Co cię dzisiaj wk... zdenerwowało?

Muzi

Stały bywalec
Sarna wjeb.. się w auto. Pożyczyłem auto mamie, było ciemno, nie jej wina wiadomo, ale maks nie lubię auta pożyczać, tym bardziej, że dużo czasu, kasy i wysiłku zajęło doprowadzenie go do fajnego stanu. Szczęście w nieszczęściu, sarna bardziej się przeturlała, więc być może skończy się tylko na wymianie całej przedniej lampy ( pękła ) i zaślepek zderzaka/halogena, bo sam zderzak nienaruszony.

Nie chodzi tyle o kasę, ale energię i czas, których mało, bo roboty dużo, a trzeba wszystko pozałatwiać, poustawiać, pozamawiać, być bez auta na czas robocizny, a auto potrzebne codziennie i poharatane jeździć nie może.

Daggett

Padawan
PSN
Daggett007
XBL
Dagski07
Nawet nie dzisiaj, ale już od jakiegoś czasu, gdzieś 2 miesięcy mocno wkurwia mnie to, że za bardzo poświęciłem się pracy i przez to całkowicie zaniedbałem życie prywatne. Siedzę w pracy po godzinach a nawet przychodzę w weekendy. Potem przychodzę do domu i nie chce mi się już nic. Ani grać, ani coś oglądać. Znajomi to już pewnie zapomnieli, że żyje. Trzeba sobie chyba powiedzieć dość, bo tak dalej nie można. Albo jakiś porządny urlop by się przydał.

Mexiss

Stały bywalec
PSN
Astarr
XBL
Mexthar
Steam
Astarrpl
Ja mam na takich sposób. Zamówienie było robione przez sklep? Robisz:

1. Informujesz sklep o sytuacji, podajesz, że paczka nie została dostarczona w wyznaczone miejsce
2. Wystawiasz sklepowi ocenę zgodną z jakością usługi np. 5/5 produkt, 5/5 cena i 1/5 realizacja.
3. Support sam do Ciebie zadzwoni :)

Miałem tak z Zalando. Żona jest w Polsce, czeka w domu na kuriera. Jestem w pracy, dostaje maila, że paczka doręczona, więc dzwonię do żony (pt pewnie po 18:00). Mówi, że nikogo z paczką nie było. To sprawdzam status i co tam ta łachudra (kurwier) odstawił. Status „doręczona” i jakiś randomowy adres w Gdańsku zamiast w Gdyni. Poszedł mail do zalando, do kuriera i potem infolinia z zalando, bo firma kurierska miała już nieczynną.

Paczka się znalazła - była pod schodami w bloku. Pieprzyć logikę, skoro było to 5m od domofonu, ale pewnie kurwier ma 12sec na klienta to rzucił i tam gdzie spadła tam „doręczył”. Adres wpisał jakiś z dupy. Niemniej jednak po zrobieniu dymu niby dostałem maila z przeprosinami od firmy kurierskiej, a zalando cieszyło się z finału sprawy.

Dopiero jak dostali 1/5 to sam support się do mnie odezwał rzucając jakiś rabat (100zł o ile dobrze pamietam) z prośbą o zmianę oceny.

Czemu sklep dostał po dupie? Bo to z sklepem mam umowę zakupu, a nie z firmą kurierską. To oni mają wpływ na to kogo biorą sobie za partnera. Jak ktoś bierze partaczy do dostarczania swoich przesyłek niech liczy się z konsekwencjami.

szpynda

Stały bywalec
A matula z wujasem. Wujas chciał być miły i powiedział, że matuli wycofa z miejsca parkingowego. Tak wycofał, że popędził w przód i na słupie się zatrzymał, wcześniej kosząc płot z siatki. Przy okazji mało matuli nie rozjechał. Potem o mały włos i by ją rozjechał na wstecznym. Matula ponoć jak ninja uciekała spod kół. Wujas zatrzymał się jakieś milimetry od innych aut. Co się stało? Nikt nie wie. Jakie szkody? Nie chcą powiedzieć. Ponoć "tylko maska wgnieciona i błotnik coś tam ma". No dać starym, schorowanym ludziom 2,5l V6 pod nogę :p Dobrze że auto jeszcze przed blacharzem i lakiernikiem. Ciekaw jestem czy cały pas przedni poszedł się kochać. Zobaczę dopiero za 3tyg. i nie powiem, wkurw jest. 28lat auto w całości, szykowane na klasyka i chuj.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Jakiś czas temu, jeszcze na martwym forum pisałem, że wnerwia mnie to, że nagle zacząłem się jąkać. Przeszło, ale z rezonansu niestety coś tam nie tak wyszło. Jutro mam badanie w szpitalu po którym trzeba leżeć nie podnosząc nawet głowy przez 24 godziny. Ale będzie chujowo. :/ Ciekawe czy chociaż będę mógł bez problemu przeglądać internet w smartfonie i oglądać jakieś pierdoły na tubie.

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
PC nikogo :P
Media Markt Gdynia, Riviera. Stoisko z telewizorami. Oglądam, podbija sprzedawca. Ja mu na to - LG B8 i C8? Sprzedawca pokazuje i wstawia standardową gadkę marketingową. Pytam zatem o B9 (słownie - dziewięć) i C9 (słownie - dziewięć), czym się różnią itp. Sprzedawca powtarza to samo o ósemkach. Zatem ja też powtarzam że chodzi mi o dziewiątki. Sprzedawca wywraca oczy i powtarza to samo o ósemkach. W międzyczasie podchodzi drugi. Dziękuję mu i dodaję że mi chodziło o dziewiątki. Ten drugi sprzedawca dołącza i mówi że kolega panu mówił. Ja na to że wiem, ale kolega mówi o ÓSEMKACH a mnie chodzi o DZIEWIĄTKI. Tym razem dotarło, bo obaj się zawiesili na jakieś 5 sekund.

Chyba muszę pójść do logopedy :)

JaWamDam

Mieszkaniec forum
Jakiś czas temu, jeszcze na martwym forum pisałem, że wnerwia mnie to, że nagle zacząłem się jąkać. Przeszło, ale z rezonansu niestety coś tam nie tak wyszło. Jutro mam badanie w szpitalu po którym trzeba leżeć nie podnosząc nawet głowy przez 24 godziny. Ale będzie chujowo. :/ Ciekawe czy chociaż będę mógł bez problemu przeglądać internet w smartfonie i oglądać jakieś pierdoły na tubie.
Trzymam kciuki, żeby to nie było nic poważnego.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Jutro mam badanie w szpitalu po którym trzeba leżeć nie podnosząc nawet głowy przez 24 godziny.
Jestes pewien ze musisz lezec z glowa na poduszce? Moja corka miala jakies badania, gdzie popodlaczali jej rozne czujniki do glowy, ale ze miala wtedy 2 lata, to nie bylo szans zeby lezala w lozku - tez mowili, ze w zasadzie powinna lezec itp ale z rozmowy z lekarzem wyszlo ze to bardziej chodzi o to, zeby sie te wszystkie cuda wianki nie poodczepialy.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Jestes pewien ze musisz lezec z glowa na poduszce?
Raczej tak, jak googlowałem to badanie (punkcja lędźwiowa) to wszędzie tak piszą. Raczej żadnych kabelków i czujników nie ma, chodzi chyba o to by wszystko w kręgosłupie doszło do normy przed wstaniem. Jak zrobię to za szybko po badaniu, to gwarantowany ból głowy i wymioty przez ~tydzień.

Sialala

Dzban Sierpnia 2019
Jestes pewien ze musisz lezec z glowa na poduszce?
Raczej tak, jak googlowałem to badanie (punkcja lędźwiowa) to wszędzie tak piszą. Raczej żadnych kabelków i czujników nie ma, chodzi chyba o to by wszystko w kręgosłupie doszło do normy przed wstaniem. Jak zrobię to za szybko po badaniu, to gwarantowany ból głowy i wymioty przez ~tydzień.
Brzmi jak zupelnie inne badanie w takim razie.
Trzymam kciuki zeby wyniki wyszly dobre!

Misiakk

Aktywny forumowicz
PSN
Misiakk_PL
@Varamir to nie problem z Tobą tylko z osobnikami którzy mają wykutą blaszkę i nie używają tego co mają między uszami. Ostatnio miałem starcie z mm i co tam się odwala to jakiś kabaret bardzo kiepskiej jakości.
Ja mam takie ADHD że jelwk chce cię kupić to siedzę i czytam po internetach i wiem wszystko. Męczące bardzo ale nie potrafię sobie z tym poradzić.

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
Ja mam takie ADHD że jelwk chce cię kupić to siedzę i czytam po internetach i wiem wszystko. Męczące bardzo ale nie potrafię sobie z tym poradzić.
Doskonale cię rozumiem, mam podobnie. Ale w tym akurat przypadku czekałem i w ramach zabicia czasu zajrzałem do MM.

Ad topic: Wkurwia mnie to trollowisko które się tu ostatnio odpierdala. Wkurwia jak chuj. Bo przecież nie można być tak popierdolonym jak Rucha Foki Ostro i analny beton centralny, to musi być troll. Nawet ignore nie pomaga.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Też trochę tak mam, czytam (albo pytam na forum) i potem idę do sklepu po tą konkretną rzecz, chcę wejść i wyjść, a tu przychodzi sprzedawca i zaczyna pierdolić głupoty takie, że uszy więdną. A jak mu powiesz, że jest inaczej to jeszcze się kłóci w zaparte. Miałem już tak 2 razy, dlatego już zawsze zamawiam wszystko w sieci, dla mnie wszystkie sklepy mogą zbankrutować i przekształcić się tylko w małe punkty odbioru.

Bo przecież nie można być tak popierdolonym jak Rucha Foki Ostro
Poziom, że ho ho.
Ja tam nie obrażam, nie wyzywam, nie prowokuję. Czasem najwyżej sarkazm nie zostanie wyłapany, albo rzucę słaby żart. A generalnie to mam prostu odmienne opinie. Aż tak to Cię "wkurwia w chuj" i wygląda Ci na trollowanie? To że ktoś ma odmienne opinie? No brawo, do tego powinno forum dyskusyjne dążyć, by wszyscy myśleli tak samo. Bo jeszcze nie daj boże snowflake się wkurwi, że ktoś uważa odmiennie od niego ;)

Last edited:

Varamir

Mieszkaniec forum
PSN
Vramiin
XBL
Vramin
Steam
Też trochę tak mam, i potem idę do sklepu po tą konkretną rzecz, chcę wejść i wyjść, a tu przychodzi sprzedawca i zaczyna pierdolić głupoty takie, że uszy więdną.
A jak masz pecha i zamówisz w Euro to nie wypuszczą cię zanim przy płaceniu nie zaproponują ci multum pierdół, ubezpieczeń etc. I nawet jak odmówisz, to będą cisnąć "a może jednak".

MsbS

Stały bywalec
idę do sklepu po tą konkretną rzecz, chcę wejść i wyjść, a tu przychodzi sprzedawca i zaczyna pierdolić głupoty takie, że uszy więdną. A jak mu powiesz, że jest inaczej to jeszcze się kłóci w zaparte.
Dlatego ja mu nie mówię, że nie ma racji. Przytaknąć, powiedzieć, że i tak chcesz to co zamówiłeś, odebrac i wyjść. Nie muszę licytować się z randomem, kto ma rację. Niech on sobie myśli, co chce, whatever.

projektkong

Stały bywalec
Miałem już tak 2 razy, dlatego już zawsze zamawiam wszystko w sieci, dla mnie wszystkie sklepy mogą zbankrutować i przekształcić się tylko w małe punkty odbioru.
Halo, halo ale się Pan zagalopował ;)
Ręce precz od "mojego" pobliskiego warzywniaka, w którym kupuję świeże pieczywo i inne pyszności!!!
Wolę chodzić do pobliskiego warzywniaka, gdzie zapłacę gotówką (bo tak!!!), a jak Pani nie ma wydać, to i kilka złotych extra mogę zostawić bez problemu :cool:
Od zawsze mam niechęć do dużych supermarketów i centrów handlowych.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
@projektkong A właśnie się zastanawiałem chwilę, czy edytować posta, żeby doprecyzować, że chodziło mi tylko o wszystkie sklepy rtv... Ale stwierdziłem, że raczej nikt nie będzie taki czepliwy. :p

Chociaż na temat, to za 15 lat to możliwe, że i z zakupami codziennymi normalnym będzie dostawa do domu, niby są już jakieś tego typu usługi, ale na razie to raczkuje w Polsce.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Dodatkowo płatne, niedostępne w moim mieście, jakieś rezerwacje, warunki, cuda wianki. Mi chodzi o takie dostawy, że zamawiam, a najpóźniej za godzinę mam wszystko co chciałem pod domem. By to miało sens, musiałaby to być usługa płacona okresowo, coś jak np. Allegro Smart.

Danio

Mieszkaniec forum
PSN
arahjista
Jutro mam badanie w szpitalu po którym trzeba leżeć nie podnosząc nawet głowy przez 24 godziny. Ale będzie chujowo. :/
Myślałem, że będę tu 1 noc tylko, badanie rano, 24 godziny leżenia i do domciu, a niestety będę w szpitalu jeszcze do poniedziałku wieczorem. Czyli praktycznie cały tydzień, jak się jeszcze nie przedłuży. :/ Pierwsze 2 dni to w ogóle nie wiem po co tu byłem, bo coś faktycznie robić zaczęli dopiero w czwartek, przedtem tylko badanie ciśnienia i krwi, które przecież bez problemu mógłbym zrobić z domu. A samo badanie nie tak złe jak myślałem, bo po 12 godzinach już mogłem wstawać normalnie za potrzebą, nie było to takie wegetowanie jak myślałem. Tylko podczas wbijania igły w w kręgosłup omdlałem, ciemno przed oczami, szum w uszach itd, ale przytomności chyba nie straciłem, w każdym razie już po pół godziny leżenia było ok. Wyników jeszcze nie ma i chyba szybko nie będzie, bo jakieś laboratorium strajkuje i próbki są mrożone.

A pielęgniarki bardzo miłe, trochę za dużo narzekają na nadmiar pracy gdy widzę, jak ciągle siedzą na kawusi przy ploteczkach i w nocy śpią, ale najważniejsze, że cokolwiek się spyta czy poprosi to zawsze odpowiadają z uśmiechem. Na sali pierwsze dwa dni było nas aż 6, nie podobało mi się bo moje łóżko było w przejściu i co chwilę gdy ktoś wychodził do łazienki albo przychodziły pielęgniarki to ktoś mnie szturchał. I jacyś goście z wizytą co chwilę, ogólnie hałas. Dzisiaj większość już poszła i jest duuużo lepiej.

Z ciekawostek to jestem na sali teraz z 73-letnim @abc. :p Facet jak na swój wiek bardzo rozumny, jeszcze miesiąc temu jeździł samochodem, do przedwczoraj wszystko co mówił miało sens, korzysta z internetu itd, ale wczoraj jak się bardziej otworzył to okazało się, że wierzy w niebocentryzm, czyli teorię spiskową mówiącą, że żyjemy wewnątrz Ziemii, słońce to tak naprawdę żarówka zawieszona nad naszym niebem zbudowanym ze szkła, a księżyc i gwiazdy to hologramy, czy też tam jakieś malutkie żaróweczki, nie pamiętam. Tzn sam oczywiście nie nazywał tego teorią spiskową, on WIE że tak jest i to prawda. Zaraz mu powiedziałem, że chętnie go wysłucham, ale to nie znaczy że w to uwierzę, i spoko, pół godziny chociaż posłuchałem czegoś ciekawego. Głupoty straszne, ale opowiadał z pasją. ;)

Sorry za spamienie moimi głupotami, można ignorować, chyba to bardziej dla mnie piszę.

abc

Aktywny forumowicz
Jutro mam badanie w szpitalu po którym trzeba leżeć nie podnosząc nawet głowy przez 24 godziny. Ale będzie chujowo. :/
Myślałem, że będę tu 1 noc tylko, badanie rano, 24 godziny leżenia i do domciu, a niestety będę w szpitalu jeszcze do poniedziałku wieczorem. Czyli praktycznie cały tydzień, jak się jeszcze nie przedłuży. :/ Pierwsze 2 dni to w ogóle nie wiem po co tu byłem, bo coś faktycznie robić zaczęli dopiero w czwartek, przedtem tylko badanie ciśnienia i krwi, które przecież bez problemu mógłbym zrobić z domu. A samo badanie nie tak złe jak myślałem, bo po 12 godzinach już mogłem wstawać normalnie za potrzebą, nie było to takie wegetowanie jak myślałem. Tylko podczas wbijania igły w w kręgosłup omdlałem, ciemno przed oczami, szum w uszach itd, ale przytomności chyba nie straciłem, w każdym razie już po pół godziny leżenia było ok. Wyników jeszcze nie ma i chyba szybko nie będzie, bo jakieś laboratorium strajkuje i próbki są mrożone.

A pielęgniarki bardzo miłe, trochę za dużo narzekają na nadmiar pracy gdy widzę, jak ciągle siedzą na kawusi przy ploteczkach i w nocy śpią, ale najważniejsze, że cokolwiek się spyta czy poprosi to zawsze odpowiadają z uśmiechem. Na sali pierwsze dwa dni było nas aż 6, nie podobało mi się bo moje łóżko było w przejściu i co chwilę gdy ktoś wychodził do łazienki albo przychodziły pielęgniarki to ktoś mnie szturchał. I jacyś goście z wizytą co chwilę, ogólnie hałas. Dzisiaj większość już poszła i jest duuużo lepiej.

Z ciekawostek to jestem na sali teraz z 73-letnim @abc. :p Facet jak na swój wiek bardzo rozumny, jeszcze miesiąc temu jeździł samochodem, do przedwczoraj wszystko co mówił miało sens, korzysta z internetu itd, ale wczoraj jak się bardziej otworzył to okazało się, że wierzy w niebocentryzm, czyli teorię spiskową mówiącą, że żyjemy wewnątrz Ziemii, słońce to tak naprawdę żarówka zawieszona nad naszym niebem zbudowanym ze szkła, a księżyc i gwiazdy to hologramy, czy też tam jakieś malutkie żaróweczki, nie pamiętam. Tzn sam oczywiście nie nazywał tego teorią spiskową, on WIE że tak jest i to prawda. Zaraz mu powiedziałem, że chętnie go wysłucham, ale to nie znaczy że w to uwierzę, i spoko, pół godziny chociaż posłuchałem czegoś ciekawego. Głupoty straszne, ale opowiadał z pasją. ;)

Sorry za spamienie moimi głupotami, można ignorować, chyba to bardziej dla mnie piszę.

Jak mnie przywołujesz to nie pajacuj. Ty może wierzysz w reptylian i płaską ziemię. Skoro wierzysz, że trzy wieże mogą zapaść się w grunt symetrycznie w kilka sekund, to wierzyć możesz i w inne bajki.

meatbag

Mieszkaniec forum
Ej Danio, co to za ejdżyzm, 73 lata to jeszcze git. Nawet 93 git jak śpisz ile trzeba i nie chlasz czy inne gównobiałka w mózgu nie poskręcały w prawo.

Ciekawy ekspirjens z tym wierzącym.

EDIT:
Dieta, eksersajs, wysypianie się, sołszjal lajf (np. trolowanie foruma).

Last edited:

Iron_medic

Aktywny forumowicz
Ad topic: Wkurwia mnie to trollowisko które się tu ostatnio odpierdala. Wkurwia jak chuj. Bo przecież nie można być tak popierdolonym jak Rucha Foki Ostro i analny beton centralny, to musi być troll. Nawet ignore nie pomaga.

Mam dość tych dwóch osobników. Kilka razy starałem się merytorycznie debilom odpowiadać, ale to szkoda czasu. Ich poziom widać po jakości zanęty jaką puszczają by rozpocząć dyskusje. Dziś jednemu udało się mnie sprowadzić na swój poziom za co jestem zły na siebie.
Jak to mówią:
"Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem."
Chyba nadszedł czas aby pomyśleć nad zmianą otoczenia, bo widzę że to forum zaczęło przyciągać bardzo "nieciekawe" osobniki.

• Popieram
Reactions: Varamir