wlasnie pod gre z tabletem.
Bardzo podoba mi sie system zarzadzanai lochem przez apliakcje (mam Posiadlosc Szalenstwa oraz Podroze przez Srodziemie). Syn juz pyta czy moze grac... pomimo iz jego angielski wymaga sporo szlifow (praiwe 8 lat), na pewno cos zagramy w te wakacje.

Koniec planszowkowania, o Brzdek! pisac nie bede (109 PLN). No moze tylko tyle, ze jest swietny i szybki.

4 gry w tydzien, mlody chce wiecej a i doroslym sie podoba!

PS. Kupilem tez akt notarialny na dom za Krakowem dwa tygodnie temu.
Chcialem miec pokoj i stol do planszowek, ktorego nie trzeba sprzatac po kazdej sesji - 7 kontynencie czy Tainted Grail z mysla o Was! ;)

PS2. Skoro mam latke fanboja Sony, to kupiłem tez Bloodborne The Board Game...

Mexiss

Badass
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
HL2 + Episode One + Episode Two ~8zł Steam.

Uwielbiam HL1, ale od HL2 zawsze odbijałem się po wejściu do "miasteczka zombie". Miałem 3 podejścia na PC i jedno na PS3 (ten port to był kosmos). Na dniach atakuje ponownie.

Irreversible

Moderator 'Gry bez prądu'
Ale się wysypaliście z zakupami! :D

@mierniczek gratki, świetna cena, daj znać jak granie

@Irreversible gratuluję domu - powodzenia w przeprowadzce i remoncie, wrzuć kiedyś jakieś foty. No i pod Krakowem mówisz? Ja z Katowic mam 40 min. Just sayin... :cool:
Aaa - czy 6ciolatek może zagrać w ten Brzdęk?
Kiedyś już zapraszalismy ;)

Re Brzdęk, musi czytać samodzielnie. Budowanie talii kart i dzięki zgromadzonym zasobom z tychże poruszanie się po skarby w podziemia. Może naturalnie grać z kimś dorosłym, grę robi losowanie ataków z woreczka smoka - push your luck.